Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung E2530 - tani telefon z klapką

Samsung E2530 - tani telefon z klapką

LuiN 25 Lutego 2011 10:30

0 0

samsung e2530 Subtelne wzornictwo, wyświetlacz LCD ukryty w przednim panelu, dostęp do serwisów społecznościowych oraz niska cena to główne cechy nowego telefonu Samsung E2530.

Samsung E2530 to idealna propozycja dla miłośników gustownych telefonów z klapką, którzy wymagają podstawowych funkcji połączonych z niebanalnym wyglądem. Urządzenie wyposażono w gładką, minimalistyczną obudowę z zewnętrznym wyświetlaczem LCD oraz w aparat o rozdzielczości 1,3 Mpix.

Praktyczne funkcje telefonu uzupełnia dostęp do popularnych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, który pozwoli na bieżąco utrzymywać kontakt online z rodziną i przyjaciółmi. Z myślą o wielbicielach kobiecych, stylowych gadżetów, Samsung przygotował również wersję LaFleur ozdobioną delikatnymi, kwiatowymi motywami.




Samsung E2530 jest już dostępny w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 249 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 1

    3. ~Paweł  2011-02-25 10:34:50  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Dobrze że producenci znowu zaczęli produkować telefony z klapką ;)

  • 0

    4. ~x25vv  2011-02-25 12:10:40  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    A mi się marzy Motorola V3... to był telefon, który na długo pozostanie w mej pamięci. Idealna klapka. Idealna... :-)

  • -1

    5.  2011-02-25 12:39:29

    Nie za bardzo lubię takich telefonów, myślę że nie za bardzo są ładne.. i są podobne do muszelki. Ala dla mojej mamy sam raz by było taki telefon, bo ona i tak tylko dzwonić umie na nim :)

  • 2

    6. ~wash  2011-02-25 12:45:11  host: 89-78-107-36.dynamic.chello.pl

    camelkamil - A twoja mama to Trinity rozumiem?? Bo piszesz jak dziecko Neo :|

  • 0

    7.  2011-02-25 14:49:10

    Kobiecy, elegancki, z klapką tylko dlaczego ma taki mały wyświetlacz?

  • 1

    8.  2011-02-25 15:38:10

    Samsung ma taką filozofię - w klapkach stosują sprzęt co najwyżej klasy E250, czasem gorszy np. w takim c520 (a szkoda, do swoją drogą telefon jest bardzo ładny).

  • 2

    9. ~caray  2011-02-25 17:11:18  host: nat-tor2-92.aster.pl

    a ja bym chciał drogi telefon z klapką, a nie telefon w technologii sprzed 10 lat...

  • 0

    10. ~  2011-02-26 05:00:38  host: p21-06.opera-mini.net

    9 kup sobie jakiegoś nowego panasonica, tanie to nie będzie na pewno

  • 0

    11.  2011-02-26 15:26:01

    Niedawno na telepolis opisana była Motorolka z klapką i podobała mi się, ten wg mnie jest tandetny i brzydki. Stare Motorole nadal górą:-)

  • 1

    12. ~zyx  2011-02-27 17:45:09  host: ip-51-9.zax.pl

    Czy obecnie we wszystkich urządzeniach musi być dostęp do FB i innego dziadostwa tego typu? To wcale nie jestś śmieszne - to chore!

Dodaj swoją opinię