Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note II w październiku?

Samsung Galaxy Note II w październiku?

Q! 4 Czerwca 2012 22:28

0 0

samsung galaxy note 2Druga generacja hybrydy telefonu i tabletu, Galaxy Note II, ma się pojawić na rynku w październiku - wynika z informacji serwisu Ubuntu Life. Jakie zajdą w nim zmiany?

Przypomnijmy, że pod koniec maja Samsung raportował rekordowe wyniki m.in. modelu Galaxy Note. W około 8 miesięcy od chwili premiery urządzenie to sprzedało się w ilości ponad 7 mln egzemplarzy. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Teraz wspomniany serwis informuje o jego następcy. Ma on być wyposażony w ekran o przekątnej 5,5 cali i rozdzielczości WSXGA+, czyli 1050 x 1680 pikseli (5,3 cali i WXGA, czyli 800 x 1280 pikseli w Galaxy Note). Rozdzielczość aparatu pozostanie bez zmian, 8 Mpix, jednak w nowszej konstrukcji można się spodziewać ulepszonych jego parametrów.




Sercem urządzenia ma być procesor Exynos 5250 pracujący z częstotliwością co najmniej 1,7 GHz (Cortex-A9 1,4 GHz), który do pomocy otrzymać może 1,5 GB pamięci operacyjnej (1 GB). Łączność ze światem zapewnić ma transmisja danych w technologii LTE. Wygląd urządzenia może być zbliżony do tego, który znamy ze smartfonu Galaxy S III.

Jeśli potwierdzą się informacje na temat premiery następcy Galaxy Note, to trafi on na rynek dokładnie rok po premierze swojego poprzednika. Czy tak się stanie?

Źródło tekstu: Ubuntu Life, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    24. ~Luka  2012-06-05 09:21:39  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego tak zoptymalizowany system jaki posiada IPhone nie miał w swych opcjach wysyłania mmsów? Przypominac nie musze które wersja bo przecież jako fan wiesz o tym...

  • 0

    25. ~Luka  2012-06-05 09:23:34  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon, który kosztuję w chwili premiery kilka tysięcy złotych nie posiada do dziś opcji pamięci masowej co dla wielu użytkowników jest nieporozumieniem...

  • 0

    26. ~Luka  2012-06-05 09:27:12  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ile wydałeś na telefon? 3000 zł! To super, pokaż mi jak działa radio? Nie mam... Jak to nie masz? Ja kupiłem telefon za 300 zł i mam!

  • 0

    27. ~Luka  2012-06-05 09:35:51  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I po raz ostatni piszę, że IPhone to nie jest zły telefon lecz niestety cena nie jest adekwatna do wyrobu i jego specyfikacji bo za taką cenę można mieć tableta i dobry telefon i to z lepszymi "bebechami", a system choć szybki to zamknięty bo skoro ja jako meloman nie mogę w szybki sposób wrzucić do niego filmu lub muzyki to nie jest to żaden ideał. Ideały panie Applefan nie istnieją i przy tylu telefonach które miałem moge to stwierdzić. A twój i kolegi argument, że Nas nie stać jest tym bardziej poniżej odpowiedzi, którą mógłbyś odemnie otrzymać. Nasze pieniądze i ich przeznaczenie to Nasza indywidualna sprawa i przykro mi jak i wszystkim użytkownikom zapewnie, że poprostu nie mają w tobie żadnego przeciwnika. Twoje argumenty są tylko co najwyżej najniższa opinią o telefonie, które potrafiłby wystawić mój kuzyn mający 7 lat...

  • 0

    28. ~  2012-06-05 09:36:05  host: z58-07.opera-mini.net

    24. A da się uruchomić iphona bez komputera? I dzwonić NORMALNIE jak z każdego telefonu?

  • 0

    29. ~Mucus  2012-06-05 09:38:05  host: host86-171-8-108.range86-171.btcentralplus.com

    @luka Bez konentarza! "pokaz mi jak dziala radio?" w gimnazjum juz sie chyba radyjkiem nie podniecaja! Radio? Setki stacji ma przez aplikacje odpowiednie!

  • 0

    30. ~Mucus  2012-06-05 09:39:18  host: host86-171-8-108.range86-171.btcentralplus.com

    @28 Da sie! Slyszales o iCloud?!

