Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Nexus i problemy z wielodotykiem [wideo]

Samsung Galaxy Nexus i problemy z wielodotykiem [wideo]

Q! 19 Grudnia 2011 08:26

0 0

Najnowszy smartfon Samsunga, Galaxy Nexus, ma problemy z funkcją wielodotyku - informuje serwis GSMArena. Dzieje się tak już podczas drugiego dotknięcia ekranu.

Na zaprezentowanym filmie wyraźnie widać, że już przy drugim jednoczesnym dotknięciu ekranu niektóre jego części nie reagują poprawnie. Dzieje się tak głównie w prawej dolnej części wyświetlacza.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Problem znika po zablokowaniu i odblokowaniu ekranu, jednak nie wiadomo dokładnie ile potrzeba czasu, aby opisywane problemy wystąpiły ponownie.

Zauważona niesprawność występuje w najnowszej wersji systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich, oznaczonej jako 4.0.2. W kolejnej wersji systemu, 4.0.3, jego programiści poradzili już sobie z opisywanym problemem.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 53
  • 0

    35.  2011-12-19 12:04:39

    32. Skoro tak, to może nawet i dobrze...bo nikt nie będzie się wkopywał w abonament :-)

  • 1

    36. ~do 5 bogie  2011-12-19 12:24:58  host: user-46-113-157-118.play-internet.pl

    5. bogie "Heaters gonna hate." Grzejniki będą nienawidzić? A to Ci dobre. Czasem lepiej nic nie pisać jak się nie ma nic do powiedzenia, nieprawdaż?

  • 0

    37.  2011-12-19 13:11:38

    @Calm7 no ale jakby byl u operatorow to by mozna taniej kupic na Allegro a tak to lipa ;)

  • 0

    38. ~  2011-12-19 13:25:10  host: z52-05.opera-mini.net

    37. Aaa.. w ten sposób! Widzisz, nie pomyślałem o tym! :-) PS. Ale i tak pewnie jest więcej chętnych na abo, niż na kartę i alle ;-) * Calm7

  • 0

    39. ~  2011-12-19 13:32:09  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Może kogoś zainteresuje: w Realach jest 30% upustu na elektronikę. Motorola XOOM i Galaxy TAB 10.1 wychodzi 1470zł.

  • 0

    40.  2011-12-19 13:39:32

    @39 wow niezle ;)

  • 1

    41. ~Szajs  2011-12-19 14:21:27  host: apn-95-40-254-63.dynamic.gprs.plus.pl

    I wez teraz człowieku kup telefon za ponad 2000 zł nigdy! wolę lowenda za 100 zł jak się zapsuje to go wyrzucę i kupie sobie Nowy. Co ztego że ma pełno wodotrysków jak byle się co zepsuje i już płacimy ładne pieniądze za naprawę, nie każdy ma gwarancje.

  • 0

    42. ~  2011-12-19 14:29:33  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @42 - nawet kradzione mają gwarancję, problem jest tylko z niezgodnością towaru z umową.

  • 0

    43.  2011-12-19 14:31:01

    41. Niestety, tak już to jest, że drogie rzeczy mają wysokie ceny naprawy... Poza tym myślisz, że kto kupuje fon za ponad 2.000 ? Biedny? Raczej chyba nie...

  • 0

    44. ~Całe Życie  2011-12-19 14:46:16  host: apn-95-41-76-241.dynamic.gprs.plus.pl

    43, Lowend może mi upaść, mogę go dotykać brudnymi palcami gdy robię na polu czy w ogrodzie a takiego Nexus trzeba pielegnowac jakby niewiem co. Miałem już dotykowy telefon świętej pamięci LG KU990 Viewty nie dość że po byle lekkim upadku się psuł to zasięgu nic nie łapał, wiem mówię o starych modelach ale tak samo jeden każdy będzie miał. Dlatego przy mojej pracy i trybu życia Smartphony z wodotryskami nie zdają egzaminu dobre to jest ale dla ludzi z miasta mieć taki telefon a nie dla mnie.

  • 0

    45.  2011-12-19 15:05:18

    @BartekGib Ewolucji nie zatrzymasz, czasy się zmieniają a telefony już dawno przestały być narzędziem komunikacji głosowej niejako przejmując w tym zakresie funkcję komputera osobistego nie każdy używa smart-fona do oglądania filmów z roznegliżowanymi paniami... Nie trzeba nosić już ze sobą worka narzędzi ( pager, netbook, modem kalkulator, telefon, notatnik) teraz wszystkie te funkcjonalności masz w jednym urządzeniu. Wiadomo ma to swoje wady np krótko działająca bateria ale kto by się tym przejmował?

  • 0

    46. ~  2011-12-19 15:31:44  host: t13-15.opera-mini.net

    Ciekawe ile pochodzą te stare nokie. Ja mam swoją 5 lat. Tylko w kiblu nie łapie mi zasięgu na play i plus, orange z problemami daje radę.

  • 0

    47. ~  2011-12-19 15:59:38  host: z35-02.opera-mini.net

    46. Chochlik mały, Tobie kibel w ogóle potrzebny? Nie pijesz, nie jesz... ;-D

  • 0

    48. ~  2011-12-19 16:04:59  host: t13-15.opera-mini.net

    47 poszukaj w żabce be4 power shot. Drogie, ale spróbuj.

  • 0

    49. ~  2011-12-19 17:27:16  host: z25-07.opera-mini.net

    Co ze telefon drogi to muszę go traktować jak jajko? Że nie mogę go brudnymi łapami dotykać? traktuj każdy telefon tak samo, ja swojego sgs to chyba z 20 razy opuściłem, na błoto, na kafelki na beton i nic, ma tyle samo rys co moja awaryjna stara nokia. Która przeżyła tyle samo.

  • 0

    50. ~  2011-12-19 17:44:03  host: z43-03.opera-mini.net

    A może ten Hotelarz to bot?

  • 0

    51. ~  2011-12-19 17:45:22  host: v10-15.opera-mini.net

    Hotelarz to nie bot, to człowiek znający się na telefonach.

  • 0

    52. ~  2011-12-20 07:24:59  host: p21-06.opera-mini.net

    To jest najlepszy fachowiec w branży gsm a jego specjalnosc to problematyka zasięgu.

  • 0

    53. ~axel  2011-12-20 15:46:37  host: host8925228254.bsi.3s.pl

    niektóre aplikacje zwyczajnie pożerają prąd, jak ktoś tnie w wściekłe kury to później płacze. normalne użytkowanie z apek "biurowych" ewentualnie jakiś translatorów czy płatności mobilnych mPay nie załatwi fona tak o.

  • 0

    54. ~  2011-12-21 11:08:56  host: apn-95-40-93-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Nigdy nie kupię smartphona któremu się rysuje ekran czy pęka po upadku. Nie ma jak lowend,

Dodaj swoją opinię