Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Gear S2 oficjalnie

Samsung Galaxy Gear S2 oficjalnie

orson_dzi 1 Września 2015 07:48

0 0

Samsung oficjalnie poinformował o premierze zegarka Galaxy Gear S2 z obrotowym pierścieniem. Smartwatch będzie dostępny w trzech wersjach.



samsung gear s2 Samsung Galaxy Gear S2, to zegarek z silikonowym paskiem, dostępnym w kolorach srebrnym lub ciemno-szarym. Gear S2 Classic będzie z kolei dostępny w kolorze czarnym, wyposażony w skórzany pasek. Dodatkowo model Classic będzie mniejszy - 39,9 × 43,6 × 11,4 mm, przeciwko 42,3 × 49,8 × 11,4 mm oraz przy tym minimalnie lżejszy - 42 gramy, przeciwko 47 gramom w modelu S2.




Oba zegarki będą napędzane dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1 GHz (nie wiadomo jeszcze kto jest producentem układu) z 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wbudowanej. Całością będzie zarządzać Tizen OS. Okrągłe ekrany Super AMOLED zaoferują rozdzielczość 320 x 320 pikseli. Zegarki będą posiadać łączność Wi-Fi, Bluetooth 4.1 oraz NFC. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności 250 mAh, która ma pozwolić na 2-3 dni normalnego użytkowania.

samsung gear s2 Na rynek trafi również wersja wyposażona w łączność 3G działająca z kartami e-SIM. Ten zegarek będzie największy - 44,0 x 51,8 x 13,4 mm i najcięższy - 51 gramów oraz dodatkowo otrzymał pojemniejszą baterię - 300 mAh.

Prezentacja zegarków odbędzie się na berlińskich targach IFA. Ich ceny nie zostały jeszcze podane.

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | galaxy gear s2

w sumie: 14
  • 0

    1. ~bubel  2015-09-01 07:55:58  host: n05-10-01.opera-mini.net

    chyba w t-mobile beda po zl. i umowa na 6 c-y

  • 0

    2. ~And  2015-09-01 08:28:26  host: sub2-192-60.elpos.net

    Okrągłe krany Super AMOLED - e uciekło.

  • 0

    3.  2015-09-01 08:30:43

    @2 Dzięki, poprawione. Z drugiej strony... zegarem z kranem... ;)

  • 0

    4. ~  2015-09-01 09:03:58  host: 81.219.84.18

    @3 Ja bym kupił, szczególnie na takie upały jakie były ostatnio.

  • 0

    5.  2015-09-01 09:43:13

    Nasuwają się 3 pytania:
    1. Czy wreszcie zegarek SAMSUNG'a połączy się z każdym telefonem?
    2. Jest GPS?
    3. Jak będzie wyglądało użytkowanie karty e-SIM? Czy można będzie zmienić operatora?

  • 0

    6. ~ikey  2015-09-01 09:51:32  host: 85-128-10-210.static.ip.netia.com.pl

    Dołączając do listy pytań sudione:
    1. Czy wreszcie zegarek SAMSUNG'a połączy się z każdym telefonem?
    2. Jest GPS?
    3. Jak będzie wyglądało użytkowanie karty e-SIM? Czy można będzie zmienić operatora?
    4. Czy jest pulsometr?

  • 0

    8.  2015-09-01 10:24:22

    To i ja dopiszę pytanie - przecież to nie referendum

    1. Czy wreszcie zegarek SAMSUNG'a połączy się z każdym telefonem?
    2. Jest GPS?
    3. Jak będzie wyglądało użytkowanie karty e-SIM? Czy można będzie zmienić operatora?
    4. Czy jest pulsometr?
    5. Czy jest budzik?

  • 0

    10. ~boncio  2015-09-01 10:25:04  host: egress5.cws.sco.cisco.com

    Co za dziwne dwukrotne w tym przypadku tłumaczenie versus. Nie da się bardziej po polsku napisać w porównaniu? Przeciwko to można walczyć :)
    Poza tym jak się liczy rozdzielczość w przypadku okrągłego ekranu? Te 320px to pewnie po średnicy, więc zapis 320 x 320 słabo pasuje ;) Ale to pewnie dla mniej technicznych.

  • 1

    11. ~dav  2015-09-01 10:27:46  host: host-52-67.compi.net.pl

    to coś nie ma Android Wear, więc od razu odpada...

  • 0

    12. ~)][(  2015-09-01 10:28:46  host: user-94-254-192-65.play-internet.pl

    z taka bateria będzie wymagał codziennego ładowania. kto to kupi poza calm7 ?

  • 0

    13. ~Bouli  2015-09-01 10:50:50  host: 212.160.172.85

    i Promocyjna cena na start tylko 1999zł :P

  • 0

    14.  2015-09-01 10:55:24

    @13 ale w tej cenie tylko 400 sztuk, potem 2999zł

  • 0

    15.  2015-09-01 13:31:36

    Ktoś korzystał już z tego typu zegarków? Jak wrażenia?

  • 0

    16.  2015-09-01 21:48:18

    @15 wspaniała przygoda, niezapomniane chwile, będzie co wnukom opowiadać

Dodaj swoją opinię