Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Folder - klapka z Androidem

Samsung Galaxy Folder - klapka z Androidem

LuiN 12 Sierpnia 2013 07:50

7 2
Po długiej przerwie Samsung wraca do tematu telefonów z klapką. Galaxy Folder ma dwa 3,7-calowe ekrany i Androida.

samsung galaxy folder samsung galaxy folder samsung galaxy folder

Do sieci wyciekły zdjęcia Galaxy Folder, tajemnicą natomiast pozostają jego pełna specyfikacja czy też plany producenta dotyczące dystrybucji smartfonu na rynku europejskim. Póki co wiemy, że w telefonie zastosowano dwa ekrany po 3,7 cala każdy - oba wykonane w technologii AMOLED i oferujące rozdzielczość 480 x 800 pikseli.


Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2013-08-12 08:23:26  host: v25-16.opera-mini.net

    Dochodzimy do rozmiarów telefonu stacjonarnego albo i większego

  • 0

    2. ~  2013-08-12 08:26:51  host: V33-11.opera-mini.net

    wiekszy od mojej n93.

  • 0

    3. ~binshero  2013-08-12 08:50:13  host: fif97.internetdsl.tpnet.pl

    jak to się do ucha przyłoży, to będzie się mieć pod drugim kącikiem ust..

  • -4

    4. ~Nokia  2013-08-12 08:54:09  host: 93.154.131.199

    Lepiej kupić Nokie 105 niż ten shit.

  • 1

    5.  2013-08-12 08:58:37

    Prosty w obsłudze, poręczny, ładny, niezawodny (trwały) - ten telefon nie ma chyba żadnej z tych cech. W takim razie... po co taki wynalazek? Samsung bawi się w VW i chce mieć twory w KAŻDEJ MOŻLIWEJ kategorii, choćby były zupełnie bezsensowne?

  • 1

    6.  2013-08-12 09:13:05

    Na dobrą sprawę nie ma dziś nic sensownego z klapką. Albo jakieś starocie, plątające się jeszcze po niektórych magazynach - albo nic. A całkiem spory jest to rynek przecież, bo oprócz pań które chcą mieć kobiecy telefon, dochodzą jeszcze ludzie w podeszłym wieku. Przerabiałem już to kilka razy gdy za Chiny nie można było takiej osobie wytłumaczyć jak obsługiwać komórkę, a starczyło kupić klapkę: otwierasz=odbierasz, zamykasz=odkładasz słuchawkę. Dla nas niby nic niezwykłego ale dla starszych osób...

  • 1

    7. ~user_delete27  2013-08-12 09:19:40  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    Czy napewno pelna specyfikacja to tajemnica ? I czy aby napewno nazywa sie folder ? Troche info : http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Golden-is-an-Andro id-clamshell-with-old-looks-but-new-specs_id46049

  • 1

    8.  2013-08-12 09:45:06

    Trzeba przyznać Samsungowi pomysłowość...Tym z każdym wygrywają.

  • 0

    9. ~Hikhhjk  2013-08-12 10:06:12  host: 89-73-204-103.dynamic.chello.pl

    Jest teraz jakaś sensowna klapka do podstawowych zadań? Kiedyś miałem http://www.telepolis.pl/telefony/samsung-sgh-x210,4,2,1033.html i bardzo dobrze wspominam

  • 1

    11. ~gigi  2013-08-12 11:01:19  host: dwo33.internetdsl.tpnet.pl

    Szkoda, że to nie nokia z Symbianem, ale pomyśł mi się podoba. Te tylko dotykowe ekrany do szewskiej pasji człowieka doprowadzają.

  • 1

    12. ~ABP  2013-08-12 11:27:42  host: bra13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ostatnio widziałem coś podobnego u jakichś Azjatów, którzy byli na wycieczce w naszym kraju. Z tym, że ten, który widziałem miał jeden ekran, jak typowa klapka. Jeśli telefon nie ma powyżej 4 cali, to nie wygląda to tak tragicznie, jak tu niektórzy piszą, a wygoda pisania czy wybierania numeru na sprzętowej klawiaturze jest o wiele większa niż na ekranie.

  • -1

    13. ~  2013-08-12 11:47:07  host: host-89-230-176-113.gdynia-laczpol.mm.pl

    witam. tak od roku nie interesowałem się tym co jest na rynku, a właśnie dziś zbił mi się wyświetlacz w mojej razr xt910. I teraz prośba pytanie co polecacie tak ze średniej półki do 1200zł ale nie gorsze niż poprzednia motka?? Moje wymagania, android , nagrywanie 1080p, najlepiej nie samsung, z dobrym stosunkiem jakość/cena.

  • 0

    15. ~Zbyszek  2013-08-12 15:55:24  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @13: LG Shift 4X HD (jakoś tak)

  • 0

    16. ~Zbyszek  2013-08-12 15:56:16  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    dlaczego przy takim rozmiarze to coś nie ma fizycznej QWERTY?

  • 0

    17.  2013-08-12 16:11:21

    A kiedy jakaś "normalny" clamshell, dla przeciętnego Kowalskiego? Samsung w kwestii klapek przechodzi z jednej skrajności w drugą. Albo totalna bieda, albo full wypas. :-]

  • 0

    18. ~LepikPL  2013-08-12 20:04:03  host: user-94-254-198-89.play-internet.pl

    @3:"Jeżeli pani usiądzie to oba końce telefonu będą przy wargach".

  • 0

    19.  2013-08-12 20:59:22

    Fajny jest, może nie dla mnie, ale komuś z pewnością "zagra" i o to chodzi, możesz wybrać telefon jaki Ci pasuje, bo niby dlaczego zaawansowany smartfon nie może być muszelką....

  • 0

    20. ~tadeo  2014-03-28 07:04:13  host: public-gprs608085.centertel.pl

    Wspaniała wiadomość! Nareszcie samsung zrozumiał potrzeby rynku! Chętnych będzie wielu.Większość z nas od dłuższego czasu oczekuje dobrego telefonu z klapką,a nie tylko klepania "kałofonów",pełnych bakterii cola,foników dotykowych!!!
    Jeszcze raz gratulacje.

Dodaj swoją opinię