Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy C5 zaprezentowany

Samsung Galaxy C5 zaprezentowany

orson_dzi 26 Maja 2016 14:52

5 2

Zgodnie z dotychczasowymi przeciekami Samsung zaprezentował dzisiaj model Galaxy C5.



samsung galaxy c5 samsung galaxy c5 samsung galaxy c5 samsung galaxy c5




Samsung wyposażył Galaxy C5 w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617 taktowany zegarem 1,5 GHz z grafiką Adreno 405 i 4 GB pamięci RAM oraz wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p. Dla użytkownika przewidziano 32 GB lub 64 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Gniazdo karty pamięci może być też użyte jako drugie gniazdo na kartę SIM. Główny aparat wykonuje zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 16 Mpix (F/1.9), a przedni o rozdzielczości 8 Mpix. Resztę specyfikacji uzupełnia łączność LTE, Wi-Fi, NFC, czytnik linii papilarnych, Android w wersji 6.0.1 oraz akumulator o pojemności 2600 mAh.

Smartfon na początku dostępny będzie na rynku chińskim w cenie ok 335 dolarów za wariant 32 GB oraz ok 370 dolarów za wersję 64 GB. Nie wiadomo jeszcze nic na temat dostępności Galaxy C5 na innych rynkach.

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy c5 | samsung

w sumie: 22
  • 0

    3.  2016-05-26 15:52:05

    Widzę że jest to bezpośrednia konkurencja i odpowiedź Samsunga na Mi5 w Czajna...

  • 2

    4. ~piokuk  2016-05-26 15:53:52  host: apn-46-77-209-212.dynamic.gprs.plus.pl

    Po S5 Neo i A5 (2016) wyleczyłem się skutecznie ze średniaków Samsunga. To taka marka, że "wszystko (czyli flagowiec - nawet ubiegłoroczny) albo nic".

  • 1

    5. ~Maxxx  2016-05-26 16:05:33  host: user-94-254-177-227.play-internet.pl

    Oczyma wyobraźni już widzę te kolejki przed Samsung Store w Chinach... Mi5 "zjada" tego Samsunga na śniadanie...

  • 1

    7. ~Kamil  2016-05-26 17:28:20  host: 188.146.77.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Aż się boję zapytać ile będzie kosztować jak zadebiutuje w Polsce...

  • 0

    8. ~~~~  2016-05-26 17:52:36  host: dij197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przesadzili jak zwykle z ceną

  • 0

    9. ~~~  2016-05-26 17:53:44  host: dij197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ps: w Chinach jest tyle firm dużo lepszych niż szajsung, nie wiem czy ktokolwiek kupi, jak można za połowe ceny to samo.

  • 0

    10. ~~~~  2016-05-26 18:11:43  host: dij197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I co myślicie, że Chińczyk zarabia kokosy i chce mu się wydawać tyle tysi jak w Europie? No jasne, że nie, bo ini są dużo mądrzejsi niż tępę owieczki z Europy :)

  • 0

    11.  2016-05-26 19:52:18

    Jak każdy Samsung tak i ten szybko zleci z ceną.

  • 0

    12. ~  2016-05-26 20:25:25  host: 89-64-26-203.dynamic.chello.pl

    11. Widzę że się znasz to może podpowiesz, jaki smartfon warto kupić żeby nie stracić?

  • 0

    13.  2016-05-26 23:33:36

    @12 Nie ma takiego. Najmniej stracisz na Iphonach, ale zawsze stracisz.

  • 1

    14.  2016-05-27 10:34:07

    tylko 4GB ramu? czy to wystarczy, żeby odpisać na smsa bez zacięcia systemu?

  • -1

    15. ~Punk  2016-05-27 11:41:30  host: apn-77-112-182-205.dynamic.gprs.plus.pl

    Przy tym procesorze to ilość pamięci RAM to jakiś żart i tak się będzie pamięć nudzić gdyż ten procesor jest za słaby na tak dużą pamięć RAM.
    Sam mam Z3 Compact i tam jest mocniejszy procesor i tylko 2 GB RAM i to w zupełności wystarcza.

  • 1

    16.  2016-05-27 11:50:47

    Od nadmiaru pamięci w IT nigdy głową nie bolała ;)

  • 0

    17.  2016-05-27 14:42:31

    Jak będzie u nas kosztował do 1000zł (nowy w sklepie a nie używka z allegro) to może kupię.

  • 0

    18. ~Ambasador marki Samsung  2016-05-27 19:56:26  host: aaxp245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Smartfon posiada procesor Snapdragon 617 z układem graficznym Adreno 405 a także aż 4 GB pamięci RAM. Preinstalowany został system Android 6.0 Marshmallow. Nie zabrakło miejsca dla LTE i NFC. Pod ekranem ulokowano czytnik linii papilarnych.

  • 0

    19.  2016-05-28 00:12:25

    Kiedy go wreszcie wrzucicie w dział "Telefony"? Chciałbym spojrzeć na wszystkie parametry... :-]

  • 0

    20. ~Ambasador marki Samsung  2016-05-28 14:07:34  host: host135.v17.interkam.pl

    @DanielR specyfikacja powinna być lada dzień, także śledź nowinki ;) Smartphone ten jest telefonem ze średniej półki aczkolwiek ilością pamięci wbudowanej w urządzenie, wartością światła w aparacie czy jakością i szybkością podzespołów może konkurować z nie jednym modelem z wyższej półki.

  • 0

    21. ~RootBot  2016-05-29 12:00:02  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    za mały ekran :( minimum 5.5 cala!

  • 0

    22. ~RootBot  2016-05-29 12:02:17  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    I oczywiście identyfikator osobowy dla NSA pod ekranem, z którego TRZEBA korzystać, a nie tak jak np. w Huaweiach taki z którego MOŻNA korzystać jeśli się chce...

  • 0

    23. ~Ambasador marki Samsung  2016-05-30 21:25:11  host: 87-206-28-73.dynamic.chello.pl

    @RootBot Czy ekran o przekątnej 5,2 cala jest za mały? Myślę, że w tym modelu taka wielkość sprawdzi się bardzo dobrze. Należy pamiętać, że to smartfon ze średniej półki i trudno go porównywać z flagowym smartfonem Galaxy S7.

Dodaj swoją opinię