Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Note - 2 mln sztuk w 4 miesiące

Samsung Galaxy Note - 2 mln sztuk w 4 miesiące

LuiN 1 Marca 2012 12:09

0 0

samsung galaxy note Nie słabnie zainteresowanie smartfono-tabletem Samsung N7000 Galaxy Note. W ciągu 4 pierwszych miesięcy sprzedaży urządzenie znalazło 2 mln nabywców.

O pierwszym milionie sprzedanych Note'ów pisaliśmy w tej wiadomości. Granica 1 mln pokonana została w 2 miesiące, kolejnych 2 trzeba było by zdobyć następny milion.

Samsung w rozmowie z Forbes powiedział jednak, że jego oczekiwania względem Note'a są znacznie większe - firma liczy na 10 mln sprzedanych urządzeń przed końcem 2012 roku.




Zobacz: inne filmy z kategorii Nasze testy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    10. ~zbyszek  2012-03-01 14:47:42  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Czyli ten model sprzedał się prawie w takiej ilości jak caly rynek WP7 w tym czasie:-D Co do Note'a to świetny wynik jak na tak dziwaczne urządzenie.

  • 1

    12. ~Miron  2012-03-01 15:33:34  host: sub208-158.elpos.net

    11 ka czy byles juz u psychiatry ze swoimi problemami ?

  • 0

    13.  2012-03-01 15:34:11

    #11: a moze sam idz sie zagazuj, najlepiej wlasnymi piardami, bo bredzisz? Jaki prestiz Apple? Sam uzywam iP4 i SGS2 i moim zdaniem nie daja prestizu, tylko wygodne korzystanie co najwyzej. To samo w przypadku Note czy iP4S. BB tez juz przebrzmial, to juz nie czasy elytarnych komunikatorow z natychmiastowymi mailami a'la SMS, to jest, byla i bedzie NISZA. No, chyba ze ktos sie chce lansowac na sile. Dell to porzadna marka, ale powiedz - oni robia jakies telefony? No wlasnie ;) Poza tym walka na "klasy" jest cholernie subiektywna. Android jest popularny, mnie to nie obchodzi - istotny jest czlowiek, a nie komorka - a jesli chcesz miec "prestysz", to kup sobie jakakolwiek komorke wysadzana brylantami, z platyna, czystym zlotem czy innymi bezedurami. O ile "cie stac", hahaha... ;)

  • 0

    14.  2012-03-01 15:36:43

    Skadinad, pobicie prawie wynikow WP7 to jest faktyczna miazga, duzo to mowi o przebojowosci M$. Odnosnie samego Note'a - mam nadzieje, ze kolejne SGSy (tj. 4ka czy jak ja oni tam nazwa, pewnie nie 4 ze wzgledu na symbolike etc., mimo ze to niby nie Japonia, ale jednak..) nie beda mialy 5ciu cali, jak Note. Te planowane 4.6, moze 4.7 jest juz i tak wielkie. Samsungu nie idzcie ta droga! ;)

  • 0

    15. ~stano0  2012-03-01 15:37:00  host: 89-68-114-148.dynamic.chello.pl

    @11 generalnie masz rację, ale żeby nie wytrzeźwieć jeszcze do 14:55 to trzeba nieźle zabalować :)

  • 0

    16. ~  2012-03-01 15:52:49  host: host-212-67-149-227.cable.net-inotel.pl

    Standardowo na tym portalu - uderz w stół a nożyce się podniosą :) I standardowo na tym portalu każdy stojący po drugiej stronie barygady względem komentarza nr. 11 ma iPhone'a 4S, SGSII, ARC S, etc. Każdy tutaj ma stado najdroższych telefonów a faktycznie w kieszeni świeci LG Cookie. Pozdrawiam Pozorantów. Do 15. Jeżeli alkohol priorytetem Twego życia i mocno napisany komentarz uważasz za treść balangowicza to zapraszam do szkoły, tudzież na studia. Zrobienie dyplomu licencjata w tych czasach to naprawdę niewielki wkład pracy i nauki.

  • 0

    17.  2012-03-01 15:58:45

    ludzie wezcie wyluzujcie, kazdy madry, jeden naskakuje na drugiego, troche luzu, nie robcie z siebie idiotow.

  • 0

    18. ~marcellove  2012-03-01 16:00:59  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Do tego smartfona powinni dodawac akumulator zewnętrzy na ramie!!!!!Przy intensywnym urzytkowaniu wymaga ładowania 2x na dobe!!!!!Dziennie 100 minut rozmów,kilkadziesiąt sms-ów,przeglądanie poczty e-mail.Szkoda,że w dzisiejszych czasach technologia zaimplementowanych bajerów w telefonach nie idzie w parze z czasem czuwania akumulatorów!

  • 0

    19. ~  2012-03-01 16:14:32  host: p20-03.opera-mini.net

    Prestiż jest o ile się ma kasy w portfelu jak lodu, a jak się ma plewy to i zwykły lowend jest dla człowieka stylem i prestiżem w jednym.

