Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Golden - klapka i dwa wyświetlacze

Samsung Galaxy Golden - klapka i dwa wyświetlacze

sirmark 22 Sierpnia 2013 11:16

5 2

Samsung oficjalnie zapowiedział w Korei model Galaxy Golden - smartfon typu clamshell z dwoma wyświetlaczami.

samsung galaxy golden samsung galaxy golden




Galaxy Golden (SHV-E400) wyposażony jest w dwa dotykowe ekrany Super AMOLED po 3,7 cala każdy, dwurdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1,7 GHz, aparat 8 Mpix oraz radio FM. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2. Ma zainstalowany "tryb prosty", czyli uproszczony interfejs umożliwiający łatwiejszy dostęp do podstawowych funkcji. W telefonie znalazł się także krokomierz współpracujący z systemem S Health (monitorującym dane dotyczące zdrowia użytkownika).

Telefon ma w przeliczeniu kosztować ok. 700 dolarów, ale nie wiadomo kiedy trafi na rynek.

Źródło tekstu: samsungtomorrow, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 11
  • 0

    1. ~Adi  2013-08-22 13:43:50  host: public-gprs251466.centertel.pl

    oczywiscie nigdy nie trafi na rynek polski. Kupilbym takie cos ale jest tylko z angielskim badz japonskim jezykiem za prawie 2000pln.

  • 0

    2. ~Hose  2013-08-22 13:53:38  host: 80.50.142.34

    Mi się podoba, ciekawe jaka bateria tam weszła.

  • 0

    3. ~leo  2013-08-22 14:33:31  host: 74.125.18.7

    Od dawna zastanawiałem się dlaczego nikt nie produkuje smartfonów z klapką a tu proszę! Żona na pewno byłaby zadowolona z takiego cacka, tylko ta cena...

  • 0

    4. ~abc  2013-08-22 15:12:26  host: 93.154.149.159

    przeciez tam bedzie android a android ma pakiety jezykowe na caly swiat. Mam z niemiec telefon i ma normalnie PL

  • 0

    5.  2013-08-22 15:41:38

    Tylko zobaczcie jaki długi jest po otwarciu. Jak przyłoży do głowy to głośnik obok ucha, a mikrofon przy piersi. :P

  • 0

    6. ~a_lex  2013-08-22 16:46:06  host: 91.222.57.138

    To nie klapka, tylko wielka klapa.

  • 0

    7. ~  2013-08-22 17:02:30  host: 93.154.134.153

    No ale po co 2 dzielone wyświetlacze. Ani oglądać filmy, ani przeglądać neta. Wszystko niewygodne. Nie wróżę temu żadnego sukcesu. Co więcej wieszczę porażkę.

  • 0

    8. ~a_lex  2013-08-22 21:51:12  host: 91.222.57.138

    #7 - dwa wyświetlacze są po to, że jak się jeden zbije, to zostaje drugi ;)

  • 1

    9. ~BB  2013-08-22 23:29:38  host: gateway-CB.cb-net.pl

    Podobno bateria 1820 mAh ;) Prawie na pewno, przeznaczony na lokalny rynek. Czyli jak ktoś chętny, to niech sobie sprowadza z Korei. Sam bym z chęcią kupił, jakby cena nie przekroczyła 1,5 k. Stałbym wtedy za nim, jak niektórzy za nowym jabłkiem lub galaktyką...

  • 0

    10. ~Hose  2013-08-23 07:56:06  host: 80.50.142.34

    Mogli wsadzić jeden wyświetlacz obrotowy jak w starej Nokii 6260 (miałem kupę czasu taką, dobrze to działało)

  • 0

    12. ~zalamany  2013-08-23 21:19:28  host: 088156051115.olsztyn.vectranet.pl

    Co wy za bzdury piszecie z tymi pakietami językowymi? Gdyby Android był pakietowany, to jakim cudem mój kumpel ma nexusa z USA (bo sobie uroił, że u nich gorilla glass jest lepsze) i ma tam język polski? Gdy piszesz appki to nawet developerski android do emulatora (okrojony ze wszystkiego) ma w standardzie wszystkie języki świata? Tak jak mój telefon, który ma koreański, japoński i wszystkie języki w jakich android jest utrzymywany. Masz rację Bear - każdy osioł może coś nabazgrać...

Dodaj swoją opinię