Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note II dostępny w Polsce

Samsung Galaxy Note II dostępny w Polsce

LuiN 11 Października 2012 12:19

0 0

samsung galaxy note iiSamsung ogłosił polską premierę smartfono-tabletu Samsung Galaxy Note II. Ile trzeba zapłacić za połączenie wygody wprowadzania odręcznych notatek i ekstremalnej wydajności?

Sugerowana cena urządzenia wynosi 2749 zł, w Polsce Note II dostępny będzie w kolorach marmurowo-białym i tytanowo-szarym.




Za tę niemałą kwotę otrzymujemy 5,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD, pokryty szkłem Gorilla Glass 2, cztery rdzenie Cortex A9 1,6 GHz z chipsetem Exynos 4412 Quad i grafiką Mali-400MP, aparat 8 Mpix, przednią kamerkę 2 Mpix, Bluetooth 4.0, NFC, GPS+GLONASS, wyjście TV (MHL), system usuwania szumów otoczenia w czasie rozmowy, magnetyczny rysik S-Pen, HSPA+ (pobieranie do 21 Mb/s), LTE Cat3 (pobieranie do 100 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s) i do tego litowo-jonową baterię 3100 mAh.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 16
  • 1

    1. ~Michu  2012-10-11 12:33:18  host: mail4.ingbank.pl

    wielki, może nieporęczny... Ale kusi :)

  • 2

    2. ~Karola1991  2012-10-11 12:40:23  host: 85.219.163.130

    ej a z tabletu mozna dzwonic?

  • 1

    3.  2012-10-11 12:42:52

    Można, i to całkiem wygodnie. Przeczytaj recenzję jedynki na telepolis. Mogę tylko potwierdzić. A Note 2 będzie mój pewnie na wiosnę - Note 1 kupiłem w maju za 1700 zł, jak 2 stanieje do tego poziomu to się nią zaopiekuję ;)

  • 1

    4. ~Ejjjjj  2012-10-11 12:54:45  host: 89-70-122-75.dynamic.chello.pl

    Ejjjjj ktory sklep da taniej ! powinna byc walka o klienta a nie o kase :P

  • -1

    5.  2012-10-11 12:59:40

    Ciekawe czy w przyszłym roku sugerowane ceny high endowych smartfonów przekroczą cenę 3000zł, wszystko na to wskzuje :)

  • 1

    6. ~  2012-10-11 13:21:36  host: 85.219.163.130

    myslalam,ze sluza tylko do neta,a tu prosze ;)

  • 0

    7. ~dw$  2012-10-11 13:35:38  host: 87-207-84-214.dynamic.chello.pl

    a jak myślicie jest sens zamienić note 1 na note 2, pamiętając o różnicy 1000złotych?

  • 1

    8.  2012-10-11 13:35:56

    Bateria powiększona o 25%. Mi Note trzyma spokojnie 2 dni (CM 10). Z taką baterią przebije wszystkie telefony w teście na czas rozmów.

  • 1

    9. ~pysiu83  2012-10-11 13:40:18  host: 46.204.35.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy ktoś wie kiedy Orange wprowadzi Note 2 do oferty ?

  • 0

    10. ~  2012-10-11 13:47:15  host: static-89-124.sin.nokia.net

    wydaje mi się że w wersji drugiej plus bd walczył aby mieć go najtaniej... na pewno bd za złotówkę w abo 299, ciekawe czy zrobi tak jak z sIII, który jest za złotówkę za 179 zł miesięcznie... Oczywiście bez limitu.

  • 1

    11.  2012-10-11 14:01:37

    7, zastanów się czego Ci w pierwszym Note brakuje i czy ma to Note II. Mnie nie przekonują te błyszczące obudowy w SGS3 i Note II. Mam nadzieję, że w przyszłym roku Samsung wróci do swojego minimalistycznego, matowego designu. To co mnie najbardziej intryguje w Note II to łączność LTE oraz szybkość i niesamowita wygoda działania aparatu (taka jak w SGS3). Stylus w perspektywie 10 mies. użytkowania pierwszego Note'a okazał się dla mnie jedynie gadżetem i sposobem na zabicie nudy.

  • 1

    12. ~robertnik  2012-10-11 14:16:23  host: 77-253-68-195.adsl.inetia.pl

    @11 W pierwszym Note brak płynności, przy czym nie jest to wina sprzętu a samsungowego oprogramowania(czekanie na kontakty). *** soft. Czasem zabawa kończy się briskiem(możemy trwale stracić 3GB). Sprzęt zajebisty, ale oprogramowanie Samsunga jest ospałe i niebezpieczne!

  • 1

    13. ~Colo  2012-10-11 15:12:24  host: ecr156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam Note 2 od wczoraj i powiem jedno: rewelacja! Tak szybkiej bestii to ja nigdy nie widziałem jeszcze na oczy. Cały czas wolnego ramu ~ 1GB. Bateria od wczoraj do teraz zeszła 48 %, ekran cudo, polecam :)

  • 1

    15.  2012-10-11 15:50:21

    BTW. Na jutro zaplanowana jest dostawa w AB Note'ów II.

  • 0

    16. ~BzykMen  2012-10-11 18:50:57  host: apn-77-112-70-90.dynamic.gprs.plus.pl

    #12 No to fakt . Na wczytanie kontaktów trzeba poczekać parę sekund . Co w takim telefonie nie powinno mieć miejsca , ale oprócz tego bardzo go sobie chwalę .

  • 0

    17.  2012-10-11 20:04:49

    16 - nowy jest naprawde bardzo szybki i wszystko plynnie smiga :) ta obudowa choc podobna do SGS3 to jednak wydaje mi sie troche lepsza. Niestety dla mnie jest juz za duzy :(

Dodaj swoją opinię