Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note 2 z wklęsłym ekranem?

Samsung Galaxy Note 2 z wklęsłym ekranem?

LuiN 8 Sierpnia 2012 19:09

0 0

Wielkimi krokami zbliża się premiera następcy popularnego Samsunga Galaxy Note. Według najnowszych doniesień, smartfono-tablecik zaoferuje elastyczny 5,5-calowy ekran AMOLED.

Nowy panel AMOLED bazować miałby na płaszczyźnie UBP i plastikowym podłożu, które pozwolić mają na zmniejszenie grubości wyświetlacza o 0,4 mm. Choć nie wydaje się to dużo, to jednak taka oszczędność daje szanse na zwiększenie pojemności baterii bez zwiększania gabarytów urządzenia.




Elastyczność ekranu prawdopodobnie wykorzystana zostanie w zbliżony sposób do tego w Galaxy Nexus. Trudno powiedzieć jak takie rozwiązanie wpłynie na komfort operowania pojemnościowym rysikiem. Premiera Galaxy Note 2 odbędzie się prawdopodobnie już 29. sierpnia, na specjalnej, poświęconej tylko temu urządzeniu konferencji.

Źródło tekstu: KoreaTimes     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 17
  • 2

    1.  2012-08-08 19:22:23

    Wydaje się to być dobrym pomysłem. Mój galaxy nexus wiele razy spadł na ziemię ekranem i nic mu się nie stało, dla porównania w htc sensation ekran pękł mi raptem przy drugim upadku. W moim odczuciu różnica ta wynika właśnie z uwagi na wklęsły ekran w nexusie.

  • 2

    2. ~  2012-08-08 19:31:42  host: 87-207-84-214.dynamic.chello.pl

    A tak miał wyglądać iphone wg. Telepolis: http://telepolis.pl/news.php?id=6945

  • 2

    3.  2012-08-08 19:32:01

    1, obesrver - ja bym do tego dodał też wyjątkowo solidną obudowę Nexusa.

  • 3

    4.  2012-08-08 19:34:03

    2, raczej według Slashphone;) Z perspektywy czasu bardzo zabawne.

  • 2

    5.  2012-08-08 20:35:14

    Super! Czekamy z niecierpliwoscia na Note II.

  • 1

    7. ~  2012-08-08 20:55:24  host: nat1.res.pl

    ajfonowiec a czytales jaka ma miec juz historyczna rozdzialke ta "nowosc"?

  • 1

    9. ~  2012-08-09 01:05:15  host: z17-05.opera-mini.net

    Nie tylko nexusy maja wklesly ekran inne samsungi tez np S advance/S2 lite/i9070

  • 3

    10. ~  2012-08-09 07:05:06  host: 89-70-32-47.dynamic.chello.pl

    też mi nowość-każdy Iphone ma wklęsły ekran! (wystarczy dobrze nadepnąć :)

  • 1

    12.  2012-08-09 08:33:53

    11. Applefan-trochę luzu i dystansu w życiu ;) 10. Dobre, dobre ale dotyczy wszystkich tel. niestety :)

  • 1

    13.  2012-08-09 08:49:09

    @12 w sumie tylko tych dotykowych.

  • 0

    14. ~.  2012-08-09 09:01:44  host: 62-233-216-82.rako-lan.pl

    11 vs 10 go

  • 1

    17. ~gość  2012-08-09 11:27:57  host: public-gprs259084.centertel.pl

    Wygląda, że zmądzeli po doświadczeniu z pękającymi przy najmniejszym upadku wypukłymi ekranami Galaxy S III.

  • 0

    18. ~  2012-08-09 12:54:25  host: z33-03.opera-mini.net

    No no no to widze ze a-fan niedlugo wykupi trelepolis i pol trelixa co najmniej. ;)

  • 0

    19.  2012-08-09 15:43:41

    applefan taki bogacz a na telepolis cały dzień siedzi :D nawet na wakacjach! xD trolling: level 99!

  • 0

    20.  2012-08-09 17:03:47

    IMHO level 100 co najmniej...

  • 0

    21. ~kuki  2012-08-09 17:53:57  host: dynamic-78-8-97-184.ssp.dialog.net.pl

    @16 żenujące to co piszesz.Jak Ciebie czytam to przypomina mi się Stefek Burczymucha :D.

  • 0

    22.  2012-08-09 21:17:57

    @21 jak mozna reagowac na kogos kto traktuje zakup smartfona jak pasmo wyrzeczen i drwi z tych ktorzy kupuja. Smieszne to.

Dodaj swoją opinię