  • 0

    20. ~  2012-03-01 16:15:03  host: host-212-67-149-227.cable.net-inotel.pl

    18. Brawo Brawo BRAWO ! ! ! Takie komentarze podnoszą człowieka na duchu, że jednak istnieją ludzie którzy mają pojęcie co to jest smartphone dla prawdziwego fanatyka takich urządzeń. Ponad 5 cali ekran, bateria o zwiększonej pojemności, a i tak badziewie. A czemu ? To Samsung i Android ! Czas otworzyć oczy.

  • 0

    21. ~  2012-03-01 16:24:14  host: p20-03.opera-mini.net

    Gdyby ten telefon był pozbawiony systemu, działałby na baterii x2 dłużej, a czemu? Kto używał Androida ten wie.

  • 0

    22.  2012-03-01 17:09:49

    @21 Ale jaki byłby w tym sens?

  • 0

    23. ~Aaaaa  2012-03-01 17:16:14  host: aaer193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16: ja również zapraszam do szkoły ze względu na nieumiejętność przytaczania przysłów jak i ogrom błędów ortofraficznych - jak widać posiadanie IP, BB czy innych gadżecików nie pomaga Ci w życiu...

  • 0

    24. ~Aaaa  2012-03-01 17:20:51  host: aaer193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19: prestiż utożsamiasz z kasą? Mnie prestiż kojarzy się raczej z klasą, a tym, którym kojarzy się z kasą, dziękuję za uwagę....Ci, którzy mają pieniądze i klasę nigdy tym nie epatują na prawo i lewo...

  • 0

    25. ~  2012-03-01 17:38:03  host: p17-06.opera-mini.net

    24, a co nie prawda? Taki człowiek którego stać na iPhone 4S czy Galaxy Note to biedny nie jest na pewno, mnie nie stać i mając Nokie 101 się nie lansuje bo nie ma czym.

  • -1

    26. ~  2012-03-01 18:10:07  host: host-212-67-149-227.cable.net-inotel.pl

    Do 23. Podeślij mi swojego maila a wyślę Ci dyplom licencjata oraz dyplom magistra ukończony na Społecznej Akademii Nauk w WWA. Kierunek dziennikarstwo i kom. społeczna z uzupełnieniem o marketing medialny.

  • 0

    27.  2012-03-02 01:20:17

    #20: rozumiem, ze nie wierzysz na slowo, moglbym zrobic fotke, ale jest sens sie fatygowac dla zaslepionego anonima? :) Poza tym - nie 4S, a normalna 4ka. Galaxy S Mark II tez sila rzeczy musialem skombinowac - wyszukaj sobie moj nick w przeszukiwarce na tym portalu, to zobaczysz m.in. dlaczego :) Poza tym sorry, oprocz tych fonow w zapasie jest tylko niesmiertelna Nokia 6310i, a ARCa S nie mialem w reku. Poza tym, skoro stac Cie na oceny typu "standardowo na tym portalu", to znaczy ze jestes na biezaco i tymbardziej powinienes wiedziec, kto pisze prawde a kto opowiada bajki :) Na poczatek zaczalbym od cywilizowanego przedstawiania sie, a nie afiszowania z papierkami (ktore czesto nie maja nic wspolnego z tym, co ma sie w glowie, gdzie sie pracuje i ile zarabia).

  • 0

    28.  2012-03-02 08:44:42

    A ja z radością używam Note'a od dnia premiery i śmieję się od ucha do ucha z niektórych komentarzy. A jeśli dla kogoś JAKIKOLWIEK telefon jest wyznacznikiem prestiżu, to widać że jeszcze nie opuścił szkolnej ławki. Prestiżowy to może być dom letniskowy na Lazurowym Wybrzeżu z Panamerą w garażu, a nie kawałek elektroniki dostępny w markecie. Ocknijcie się.

  • 0

    30. ~PLANET  2012-03-03 13:29:04  host: host-193-39-71-13.dag.pl

    #29: wstrzymaj sie chwile i kup SGS3, to powinien byc nawet bardziej udany zakup :)

  • 0

    31. ~Marian  2012-03-05 17:57:02  host: 109.231.5.157.koba.pl

    Samsung Galaxy NOTE, swój sukces zawdzięcza, całości konstrukcji. Największemu i najlepszemu na rynku wyświetlaczowi, doskonałemu dwurdzeniowemu procesorowi, szybkości transferu danych i wielu przydatnym użytecznościom. Jest to najlepsze obecnie mobilne urządzenie na rynku. Przynajmniej do chwili wejścia na rynek smartfona o kosmicznej- jak piszą technologii – SAMSUNGA Galaxy S3 Jedno jest pewne. SAMSUNG zdystansował pozostałych konkurentów dwa lata temu, z chwilą pojawienia się SGS1 i powiększa swoją przewagę. Z pozostałej grupy konkurentów, wyraźnie wybijają się HTC i LG. Apple podzieli niewątpliwie los Nokii. Niewytrzymali konkurencji i pozostanie zabudowywać im segment telefonów ze średniej półki. A prestiż...? Jak wszystkim wiadomo, iPhone bije rekordy popularności wśród emigrantów w USA i młodzieży do lat siedemnastu.. Amerykański inteligent, twórca, czy przedstawiciel wielkiego kapitału, jak badania wykazują, korzysta z flagowych modeli... SAMSUNGA.

Dodaj swoją opinię