Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note 4 z Androidem 6.0.1

Samsung Galaxy Note 4 z Androidem 6.0.1

LuiN 8 Kwietnia 2016 08:25

7 0

Zakupione w Polsce Samsungi Galaxy Note 4 w wersji z Exynosem (SM-N910C) od wczoraj otrzymują aktualizację do Androida 6.0.1.

Nowe oprogramowanie nie jest udostępniane dla wszystkich osób w tym samym czasie. Jeśli ktoś posiada zakupiony na wolnym rynku telefon, a nawet wymuszając aktualizację w ustawieniach otrzymuje monit o braku nowego oprogramowania, może dokonać aktualizacji przez aplikację Kies 3 na komputerze.




Wersja wysyłana w trybie OTA ma około 1,3 GB. Producent ponownie zapomniał o obsłudze tematów, pojawia się natomiast znana z Note'a 5 możliwość wprowadzania notatek na zablokowanym telefonie i rzecz jasna szereg udoskonaleń samego Androida 6.0.1.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy note 4

w sumie: 20
  • 0

    1.  2016-04-08 09:10:16

    Luin doczekałeś się :)

  • 0

    2.  2016-04-08 09:15:12

    @Morvius - no właśnie nie do końca. Wczoraj ani przez OTA, ani przez Kies nie dawało rady. Dzisiaj bezpośrednio na telefon nadal nie, ale po kabelku już poszło sprawnie.

  • 0

    3.  2016-04-08 09:18:32

    Niestety Samsung standardowo nie dał wielu uprawnień z nowszych modeli (jak chociażby nowy TW) a szkoda...

  • 0

    4.  2016-04-08 09:34:31

    @LuiN i jak Ci się podoba? Ja jestem zadowolony z systemu. Zwłaszcza z wydajności i płynności. Bałem się trochę że nowa aktualizacja zamuli Nota aby "zasugerować" klientowi wymianę na nowszy model... :)

  • 1

    5.  2016-04-08 09:47:13

    @Alienus - w pierwszych momentach byłem przerażony szybkością animacji i lekkimi przycinkami. Ale jak się okazało, telefon coś tam sobie jeszcze doinstalowywał w tle. Teraz żyletka. Zaznaczę, że porównuje szybkość do nieobładowanego Lollipopa, bo niedawno przywracałem oprogramowanie. Notatki na ekranie blokady przypomniały o obecności rysika - fajnie to działa. Bardzo liczyłem na skórki i nie mam pojęcia dlaczego ich nie ma, skoro obsługa tematów była w zeszłym roku np. w A3. W menadżerze widać też więcej wolnej pamięci RAM niż przed aktualizacją. Chyba na dobre wyszła ta aktualizacja. No ale to Android - jak się nie będzie podobało, to można wrócić do lizaka :)

  • 0

    6.  2016-04-08 10:32:57

    Nie dostałem jeszcze aktualizacji w Samsungu S6 do Androida 6.0, czy to normalne skoro Note 4 dostał już do 6.0.1? Soft czysty, nie kupowałem telefonu u operatora.

  • 0

    7. ~~  2016-04-08 11:59:32  host: eiu78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pierwszy raz w historii androida z wersji 6.0.1 da się korzystać. W końcu zrobili coś dopracowanego. Zmiany niby kosmetyczne względem lolipopa, ale jest płynniej, dłużej na baterii.

  • 0

    8. ~  2016-04-08 12:09:56  host: 31-178-208-32.dynamic.chello.pl

    moto g 2nd lte dostał na Wielkanoc

  • 0

    9. ~....  2016-04-08 12:32:46  host: public-gprs516539.centertel.pl

    @klimas7 : S6 od Orange dostał... wczoraj w nocy automatycznie się pobralo 6.0.1

  • 0

    10. ~Tery  2016-04-08 13:06:04  host: 188.146.7.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy wiadomo coś o Note 4 EDGE?

  • 0

    11. ~Pablo  2016-04-08 15:07:22  host: 193.203.58.2

    A Samsung note 5 dual sim otrzyma aktualizację? Wie ktoś?

  • 0

    12.  2016-04-08 15:31:55

    Chciałbym telefon z czystym androidem 6.0.1 fabrycznie instalowanym. Ten system na moim telefonie cm13, chodzi mega płynnie i nie zjada baterii.

  • 0

    13. ~Kris  2016-04-09 19:23:23  host: user-94-254-176-29.play-internet.pl

    Zainstalowałem 6.01 na note 4 i teraz żałuję tego, bo nie działa podstawowa funkcja rydika s-pen tj. Odczytywanie tekstu, gdy zaznaczymy jakiś obszar na zdjeciu z tekstem. Działało świetnie z 5.1 a w nowej wersji w ogóle tego nie ms. Samsung to nienormalna firma. Jeśli tej opcji nie przywrócą to po co mi ten rysik? Jest bezużyteczny. Nigdy nic samsunga już nie kupię

  • 0

    14. ~nopain  2016-04-11 10:14:37  host: 188.146.12.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    A ja jestem zadowolony. Wszystko działa pięknie, ale najważniejsze to efektywność pracy baterii. 6 godzin leżenia w nocy- ubyło 2% baterii. Super.

  • 0

    15.  2016-04-11 21:49:43

    @Kris - u mnie działa bez problemu.

  • 0

    16. ~Piotr  2016-04-12 23:03:31  host: apn-5-172-252-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Audiospoty, jak działa ta funkcja rysika u Ciebie?

  • 0

    17. ~Piotr  2016-04-12 23:05:29  host: apn-5-172-252-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Wydaje mi się, że zaszkodziła tu aktualizacja aplikacji Snote. W poprzedniej było wszystko ok.

  • 0

    18. ~Mm  2016-04-19 07:47:48  host: user-94-254-179-181.play-internet.pl

    Zainstalowałem go na mojego note 4 i lekka przycinka jest np przy odblokowywaniu ekranu. Ścina wam coś? Będzie to poprawione ?

  • 0

    19. ~Łukasz  2016-08-24 21:29:57  host: 89-71-188-221.dynamic.chello.pl

    Po aktualizacji Samsung Galaxy A5 2016 nie działa internet w telefonie. Próby ręcznego ustawiania APN nie pomagają... ktoś już spotkał się z tym problemem? Jakieś pomysły?

  • 0

    20. ~  2016-08-30 13:13:17  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Ja tez mam ten problem że po aktualizacji Samsung Galaxy A5 2016 nie działa sieć w Orange. Ktoś może zna rozwiązanie?

Dodaj swoją opinię