telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy mini 2 na polskim rynku

Samsung Galaxy mini 2 na polskim rynku

Q! 26 Kwietnia 2012 17:36

0 0
Na polskim rynku dostępny jest już telefon Samsung S6500 Galaxy mini 2. Jego sugerowana cena detaliczna to 639 zł.

W zamian za to otrzymamy telefon z ekranem o przekątnej 3,3 cali, 3 Mpix aparatem fotograficznym oraz transmisją danych w technologii Wi-Fi (z funkcją udostępniania połączenia) i HSDPA (7,2 Mb/s).

Pozostałe jego możliwości to m.in. gniazdo 3,5 mm, radio FM z RDS, wejście USB, zestaw czujników (położenia, przyspieszenia i zbliżeniowy), a także gniazdo microSDHC. Szerzej o tym modelu pisaliśmy w tej wiadomości.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 639 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło: Samsung, wł


Dodaj do:
w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    4. ~idon  2012-04-26 19:05:06  host: Netcom-176-101-80-5.Netcominternet.pl

    rozni sie dorobnymi szczegolami ale rzeczywiscie drozszy gio >.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    5.  2012-04-26 19:20:35

    ~ 700zł za telefon bez autofocus'a i bez flesza, w środku sprzęt niczym się nie wyróżnia, takie telefony 450-500zł na allegro.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    7. ~Piotr  2012-04-26 20:23:48  host: 156.17.156.120

    Ten segment rynku zostanie niedługo opanowany przez Lumię 610

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    8. ~hehehe  2012-04-26 20:57:07  host: aghl29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lumie to sobie mozesz wsadzic wiesz gdzie. Widac po 900 jak to jest dopracowane, poza tym kto chce kupic Windows Phone, prosze Cie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~s  2012-04-26 21:43:35  host: 178-36-181-197.adsl.inetia.pl

    Wnetrznosci tego mini to Galaxy Ace... Nie jakosc a ilosc modeli w katalogu, oto cel samsunga

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~muddy  2012-04-26 21:54:53  host: 89-79-35-105.dynamic.chello.pl

    Hm, za 639zł być może można "wyrwać" Neo V, ale będzie to albo telefon używany, albo z simlockiem. Podana cena to zapewne cena katalogowa, więc prawdopodobnie bez problemu będzie dało się kupić ten telefon za 500zł w sklepach internetowych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12. ~Piotr  2012-04-26 23:18:17  host: 156.17.156.120

    8@ Od momentu porzucenia Meego, to Windows jest jedyną alternatywą dla iOS, więc całkiem sporo osób może być zainteresowanych tym systemem. A tak apropo L900 to jakie niedopracowania tam widzisz? Jeden błąd, który został naprawiony w ciągu paru dni? A to, że sprawa została tak rozdmuchana, to zwykły czarny PR (tak samo zniszczono Symbiana). W androidzie co chwilę są jakieś bugi i nikt nie pisze o tym w każdym portalu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~Masaj  2012-04-26 23:39:07  host: 195.205.221.250

    ~muddy: Z simlockiem orange można spokojnie kupić nówkę za 600zł... Kilkadziesiąt zł więcej i masz juz bez sim. :) A tego nawet za 500 zeta teraz bym nie kupil ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    14. ~piyoter  2012-04-27 08:44:38  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @12 Piotrze, imienniku... Ty najwyraźniej robisz ultrabiały (jak wyprany w vizirze) PR dla systemu i telefonów które jak Bond skazane są... na porażkę. Popatrz sam jak operatorzy wypychają z magazynów te lumie.. wciskają za niewielką cene przy dosc srednich abonamentach, ogłaszają sie w reklamach - wszystko, żeby sie pozbyć tych zapasów

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2012-04-27 12:45:11

    15: Absolutnie się nie zgodzę. Neo V kupiłem nówkę za 699zł na alledrogo bez simlocka, kupioną od operatora 2 dni wcześniej, z pełną 2 letnią gwarancją, nierozpakowany. Dlaczego i w czym ten sam aparat, ale kupiony w sklepie 200zł drożej miałby być lepszy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2012-04-27 12:51:37

    To samo z Arc z pół roku temu. Dałem 1000zł za nówkę. Jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~michael  2012-05-02 18:04:28  host: 078088213070.walbrzych.vectranet.pl

    gdzie ten telefon ma wyjscie miniUSB?? bo jakos nie widze zeby mial je kolo Jacka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Darko  2012-05-21 22:39:46  host: abif82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pod spodem kolego ; D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Darko  2012-05-21 22:41:33  host: abif82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak dla mnie tel jest spoko ;) jedyną wadą jest bardzo niskiej jakości wyświetlacz ;/ Pozdrawiam.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Jankes  2012-08-03 01:27:32  host: staticline13366.toya.net.pl

    Otóż telefon mam kilka dni i mogę powiedzieć, że jest bardzo szybki i wręcz na Androidzie 2.3.6 chodzi wyśmienicie. To nie te same bebechy, co w Ace, bo mamy tu ARM v7 i zainstalowanego flash playera :) 512MB ramu daje radę i mamy do dyspozycji na aplikacje 1GB pamięci, czego nie spotkałem nigdzie w tej klasie :) Dlatego polecam z czystym sumieniem ten telefon. Każdy, kto kupi powinien być zadowolony :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Ritomp  2012-08-08 00:29:11  host: cef99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I jestem z niego zadowolony. @2 Ma więcej ramu lepszy chyba procesor graficzny Adreno200 i cos tam jeszcze. Koleszka @up napis ze ma ARMv7 a Gio ma ARMv6 więc ma i 1.Lepszą wydajność. 2.Lepszą grywalność. 3.Lepszy android [2.3.6 "Gingerbread" który wogóle nie zmula fona jak to np. w Galaxy Y miał 2.3.6 i ledwie co chodził, a kolega ma tego Galaxy Y z andkiem 2.3.5 i chodził nawet płynnie (ale nie tak jak mini 2 ;D)] A napewno Gio takiego nie ma. 4.Więcej pamięci ROM mozliwe 4Gb a RAMu 512 Więc go soczyście polecam. Własnie z niego pisałem. ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~damian  2012-08-14 00:00:51  host: user-46-113-6-110.play-internet.pl

    Lumie sa super szybkie mam 800 i 610 bateri do 7dni trzymają dobrze ze nokia androida nie robi samsung to *** tylko nokie kupuje

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~demon  2012-08-20 09:09:05  host: ip222h53.wic0m.net.pl

    Mam ten tel od 3 dni na androidzie 2.3.6 i chodzi idealnie. Kupiłem go używanego za 320 zł. Bateria nawet długo trzyma. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go wszystkim ;)