Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note - polskojęzyczna prezentacja [wideo]

Samsung Galaxy Note - polskojęzyczna prezentacja [wideo]

LuiN 28 Listopada 2011 20:12

0 0
samsung galaxy note Samsung Polska przygotował polskojęzyczną prezentację Samsunga Galaxy Note. Urządzenie łączy w sobie funkcje wydajnego smartfonu i niewielkiego tabletu.

Nasze pierwsze wrażenia z użytkowania Samsunga Galaxy Note, w postaci mini-recenzji znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia urządzenia w katalogu.




Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • -1

    1. ~lordi  2011-11-28 21:44:36  host: 82-210-138-127.home.aster.pl

    Procesor "Core 2 Duo" - Intel i dział prawny już robi w portki za taki prezent Samsunga, wstyd i kompromitacja

  • 0

    2.  2011-11-28 21:52:22

    Smartfon/tablet sympatyczny. Prezentacja nijaka. Core 2 Duo - jw.

  • 1

    3.  2011-11-28 22:23:18

    ehh, jakby choć jedna rzecz w nim działała tak płynnie jak na tej 'prezentacji' ;)

  • 0

    4. ~zbyszek  2011-11-28 22:23:48  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    Co to za aplikacja do tworzenia własnych filmów która była przedstawiona na tym filmie ktoś wie?? to jakiś odpowiednik iMovie??

  • 0

    5. ~uri  2011-11-28 22:39:47  host: 89-79-167-91.dynamic.chello.pl

    To jest systemowy video editor, ale na SGS i SGS2 można go bezpłatnie ściągnąć z marketu Samsunga.

  • 0

    6. ~Miron  2011-11-28 22:46:05  host: sub208-158.elpos.net

    Telefon mam od dwoch tygodni...Poza tym, ze bateria trzyma zaledwie jeden dzien zero zastrzezen..Cudowny ekran...Przegladanie na tym netu, poczty, aplikacji to bajka..Nie zaluje wydanych ponad 2 tys zlotych i polecam Note.

  • -1

    7. ~paw  2011-11-28 22:49:44  host: z57-07.opera-mini.net

    @3 zal cię ściska ze takiego nie masz? mam od tygodnia z plusa telefon mega tylko w wakacje w spodenki krótkie sie nie zmiesci...

  • 0

    8. ~zbyszek  2011-11-28 22:56:20  host: auto.89-22-39-252.matrix-net.pl

    @5:dzięki:-)

  • 0

    9.  2011-11-28 23:17:45

    @7 oj od razu wiadro żółci na mnie wylane :C nie, nie ściska mnie żal, bo widziałem/używałem tego 'wynalazku' przez kilkanaście minut. Wystarczająco długo by przekonać się o świetnym wyświetlaczu, beznajdziejnym rysiku, nieporęczności i średniej optymalizacji ;) ale to takie tam ględzenie kogoś 'kto takiego nie ma'.

  • 0

    10. ~mk13  2011-11-29 06:37:35  host: ip-78-30-121-136.free.aero2.net.pl

    Szkoda ze nie na tegrze, to bylby ciekawy tandemik.

  • 0

    11.  2011-11-29 07:32:39

    A mi siętam podoba ;) Chociaż sam "telefon" miałem już w ręce i nie da się z tym na co dzień funkcjonować :) Taki mega full wypaśny wiejski lans ;)

  • -1

    12. ~rain86  2011-11-29 07:39:55  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @9 uwielbiam takie komentarze, nie mam ale kolegi babci wnuczka siostrzeniec ma i on mówił/bawiłem się 15 minut na zaśmieconym sofcie w MM/Saturnie/Salonie operatora i na tej podstawie mogę stwierdzić wszystko...do oceny urządzenia potrzeba minimum tych 2 tygodni i to najlepiej na niebrandowanym sofcie

  • 0

    13. ~Szymon  2011-11-29 08:44:28  host: cpc3-bath5-2-0-cust41.aztw.cable.virginmedia.com

    Prawda jest taka ze Note ma jedni-dwu sekundowego laga przy uzywaniu rysika i i jakies tam malowanie czy rysowanie moze byc irytujace, mialem nadzieje ze przynajmniej baterianpodziala dluzej.

  • 0

    14.  2011-11-29 10:30:01

    rysik faktycznie słabo działa ale ten ekran.... Jednak zostanę przy SGSII, i tak się ledwo mieści w portkach. O note muszę zapomnieć, lub znacząco przytyć.

  • 0

    15.  2011-11-29 17:35:50

    @12 wycofać więc mogę me zarzuty, co do niedopracowanego softu, jednak nieporęczność czy rysik można i w 10sekund sprawdzić ;)

Dodaj swoją opinię