Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Alpha ze skórą krokodyla

Samsung Galaxy Alpha ze skórą krokodyla

orson_dzi 14 Stycznia 2015 11:25

0 1

galaxy alpha krokodyl Samsung we współpracy z marką modową Free Lance oraz artystą Jean-Baptiste Rautureau wprowadził na francuski rynek limitowaną edycję smartfona Galaxy Alpha.



galaxy alpha krokodyl Tylna ścianka urządzenia została wykonana ze skóry aligatora i jest dostępna w czterech kolorach. Galaxy Alpha Limited Edition Free Lance Bordeaux został wyprodukowany tylko w 100 egzemplarzach, a każdy z nich jest oznaczony numerem i posiada certyfikat autentyczności.




Nasza firma dostrzega coraz większe zainteresowanie klientów akcesoriami tworzonymi we współpracy ze znanymi markami ze świata mody. Na polskim rynku dostępne są miedzy innymi paski do smartwatcha Gear S z serii Diesel Black Gold, etui MOSCHINO na tablety, czy ekskluzywne akcesoria Swarovski - mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Oczywiście cena smartfonu również jest ekskluzywna i wynosi 649 euro.

Zobacz: Swarovski dla Samsung - specjalna edycja zegarka Gear S

Źródło tekstu: samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy alpha

w sumie: 18
  • 1

    1.  2015-01-14 11:32:21

    ten brąz do mnie przemawia :) natomiast cena hmm.. nie na kieszeń polaków

  • 1

    2. ~sa  2015-01-14 11:34:22  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    w sumie tanio :P

  • 0

    3. ~delightmars  2015-01-14 11:39:04  host: user-46-112-87-126.play-internet.pl

    Info mocno spóźnione

  • 1

    4.  2015-01-14 11:40:25

    biore 2 :D

  • -1

    5.  2015-01-14 11:42:14

    I po co to komu jak i tak telefon sam w sobie nie jest wart tych pieniędzy...

  • 2

    6. ~me  2015-01-14 11:42:26  host: 194.114.62.125

    Znaleźli martwego krokodyla czy zabili jakiegoś, żeby zrobić takie... coś?

  • 2

    7.  2015-01-14 11:43:36

    @6 nie no lepiej zabić żywego, tak będzie humanitarnej

  • 4

    8. ~user_delete27  2015-01-14 11:49:20  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @6 to był krokodyl ekologiczny, hodowany na wolnym wybiegu. Gdy osiągnął odpowiedni rozmiar dobrowolnie popełnił samobójstwo i poddał się obróbce.
    Ja ciągle czekam na obudowę wykonaną z pancernika długoogonowego, to byłoby coś :)

  • 2

    9.  2015-01-14 11:57:15

    Mnie by interesował telefon z grzywą lwa :) Ewentualnie pióra ptaka dodo... :D

  • 2

    10. ~Aigonnaes  2015-01-14 12:14:39  host: 87-206-149-2.dynamic.chello.pl

    A tak całkiem poważnie, dlaczego bambus, który wydaje się idealnym materiałem na obudowy telefonów (waga, wytrzymałość, tempo wzrostu surowca, właściwości antybakteryjne...) nie jest szeroko stosowany?

  • 0

    11.  2015-01-14 12:33:06

    @Aigonnaes
    Motorola wypuściła serię telefonów Moto X z obudową bambusową .

  • 0

    12.  2015-01-14 13:18:45

    @10, @11 biorąc Moto X za granicą można wybrać jaki ma mieć tył obudowy. Metal, skóra, plastik, bambus i nie wiem, czy przypadkiem nie coś jeszcze. Opcja niedostępna w Polsce ;) .

  • 0

    13.  2015-01-14 13:42:35

    @10 tempo wzrostu? tzn rośnie szybciej niż polimeryzuje plastik? zapomniałeś o cenie.

  • 1

    14. ~Aigonnaes  2015-01-14 15:21:57  host: public-gprs515005.centertel.pl

    No tak, krokodyle i aluminiowe obudowy rosną szybciej ;) Oczywiście, plastik jest tańszy, ale gdyby wypromować bambus podkreślając jego właściwości, to mógłby się z powodzeniem przyjąć, a klient byłby gotów zapłacić nieco więcej, tak jak płaci za aluminium, które jest już pewnym standardem. Tak tylko sobie dywaguję, nie bijcie ;)

  • 0

    15.  2015-01-14 15:27:32

    Aigonnaes dobrze gada. Skoro Bambusa z dżungli stać na cały domek z bambusu, to dlaczego Białego Człowieka ma być nie stać na bambusową klapkę w telefonie?

  • 0

    16. ~Ron  2015-01-15 09:46:42  host: 78-10-185-7.static.ip.netia.com.pl

    Obraz zdziczenia umysłowego,...

  • 0

    17. ~Ekolog  2015-01-15 12:38:47  host: host-89-230-138-170.inowroclaw.mm.pl

    Nie zamawiajcie, bo was celnicy zamkną! Handel wyrobami ze skóry krokodyla czy kości słoniowej jest zabroniony i karalny!

  • 0

    18. ~...  2015-02-02 17:00:15  host: user-94-254-129-50.play-internet.pl

    @16
    ... w Twojej głowie. Ale się martw, nie jesteś sam.
    @14
    Moto x i oneplus one.

Dodaj swoją opinię