  • 0

    33. ~  2012-06-05 09:51:50  host: z60-09.opera-mini.net

    @ LUKA jestes Wielki Kolego. Duzy szacun z mojej strony za mądre wypowiedzi. W pelni sie zgadzam z tym co napisales. No to teraz czekam na odpowiedz Applefana. Niech zablysnie i raz na zawsze udowodni wyzszosc swojej firmy nad innymi. Czekam panie Applefan na marytoryczna i konkretna odpowiedz a nie cos w stylu Apple jest ok bo tak i juz. Zablysnij Trollu lub zamilknij na wieki i dalszego wstydu sobie oszczedz. Luka bravo - szacun i browar dla Ciebie ;-)

  • 0

    34.  2012-06-05 09:52:13

    @29 akurat radio to ważna rzecz. Osobiście nie widzi mi się wykupowanie pakietu danych żeby radia posłuchać.

  • 0

    35.  2012-06-05 09:53:56

    @31 co mnie obchodzą miliony użytkowników? Telefon ma MI pasować a nie milionom.

  • 0

    36.  2012-06-05 10:01:17

    "(ty na swoim oprocz radia nic nie mozesz zrobic)" Może. Przesyłać pliki przez BT, ustawić dowolny dzwonek (mała rzecz, a cieszy), wgrywać pliki muzyczne bez udziału żadnego zewnętrznego programu i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.

  • 0

    37. ~Stendo  2012-06-05 10:09:25  host: apn-77-112-85-153.dynamic.gprs.plus.pl

    > Jeszcze jakies wady widzicie ktore stoja w przeszkodzie w zadowoleniu milionow uzytkownikow i Sprzedazy dziesiatek milionow szt? To ja napiszę jeszcze stary frazes - wiesz co uwielbiają muchy ?? A czy miliardy much mogą się mylić ?? Też należy próbować ??

  • 0

    38.  2012-06-05 10:17:09

    @37 a żeby było zabawniej większość ludzi na świecie woli Androida.

  • 0

    39. ~urzyszkodnik orange  2012-06-05 10:19:15  host: public-gprs273157.centertel.pl

    Ciekawe kiedy orange udostępni ICS dla galaxy s2. Ktoś wie?

  • 0

    40.  2012-06-05 10:21:16

    Tak, dobre pytanie. może po euro2012?

  • 0

    41. ~Pisul  2012-06-05 10:32:50  host: nat1.res.pl

    News o galaxy note a tu klutnie o braku radia w telefonie za 3 kafle :-) Mam notesa od 3 miesiecy. Wszyscy zachwycaja sie ekranem i przegladarka ale hitem tego telefonu jest jednak dzwiek na zewnetrzym glosniku. Ludzie jak to pieknie gra. Muzyke czy radio fm czesciej wlaczam niz na mojej wiezy. No i na tej astronomicznej baterii predzej znudzimy sie sracja radiowa niz skonczy sie nam bateria. Samsung odwalil kawal dobrej roboty. Nie dziwi ze tak niszowy telefon sprzedal sie juz w 7 milionach. A po olimpiadzie w angli gdzie ma byc bardzo reklamowany pewnie dobije do dziesiatki.

  • 0

    42. ~Luka  2012-06-05 10:35:08  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i stety nasz wierny przyjaciel i jego giermek nie zaskoczyli mnie. Merytoryka dalej pozostaje na poziomie przedszkola i wyboru koloru kredki "Moje są droższe i się zginają więc są lepsze". Ja osobiście nie lubię być okradany, a że twoi rodzice grzestni sypneli kasą na komunię to jest się z czego cieszyć. Tylko pamiętaj, że rodzice gdy spytasz o zmianę telefonu na nowy popukają się tylko w czoło gdy podasz im cenę telefonu i powiesz, że potrafi on jedynie dzwonić i smsować, a opcji dla mamy prania ręcznego nie będzie jak i dla taty opcji przynieść kapcie lub piwo...

  • 0

    43. ~Luka  2012-06-05 11:14:43  host: awu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co samego artykułu to wolę i chcę zakupić Galaxy Tab 10.1 ponieważ uważam, że Tabletofony są nie optymalne dla mojej osoby. Za duże na kieszen za małe na film a to lubię robić w każdym możliwym miejscu gdy mam choć chwilkę przerwy, a nie chcę mi się odpalać pc.

  • 0

    44.  2012-06-05 20:45:16

    Kurde, kupa kasy, a nadal wkładają po jednym głośniczku..? Śmiechowe to jakieś... :-z

  • 0

    45. ~Wreszcie!  2012-06-06 20:16:44  host: z38-12.opera-mini.net

    Calm! Co się z tobą dzieje? W ogóle nie odp... Napisz w końcu... Ten, który cię zna.

Dodaj swoją opinię