Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy C9 - pierwszy telefon producenta z 6 GB pamięci RAM

Samsung Galaxy C9 - pierwszy telefon producenta z 6 GB pamięci RAM

LuiN 27 Września 2016 18:08

5 0

Samsung Galaxy C9 pojawił się bazach danych benchmarków Geekbench i AnTuTu. Telefon ma 6-calowy ekran i aż 6 GB pamięci RAM.



Sercem urządzenia jest chipset Qualcomm Snapdragon 652, do tego dostajemy 6 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej i ekran o przekątnej 6 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.




Telefon powinien spodobać się miłośnikom selfies - zarówno z tyłu obudowy, jak i nad ekranem znajdziemy aparaty fotograficzne z matrycami 16 Mpix. W specyfikacji nie zabrakło też łączności NFC czy możliwości nagrywania filmów 4K.

Telefon trafi na rynek z preinstalowanym Androidem 6.0.1. Według dotychczasowych przecieków, premiery spodziewać należy się na przełomie października i listopada.

Źródło tekstu: AndroidPure, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy c9 | samsung

w sumie: 22
  • 0

    3.  2016-09-27 18:30:47

    A właśnie, co się stało z porównaniem prepaida?

  • 0

    4. ~pabloki  2016-09-27 18:40:27  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    telepolis i wogóle widze że źle zrobiony ten ranking. zastrzezenia mam takie. liczba GB powinna być 4 GB , powinno byc zastrzeżenie że stan na dzień konkretny, czyli dzień robienia rank , poza tym brak wspólnego kryterium -wspomniane pakiety kompaktowe- jest albo albo. a jeśli albo albo zostaje to składam protest w kwestii tmobile gdyz oferuje on teraz bez konieczności uruchamiania promocji-więc na dzień robienia rankingu- podwojenie doladowania za które mozna kupić np GB. wynika z tego że mozna kupic doładowując za 25 czyli cenę pakietu dodatkowe GB wtedy istotnie cena wyjdzie 25 ale za kolejne 25 gratisowe mozna kupić 3 GB ( no ale wtedy niezgra sie mi to z proponowanym mnie kryterium 4 GB i tmo było by wypadnięte z ranku) nie wspomnę że timo oferuje za rejestrację , a wiec ok momentu ranku bonus 10 GB który i tak dostanie klient bo założyliście że klient doładuje na odnowienie pakietu. nie ma plusa i nie ma plusha( a to duże marki)-to nic że były by na końcu . i nie ma a2 mobile.

  • 0

    5. ~pabloki  2016-09-27 18:42:25  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    telepolis mam nadzieje że komentarze o skrzywdzeniu orange tez uwzględnicie.

  • 0

    6.  2016-09-27 18:43:32

    @3, goral2099 - drobne poprawki nanosimy. Za kilka chwil wróci. @4, pabloki - jednorazowych pakietów promocyjnych, promocji doładowań oraz za rejestrację nie liczyliśmy. Nie każdy zmienia sieć co tydzień - to miała być oferta na dłużej.

  • 0

    7. ~pabloki  2016-09-27 18:44:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    3 daj spokój , takie porównanie . lepiej niech dopracują bo to co było to lepiej żeby nie było.

  • 0

    8.  2016-09-27 18:51:00

    @7, pabloki - kombinatorykę ofertową zostawiamy Tobie. Skupiliśmy się na ofercie sprowadzając rynek do wspólnego mianownika. Jakbyś kiedyś spróbował zestawić cały rynek, trafiłbyś na nieznane Ci trudności - oferty różnią się często skrajnie. Do tego opieraliśmy się na danych statystycznych i naprawdę 4 GB to już wydumane mocno minimum ;-)

  • 0

    9. ~pabloki  2016-09-27 18:53:18  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    LuiN jednorazowe pakiety promocyjnę? really? to tak samo jak w innych sieciach jest do odwołania - nie masz pewności że oferta nie zmieni sie za tydzień.

  • 0

    10. ~pabloki  2016-09-27 18:56:58  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    LuiN nie mam tekstu by zacytować ale pisało tam cos w stylu o połaczeniu pakietów by stworzyć podobny pakiet. także kombinatorykę zostawiacie każdemu. prosto albo wspólny mianownik czyli pakiet kompakt albo usunięte będzie tmobile i fakt.

  • 0

    11. ~~  2016-09-27 19:05:27  host: dfj194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda, że nie dali procka w procesie 14nm, a tu znowu mamy 28nm. Będzie znów ciepło. ehh nie kupiłbym go raczej.

  • 0

    12.  2016-09-27 19:27:42

    @9, pabloki - w tym sensie, że nie uwzględnialiśmy jakichś jednorazowych akcji. Sirmark widzę, że dalej coś tam poprawia. Prepaid to serio jedna z największych kobył do porównań. Jak wróci tekst, to sobie podyskutujemy, a tutaj już może o tym Samsungu, co? ;-)

  • 0

    13.  2016-09-27 19:29:44

    @11, Równolegle w przygotowaniu są nowe smartfony na Exynosach. Mnie bardziej niż te 28nm zmęczyłby chyba aż tak wielki ekran. Sam chipset nie jest taki znowu zły - pierwszy w rodzinie z filmami 4K i obsługą ekranów 2K, no i LTE 300/100 Mb/s - idzie żyć.

  • 0

    14. ~pabloki  2016-09-27 19:32:51  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    LuiN zatrymaj sirmarka z tym plusem bo ja sprawdziłem i nie bedzie wspólnego mianownika którym jest no limit sms bo nie ma no limit sms w tej taryfie . sprawdzilem po tym jak wlo napisał. niestety nie jestem ekspertem w ofercie plusa. a myślałem że ma bo pozostałe maja a tu Zygmunt takie kwiatki wali.

  • 0

    15.  2016-09-27 19:35:06

    @14, pabloki - tak, to już zdążyliśmy ustalić :)

  • -1

    16.  2016-09-27 19:38:17

    14 - jak to nie ma? Oczywiście, ze są. Może nie w pakiecie, ale jako oddzielny pakiet jak najbardziej.

  • 1

    17. ~pabloki  2016-09-27 19:45:39  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    wlo nie ma nielimitowanych sms w pakiecie w tej taryfie , ja mignąłem wzrokiem stronę i myslałem że sa , pewnie tez sie pomyliłeś.

  • 0

    18. ~pabloki  2016-09-27 19:46:45  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    wlo daj nam linka do pakietu no limit smsm w atryfach ja+na karte

  • 0

    19.  2016-09-27 21:03:30

    To jak już jest finalna wersja zestawienia, to można by pousuwać komentarze nie na temat albo je przenieść pod ranking. :)

  • 0

    20. ~@2  2016-09-28 02:32:16  host: user-94-254-133-54.play-internet.pl

    Porównań jest sporo i niestety nie wychodzą za dobrze dla x64. Intel jest dobry jak ma gniazdko z prądem i 90W. Energooszczędne ARMy przy kilku Watach dają radę, jakby podkręcić je do 30W mogły by się równać z core i5.

  • 0

    21. ~Gollum  2016-09-28 09:40:25  host: hq.npn.com.pl

    Przecież był Windows RT i wszyscy pamiętają jak skończył. Działał dobrze ale zabił go BRAK KOMPATYBILNOŚCi z x86.

  • 0

    22. ~Baobab  2016-09-28 09:52:31  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    To jest tablet, czy telefon???

Dodaj swoją opinię