Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Galaxy Ace Duos oficjalnie

Samsung Galaxy Ace Duos oficjalnie

Q! 25 Maja 2012 11:09

0 0

samsung galaxy ace duosSamsung zaprezentował najnowszy telefon z rodziny Galaxy, model Ace Duos. Będzie on obsługiwać jednocześnie dwie karty SIM.

Samsung S6802 Galaxy Ace Duos ma ekran o przekątnej 3,5 cali i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany 5 Mpix aparat z autofokusem nagra wideo w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) i prędkości 30 klatek na sekundę. Będzie można się nimi podzielić za pomocą transmisji danych w technologii HSDPA (7,2 Mb/s) lub Wi-Fi (b/g/n).

We wnętrzu telefonu nie zabraknie również modułu Bluetooth 3.0, AGPS, odtwarzacza muzycznego, radia FM z RDS-em, wejścia JACK 3,5 mm oraz gniazda microSDHC (do 32 GB). Uzupełnią je czujnik położenia oraz kompas cyfrowy.

Sercem urządzenia będzie 832 MHz procesor, który do pomocy otrzyma 512 MB pamięci operacyjnej i 3 GB pamięci wewnętrznej. Wszystkimi tymi dobrami zawiadywać będzie system Android w wersji 2.3 Gingerbread.




Telefon zamknięty został w obudowie o wymiarach 112,74 x 61,5 x 11,5 mm i masie 122 gramów. W jej wnętrzu znalazło się także miejsce na ogniwo o pojemności 1300 mAh.

Samsung I589 Galaxy Ace Duos pojawi się na rynku rosyjskim w czerwcu. W następnej kolejności trafi na półki sklepowe w Europie, Ameryce Środkowej, Azji oraz na Bliskim Wschodzie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 2

    1.  2012-05-25 11:11:50

    Jeden z lepszych Dualsim-ów chyba...

  • -3

    2. ~Paweł  2012-05-25 11:22:23  host: 89-68-177-2.dynamic.chello.pl

    Najbardziej podoba mi się nagrawanie wideo w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli);P

  • 2

    3. ~Kolega z Ossy  2012-05-25 11:24:08  host: ip-78-30-106-95.free.aero2.net.pl

    @2, to co musi być już HD?! Bo cool bo styl bo prestiż? I na takiej rozdzielczości da się oglądać.

  • 0

    4. ~Paweł  2012-05-25 11:30:13  host: 89-68-177-2.dynamic.chello.pl

    @3 przede wszystkim jest LEPSZA jakość i rozdzielczość nagrywanych filmów w formacie full HD ;)

  • 0

    5. ~  2012-05-25 11:33:14  host: 77-255-224-168.adsl.inetia.pl

    Czy moduł 3G jest dla 2kart?

  • 1

    6.  2012-05-25 11:42:12

    Ciekawe jaki procesor? Mam nadzieję, że nie zaszaleją za bardzo z ceną bo telefon naprawdę ciekawy.

  • 1

    7. ~Kolega z Ossy  2012-05-25 11:42:18  host: ip-78-30-121-231.free.aero2.net.pl

    @4, a co za tym idzie, większy rozmiar pliku oscylujący w kilkaset MB a nawet GB. Bateria słabiuśka, długo to on nie pociągnie.

  • 0

    8. ~Kolega z Ossy  2012-05-25 11:44:44  host: ip-78-30-121-231.free.aero2.net.pl

    @Maniiiek jesteś znawcą telekomunikacji, cenionym na całym świecie. Powiedz jaki telefon, jest najlepszy na 10 lat w przód?

  • 0

    9. ~mkkot  2012-05-25 11:49:00  host: 94.42.232.43

    Jaka grupa docelowa? Jeśli prepaidowcy, to ich i tak na niego nie będzie stać. Jeśli abonamentowcy, to po co im takie coś, gdy są oferty no limit?

  • 2

    10.  2012-05-25 11:58:09

    @9 Żeś powiedział co wiedział.

  • 1

    11.  2012-05-25 12:00:51

    @9 jak ktoś ma numer prywatny i służbowy to telefon w sam raz. @Mila89 super, ale hotelarz ma już zarejestrowany nick i żyję z nim w zgodzie. Nie próbuj mi na siłę udowodnić, że nie tylko ty się mnie czepiłeś bo wyjątkowo ci to nie wychodzi. Jakbyś jeszcze poczekał kilka dni, ale tak od razu po rozmowie atak przeprowadzić podszywając się pod kogoś? Amator...

  • 3

    12.  2012-05-25 12:11:06

    9). Że co? Że prepaidowiec to go nie stać? Rety, ale znawca...

  • 1

    13. ~miliard  2012-05-25 12:57:56  host: 176.97.24.87

    Poniżej 1000 raczej nie zejdzie na początku, bo wtedy Galaxy Y Duos musiałby kosztować mniej niż 500, a to w tej chwili trudne do realizacji, szczególnie patrząc na zainteresowanie GYD Pro, który kosztuje powyżej 700.

  • 1

    14. ~  2012-05-25 13:31:15  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Cena ma wynieść ok. 250$ po przeliczeniu na zł powinien kosztować poniżej 1 tys. zl.

  • 1

    15.  2012-05-25 14:21:21

    @14 + podatki i inne wydatki i będzie z 1200zł.

  • 1

    16. ~playowiec  2012-05-25 14:49:49  host: cnv77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem wiernym prepaidowcem i stac mnie na ten tel, obecnie uzywam 4 telefonów i kupiłbym tego samsunga oraz jakiś najtańszy dual nokii. telefon moich marzeń: dual sim, aparat 5mpx, gps i 3g oraz klasyczna obudowa...

  • 0

    17.  2012-05-25 15:31:52

    @17 kultura rzecz nabyta, ale z prawdziwą trzeba się urodzić ...

  • 0

    18.  2012-05-25 15:34:47

    Widzę , że moderator jest szybki i bezwzględny jak Rambo w Afganistanie.

  • 0

    19. ~Erix  2012-05-25 23:02:59  host: evdo-78-30-80-73.subscribers.sferia.net

    Chyba powinien być CDMA jako CDMA2000 1xEV-DO rev A i nie ma UMTS i HSDPA! Na zagranicznej stronie wyczytałem że aparat ma 3.15 Mpix. Akumulator ma pojemność 1650 mAh. Cała specyfikacja tego telefonu http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_duos_i589-4548.php Oraz film SGS i589 unboxing http://www.youtube.com/watch?v=hT7BQ03Q54A

Dodaj swoją opinię