Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note oraz Tab 7.7 oficjalnie

Samsung Galaxy Note oraz Tab 7.7 oficjalnie

Q! 1 Września 2011 12:27

0 0

Jeszcze przed targami IFA 2011, Samsung zaprezentował swoje dwa najnowsze urządzenia - tablet P6800 Galaxy Tab 7.7 oraz telefonotablet Galaxy Note.

samsung p8600 galaxy tab 7.7 Galaxy Tab 7.7 wyposażony jest w ekran Super AMOLED Plus o przekątnej 7,7 cala i rozdzielczości WXGA (1280 x 800 pikseli). Obecnie jest to jedyny na rynku tablet z ekranem Super AMOLED, w dodatku o największej gęstości, czyli 196 punktów na cal (PPI). Dla porównania iPad ma 132, Motorola XOOM 149, a Galaxy Tab 169 PPI.

7.7 posiada również dwa aparaty fotograficzne - tylny 3 Mpix z autofokusem, diodą LED i nagrywaniem filmów w jakości 720p oraz przedni, 2 Mpix, do wideorozmów. Łączność ze światem zapewni technologia HSPA+, a pobrane dane będzie można zapisać w pamięci wewnętrznej o wielkości 16, 32 lub 64 GB oraz na kartach pamięci microSD. Ciekawostką jest tutaj obecność portu… IrDA (podczerwieni).

Tablet pracować będzie pod kontrolą systemu Android 3.2 Honeycomb z nakładką TouchWiz UI, a napędzać go będzie dwurdzeniowy układ Exynos o częstotliwości 1,4 GHz. Do pomocy otrzyma on układ graficzny Mali-400MP GPU oraz 1 GB pamięci operacyjnej. Wszystko to zamknięte zostanie w obudowie o grubości zaledwie 7,8 mm.




samsung galaxy note Galaxy Note to połączenie telefonu i tabletu, który zaoferuje ekran o przekątnej 5,3 cali, rozdzielczości WXGA (1280 x 800 pikseli) oraz gęstości 285 PPI. Wbudowany 8 Mpix aparat rejestrować ma materiały wideo w jakości 1080p.

Wszystkim tym zarządzać będzie system Android 2.3.4 Gingerbread, którego ożywi dwurdzeniowy układ Exynos (1,4 GHz z układem graficznym Mali-400MP GPU). Pamięć operacyjna będzie mieć wielkość 1 GB. Za zasilanie odpowie ogniwo o pojemności 2500 mAh, które zmieści się w obudowie o grubości 9,65 mm oraz masie 178 gramów. W komplecie znajdzie się dedykowany rysik do wprowadzania danych.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu Samsung Galaxy Tab 7.7 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung Galaxy Note w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    4. ~tit  2011-09-01 12:47:36  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    a czy kiedyś android będzie miał javę? tego mi brakuje

  • 1

    5. ~kaz  2011-09-01 12:53:11  host: host-62-141-194-250.swidnica.mm.pl

    Wystawiam Galaxy note najwyższą notę.

  • 0

    6.  2011-09-01 12:53:54

    4@: masz przeciez emulatory javy

  • 0

    7. ~tit  2011-09-01 12:56:18  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    @6 skąd je wziąć. proszę o pomoc

  • 0

    8. ~Kili  2011-09-01 13:05:59  host: 088156047101.olsztyn.vectranet.pl

    Oby ludzie z XDA jakoś przeportowali 3.2 na starego Galaxy Taba ;) W sumie 7,7 ma o wiele potężniejsze "wnętrzności", ale miejmy nadzieję, że pierwszy Tab sobie poradzi...

  • 0

    9. ~tit  2011-09-01 13:10:33  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    zainstalowałem i np. na interii na mapach nie chodzi? dlaczego

  • 0

    10. ~  2011-09-01 13:21:36  host: z06-12.opera-mini.net

    ad 4 po co ci jaba w Androidzie skoro jest wirtualna machina Dalvik?

  • 0

    11. ~  2011-09-01 13:22:27  host: z06-12.opera-mini.net

    sorry java a nie jaba.

  • 0

    12. ~tit  2011-09-01 14:08:43  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    @10 a ona zastępuje javę?

  • 0

    13. ~tit  2011-09-01 14:10:52  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    potrzebuję online oglądać kursy na stronie kantor.pl

  • 0

    14. ~  2011-09-01 14:31:22  host: p16-04.opera-mini.net

    Niektore androidy mają javę

  • 0

    15. ~  2011-09-01 14:37:16  host: p16-04.opera-mini.net

    @4 wpisz w google java+emulator+android

  • 0

    16. ~tit  2011-09-01 14:45:29  host: 77-255-110-120.adsl.inetia.pl

    kupiłem ładowarkę do taba oryginalną bo na podróbkach nie ładuje jak tab jest włączony a te żółtki nawet diody świecącej nie dali informującej o tym czy łądowarka jest w gnieździe i co jakiś czas muszę sprawdzać czy się nie wysunęła z gniazdka. co za idioci.

  • 0

    17.  2011-09-01 14:47:44

    Zaraz będzie, że podobny do srajfona i znowu wstrzymają produkcję....

  • 0

    18. ~code  2011-09-01 19:56:47  host: anj42.internetdsl.tpnet.pl

    jest jak najbardzie podobny, nawet zerżnęli gniazdo ładowania..

  • 0

    19. ~Luis  2011-09-02 19:06:48  host: 89-77-21-211.dynamic.chello.pl

    Samsung Galaxy Note Już wiem że Musze go mieć!!!!!!!!!! Ponad pięć cali które bez problemu upchnę w kieszeni !!! Cudo !!!

  • 0

    20. ~  2011-09-03 19:26:00  host: z32-09.opera-mini.net

    irda w tablecie:) jesli tylko sensownie to umiescili to bedzie go mozna uzywac jako pilota do tv itp:) tego mi brakuje w nowych smartfonach. i tak zawsze mam go pod reka, a pilotow na ławie coraz wiecej...

  • 0

    21. ~  2011-09-04 11:41:58  host: 81-219-205-4.adsl.inetia.pl

    Pewnie znowu okaże się, że galaxy note to kolejny plastikowy i strasznie tandetny w dotyku badziew samsunga, a szkoda bo cały czas szukałem czegoś w rozmiarze 5". Czy samsung nie zna innego materiału niż plastik i to naprawdę słabej jakości??

  • 0

    22. ~Marcin  2011-09-07 20:47:51  host: acev216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I znowu wygląd ukradziony od appla Ten telefon wygląda jak Iphone 1

  • 0

    23. ~  2011-10-14 14:17:06  host: 193-24-14-1.ip.netia.com.pl

    kiedy ta premiera???

Dodaj swoją opinię