Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Ace Plus oficjalnie

Samsung Galaxy Ace Plus oficjalnie

Q! 4 Stycznia 2012 14:31

0 0

samsung galaxy ace plusSamsung zaprezentował następcę cieszącego się dużą popularnością modelu Galaxy Ace, Galaxy Ace Plus. Najważniejszą zmianą jest większy wyświetlacz dostępny u następcy.

Samsung Galaxy Ace Plus zaoferuje ekran TFT o przekątnej 3,65 cali (3,5 cali u poprzednika) i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany aparat z autofokusem i diodą LED wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, którymi będzie można podzielić się za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA (7,2 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n).

We wnętrzu nowego Asa nie zabraknie również modułów AGPS, Bluetooth 3.0, gniazda na karty pamięci microSDHC (do 32 GB) oraz radia stereo z RDS-em. Wszystko to pracować będzie pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread, 512 MB pamięci operacyjnej, 3 GB pamięci wewnętrznej oraz nakładką graficzną TouchWiz UI.




Za zasilanie odpowie ogniwo litowo-jonowe o pojemności 1300 mAh, które zamknięte zostanie w obudowie o wymiarach 114.7 x 62.5 x 11.2 mm i masie 115 gramów. Gama kolorystyczna ograniczona zostanie do koloru czarnego.

Samsung Galaxy Ace Plus pojawi się na rynku rosyjskim w styczniu. W kolejnych tygodniach będzie on dostępny również w Europie, Ameryce Środkowej, wschodniej części Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce oraz w Chinach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: SammyHub     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2012-01-04 14:40:40

    rozdzielczość ekranu woła o pomstę do nieba

  • 0

    2. ~widex  2012-01-04 14:48:35  host: user-109-243-18-105.play-internet.pl

    Rozdzielczość i wersja Androida...

  • 0

    3. ~hue hehe  2012-01-04 14:49:23  host: aams31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to prawda ale nikt tego nie powie, bo to Samsung, ale jak u innych producentów byłaby tak mała rozdzielczość, od razu by było że za mała jest. Szczególnie przy takiej wielkosci ekranu; piksele będą aż biły po oczach...

  • 0

    4.  2012-01-04 15:02:42

    Powiększyli ekran, dodali RAM-u, a telefon jak nic nie prezentował, tak i dalej będzie wyróżniać się tylko chorą ceną.

  • -1

    5. ~  2012-01-04 15:19:25  host: z29-13.opera-mini.net

    Poco w Afryce telefon komorkowy jak oni tam mieszkaja w gliniankach i poluja na antylopy???

  • 0

    6.  2012-01-04 15:22:27

    Pikseloza przy tak niskiej rozdzielczości więcej niż pewna. Dali wyświetlacz ze słabo sprzedajacego się Samsung Xcover i myślą że będzie hit. Do tego okroili baterię, zamiast zwiększyć jej potencjał do np. 1500mAh. Oj kiepsko.

  • 0

    7.  2012-01-04 15:25:27

    Ciekawe czy ten procesor 1 ghz to podkręcony ARMv6 czy może v7? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

  • 0

    8. ~COLOR  2012-01-04 15:44:26  host: buz99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajny telefon. Kupię sobie taki jak tylko się pojawi. Nie każdy potrzebuje ekranu HD czy 2 rdzeniowego procka 1,5 GHz :P

  • 0

    9. ~  2012-01-04 16:09:51  host: anj210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szajs, nadal czekam na motorole defy+ i moze sie wkoncu doczekam u ktoregos polskiego operatora

  • 0

    10. ~franco baresi  2012-01-04 16:10:54  host: public60414.xdsl.centertel.pl

    mnie on też interesuje choć z pierwszym Galaxy Ace'm miałem spore problemy z wi-fi. Ciekawe czy u jego następcy wyeliminują te błędy.

  • 0

    11.  2012-01-04 16:49:45

    No właśnie? Jaki to ma procesor?

  • 0

    12. ~gro  2012-01-04 17:01:34  host: nat-dom2-208.aster.pl

    Cóż za wynalazczość: powiększyć ekran i zmniejszyć baterię... Mam ACE i jeżeli teraz bateria wystarcza na 24h to na ile wystarczy w nowym?

  • 0

    13.  2012-01-04 18:43:59

    @12 od systemu dużo zależy i procesora.

  • 0

    14.  2012-01-04 22:01:00

    Jeszcze żadna dostępna specyfikacja nie podaje typu procesora, ani układu graficznego. Wiadomo tylko, że 1ghz.

  • 0

    15. ~  2012-01-05 06:24:08  host: public-gprs54513.centertel.pl

    Mnożenia pierdół ciąg dalszy. Jak tylko coś cieszy się jakąśtam popularnością, to firma wypuszcza kolejne odsłony (czytaj: ochłapy) ze zmienionym jednym albo dwoma parametrami. A ekran większy o 0,15 cala? Toć to całe 3,75 milimetra! Faktycznie skala wielkości, która uraduje wszystkich pajacy czytających strony bądź oglądających filmy HD (hehehe) na fonie...

  • 0

    16. ~Jerzy  2012-01-05 11:41:07  host: 78.133.207.2

    Jak dla mnie szybszy procesor jest OK, ale powinni poprawić jakość aparatu. Wielkość tego smarta była ok.

  • 0

    17. ~krm  2012-02-07 23:31:26  host: staticline626.toya.net.pl

    ze zdjęcia wynika, że tylna częśc obudowy będzie błyszcząca? I zapewne bardzo rysująca. W zwykłym ACE jest praktycznie niezniszczalna a tu cienko to widzę.

Dodaj swoją opinię