Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Nexus trafił do sprzedaży w UK

Samsung Galaxy Nexus trafił do sprzedaży w UK

LuiN 18 Listopada 2011 11:25

0 0
Pierwszy telefon z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich - Samsung Galaxy Nexus - trafił właśnie do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Znamy jego ceny.

samsung galaxy nexus samsung galaxy nexus samsung galaxy nexus

Dostępność nowego smartfonu Samsunga jest póki co mocno ograniczona. Phones4U oferuje go obecnie jedynie w swoim sklepie na Oford Street w Londynie, a sieć O2 rozpoczęła sprzedaż poprzez swój sklep internetowy.

Cena w obu przypadkach jest ta sama: 529 funtów (około 2750 zł) w wersji ze starterem prepaid, lub sporo taniej z abonamentem.






Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1. ~Sztywny  2011-11-18 12:07:00  host: 20.133.40.85

    a w Polsce ani Samsunga S8600 Wave 3 ani Nexusa. Co więcej TELEPOLIS nic o Wavie 3 nie pisze. Ani testu, ani tym bardziej specyfikacji. Czego się tak boicie??? Od IFA już dwa i pół miesiąca minęło a u Was tylko mała wzmianka o nowych słuchawkach z połowy sierpnia. ....? Co jest z Wami? ŚPICIE???

  • 0

    2. ~wojciech  2011-11-18 12:19:41  host: 77-253-36-226.adsl.inetia.pl

    "Oford Street" ? ;)

  • 1

    3. ~realista  2011-11-18 12:24:39  host: 213-238-103-125.adsl.inetia.pl

    Samsung robi bardzo dobre telefony, i jest w absolutne czołówce światowej wśród producentów co z tego, skoro najprawdopodobniej w Samsung Polska pracują osoby niepełnosprawne umysłowo proszę sobie wyobrazić, że oni wczoraj zorganizowali oficjalną polską premierę telefonu Galaxy Note, telefonu, który od ręki od tygodni można kupić w Media Markt albo w Komputroniku co z tego, że w Londynie na oficjalnej prezentacji Androida 4 i Samsunga Galaxy Nexus zapowiedziano, że telefon ten będzie w Polsce dostępny od 17 listopada, skoro dziś mamy 18-tego, nikt nic nie słyszał w Polsce o tym telefonie, a Samsung Polska dalej sobie w najlepsze śpi i pewnie będzie tak spał do 2012 prawda jest taka, że jak ktoś chce mieć jakiś nowy model Samsunga to musi kupić za granicą (potem problem z ewentualną naprawą gwarancyjną) albo czekać dodatkowo dwa miesiące dlatego w Polsce wielu potencjalnych wymagających klientów Samsunga odpuszcza i bierze iPhone dla mnie Samsung Polska prowadzi sabotaż a nie promocję telefonów Samsunga

  • 0

    4. ~Miron  2011-11-18 12:41:03  host: sub208-158.elpos.net

    W USa jest jeszcze gorzej...Wlasnie wrocilem z zakupow w NY i tam Samsung Note mozna kupic tylko na..eBay i to za okolo $900....Jak wyjalem swoj to ludzie zatrzymywali i ptali sie co to za cudo i skad ja to mam...-;))

  • 0

    5.  2011-11-18 13:05:25

    w phones4u... hmm... za darmo w abo od 36 funtow. drogo... w tej samej cenie mozna wziac ip4 lub niewiele drozej (5 funtow miesiecznie) ip4s a 10 funtow taniej lumie 800

  • 0

    6. ~  2011-11-18 13:43:04  host: t13-12.opera-mini.net

    @5 idź się wyśpij

  • 0

    7.  2011-11-18 13:55:53

    2750 zł, mieszkańcy UK mogą sobie pozwolić a w naszym kraju to pensje za dwa miesiące.

  • 0

    8.  2011-11-18 14:21:09

    @6 a gdzies sie pomylilem? czy po prostu nie podoba sie, ze drogo? dodam jeszcze ze w tej samej cenie co lumia (26 funa/mc) jest SGS2 @7 tu (w uk) wbrew pozorom czesciej kupuja te drogie telefony wlasnie w abo niz sim free. za 530 kupisz juz uzywane auto z oplaconym podatkiem i waznym przegladem a kto kupowal by telefon za rownowartosc samochodu ;)

  • 0

    9. ~galtom  2011-11-18 15:17:17  host: 92-48-86-2.static.as29550.net

    Tu macie ceny i taryfy z O2: http://shop.o2.co.uk/mobile_phone/pay_monthly/24_months/500MB/Sa msung/Galaxy%20Nexus (kontrakt na 18 miesiecy tez jest mozliwy) Galaxy S II jest tanszy : http://shop.o2.co.uk/mobile_phone/pay_monthly/24_months/500MB/Sa msung/Galaxy%20S%20II/column/monthly_cost/dir/asc

  • 0

    10. ~Dobre  2011-11-18 16:16:19  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Chyba śpią.

  • 1

    11. ~anonim  2011-11-18 16:25:17  host: 213-238-103-125.adsl.inetia.pl

    Ten telefon miał być w Polsce 17-go listopada, dziś jest 18-ty a Samsung Polska ani me, ani be, ani kukuryku... nawet nie mają go na swojej stronie internetowej. Za co ci ludzie biorą pieniądze skoro tak olewają swoją robotę??? Czy telepolis może się dowiedzieć w centrali Samsunga dlaczego zrezygnowali z wprowadzenia do oferty w Polsce tego telefonu???

  • 1

    12.  2011-11-18 21:12:05

    To że Samsung Polska nie ma jeszcze Nexusa nie dziwi mnie zupełnie. Kilka dni temu byłem w salonie wzorcowym Samsung Gallery w Warszawie, którego rolą jest podobno m.in. właśnie prezentacja nowości (tak twierdzą w opisie na jego stronie) i nie mieli nawet Note'a, którego po drugiej stronie skrzyżowania, w Komputroniku, można kupić od ręki już od dobrych kilku tygodni.

  • 0

    13. ~  2011-11-19 09:02:46  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    W Pusie jest małe zainteresowanie reklamują w TV

  • 0

    14. ~gekon  2011-11-20 20:58:48  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    Pierwsze sztuki z Plusa są już na allegro,za 2 tysie już się dostanie

  • 0

    15. ~Zen  2011-11-21 16:14:32  host: 188-222-141-35.zone13.bethere.co.uk

    Wzialem nexusa wczoraj na abonament w sieci Three za 40 funtow miesiecznie na 24 miesiace. Telefon za free, do tego w pakiecie 2000 minut do wszystkich sieci, 5000 smsow i nielimitowany internet. Jak dla mnie oferta *** co o tym myslicie??

  • 0

    16. ~  2011-11-21 16:29:18  host: z28-10.opera-mini.net

    zalisz sie czy chwalisz? bo wedlug mnie to strasznie drogasnie 4800 za telefon to strasznie drogo

  • 0

    17. ~Zen  2011-11-21 16:50:18  host: 188-222-141-35.zone13.bethere.co.uk

    jak dla mnie ta oferta jest na prawde dobra, nie ma sie co zalic ;) pakiet uslug jest na prawde niezly jak za te pieniadze

  • 0

    18. ~Zen  2011-11-21 16:51:27  host: 188-222-141-35.zone13.bethere.co.uk

    i do tego swietny telefon

  • 0

    19. ~blazer  2011-11-22 15:28:49  host: 77-255-57-136.adsl.inetia.pl

    telefon dostepny w sieci Komputronik od 16.12.2011 za 2300zł :)

Dodaj swoją opinię