Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung E2210B - powrót do przeszłości?

Samsung E2210B - powrót do przeszłości?

LuiN 18 Czerwca 2009 16:40

0 0

samsung e2210bNiewielki, wygodnie leżący w dłoni, czerwony i koniecznie z klapką - właśnie tak, według niektórych, powinien wyglądać prawdziwie kobiecy telefon. Z myślą o nich stworzony został model E2210B, którym Samsung pragnie przypomnieć, że telefony z klapką nadal są w modzie.

Elegancki i czerwony telefon nie może zostać niezauważony. Jego delikatne, zaokrąglone kontury doskonale pasują do delikatnej kobiecej dłoni. Ozdabiają go dwa wyświetlacze: główny 1,77-calowy ekran TFT o 262 tys. kolorów oraz mniejszy - zewnętrzny (1,38 cala o rozdzielczości 96x96) pokazujący godzinę oraz informacje o otrzymanych wiadomościach i nieodebranych rozmowach telefonicznych.




Samsung E2210 oferuje aparat fotograficzny VGA z 4-krotnym zoomem, transmisję GPRS i MMS-y. Nowością jest funkcja fałszywego połączenia. Telefon Samsung E2210B dostępny będzie w sprzedaży w drugiej połowie czerwca w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej i ciemnoszarej. Sugerowana cena detaliczna to 259 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    4.  2009-06-18 17:11:40

    Rozwińcie to jakoś... "funkcja fałszywego połączenia". A co do to telefonu... Spoko, ale za drogi jak na możliwości.

  • 0

    5.  2009-06-18 17:23:01

    #1 idź do piaskownicy

  • 0

    6. ~jojo  2009-06-18 17:43:02  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    5 - AFTER5 niestety chyba nie dotrzymam ci towarzystwa.

  • 0

    7. ~T1000  2009-06-18 17:50:49  host: 76.73.41.50

    Jestem ciekaw, czy dożyję dnia w których telefony będą miały baterię o pojemności 2,5 Ah, takie jakie są standardowe akumulatorki wodorkowe AA (paluszek). Przecież 3 aku AA dają 3,6 V i 2500 - 2700 mAh. Niech ktoś zrobi taki telefon ! Przecież była kiedyś taka stara motka, z możliwością podłączenia 4 baterii AA.

  • 0

    8.  2009-06-18 18:00:32

    ale po co ten aparat VGA ? mogli go sobie podarowac lub dać min 2 mpx

  • 0

    9.  2009-06-18 18:10:57

    Fałszywe Połączenie, to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w sytuacjach, gdy z opresji może uratować...dzwonek telefonu. Wystarczy ruch palca na przycisku znajdującym się na panelu sterowania umieszczonym pod wyświetlaczem, by wywołać dzwonek telefonu sygnalizującego nadejście połączenia - fałszywego, bowiem połączenie to w rzeczywistości nie istnieje. Jeśli potrzebna jest wymówka, by wyjść z nudnego spotkania lub też zakończyć przedłużającą się rozmowę z nieciekawym rozmówcą, funkcja Fałszywego Połączenia okaże się niezawodna.

  • 0

    10. ~  2009-06-18 18:48:24  host: f96-050.opera-mini.net

    Sorry ale mnie fake call niestety raczej kojarzy sie z wiocha a nie z dyskrecja. To taki tani sposob na dowartosciowanie sie zakompleksialych osob przez okazanie lekcewazenia innym. Cos jak wyniosle, pogardliwe komentarze na temat bliznich co podnosi komentujacych w ich wlasnych oczach. Na roznych Pudelkach tego pelno. Moze byc sukces :-)

  • 0

    11. ~Super  2009-06-18 18:53:27  host: chello089074167149.chello.pl

    Mam nadzieję że będzie w Orange za 25 zł :D

  • 0

    12.  2009-06-18 20:20:58

    Ze wszystkich klapek, które ostatnio się pojawiły, ta podoba mi się najbardziej. I nawet bym się na nią skusiła, gdyby nie fakt, że sprzęt w sumie słaby.

  • 0

    13. ~D4N  2009-06-18 20:22:50  host: 82-34-208-175.cable.ubr04.sout.blueyonder.co.uk

    10 Nie rozumiem o co Ci chodzi... Fake call to sposob na grzeczne wyrwanie sie od kogos. Przeciez nie powiesz prosto w oczy: "sorry ale nie chce z Toba teraz gadac" a tym bardziej jak to jest jakis tam znajomy i poprostu nie jestes w humorze z kims gadac.

  • 0

    14.  2009-06-18 20:54:52

    Zastanawiam się, dlaczego "kobiecy"? :) Bo facet nie lubi czerwonego (a Ferrari?) ;) Czy też, bo wie co dobre (i tego nie kupiłby za żadne skarby?) :)

  • 0

    15.  2009-06-18 21:00:37

    A m nie się podoba i deklaruję, że zakupię ten model Samsunga jeszcze w tym roku. Niech potaniejej do 199 PLN w MM/Saturnie i będzie mój. Ciekawe, jak wygląda wersja ciemnoszara.

  • 0

    16.  2009-06-18 21:01:53

    Wcale nie powiedziałbym, że to typowo kobiecy telefon. No chyba, ze ta czerwień będzie taka zaje... ;) Czyli intensywna, to nie wiem- muszę zobaczyć go na żywo :)

  • 0

    17.  2009-06-18 22:20:07

    Kiedyś Samsung był liderem w produkcji telefonów z klapką. Dobrze by było aby powrócił na tron, lecz na pewno nie zrobi tego tym modelem. 3 lata temu kupiłem podobny x660 i prawie niczym nie różnił się od tego. Byłem zadowolony jednak czas nie stoi w miejscu.

  • 0

    18. ~rcicho  2009-06-18 22:24:46  host: apn-77-114-150-240.dynamic.gprs.plus.pl

    a_lex Technicznie taki sam jak samsung SGH-C520, tylko tamten jest jeszcze ladniejszy i tanszy - to chyba najladniejszy, najzgrabniejszy telefon jaki znam.

  • 0

    19. ~jojo  2009-06-18 22:29:01  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    Kwestia gustu. Moim zdaniem były i są ładniejsze niż SGH-C520 Samsungi z klapką. SGH-X660 miała moja siostra. Niestety akurat temu modelowi nawet, gdy był jeszcze "świeży" sporo brakowało do bardzo dobrego terminala - nie mówiąc już nawet o idealnym.

  • 0

    20. ~Dina  2009-06-18 23:15:35  host: p09-11.opera-mini.net

    Jestem przeciwna dzieleniu modeli telefonów na kobiece i męskie. Kobietą jestem jak najbardziej,a jednak nie cierpię klapek! Za to podoba mi się np. Nokia N82 czy E51,a korzystam z "męskiej" N70. Natomiast Jojo jest mężczyzną,a mimo to bardzo lubi klapki. Uważam,że takie podziały są bez sensu. Telefon to telefon. I każdy kupuje to,co mu odpowiada,bez względu na to czy jest kobietą czy mężczyzną.

  • 0

    21.  2009-06-19 00:13:45

    Ostatnia ciekawa klapka Samsunga jest G400.

  • 0

    22. ~blablabla  2009-06-19 01:21:49  host: 94.254.180.32

    @13 Chodzi o to, że taka bezwyrazowa masa jak Ty nie potrafi nawet powiedzieć jednego szczerego zdania prosto w oczy.

  • 0

    23. ~a_lex  2009-06-19 14:38:25  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Faktycznie, SGH-X660 też mi się podoba. Ale w realu go nie widziałem i dla mnie c520 na razie wygrywa :)

Dodaj swoją opinię