Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung E1200 - niskobudżetowiec za 79 zł

Samsung E1200 - niskobudżetowiec za 79 zł

Q! 18 Maja 2012 16:09

0 0

samsung e1200Samsung wprowadził na polski rynek telefon z najniższej półki, model E1200. Jego cena detaliczna to 79 zł.

W tej cenie otrzymamy telefon z ekranem TFT o przekątnej 1,52 cali i rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Oprócz wiadomości SMS, telefon obsługiwać będzie również dzwonki polifoniczne oraz pliki muzyczne w formacie MP3.

W jego wnętrzu nie zabraknie również kalendarza, latarki, trybu głośnomówiącego oraz aplikacji Mobile Tracker. Dobra te zamknięte zostaną w obudowie o wymiarach 108 x 45 x 13,6 mm i masie 65,1 gramów.




Sugerowana cena detaliczna E1200 to 79 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 2

    1. ~gosc  2012-05-18 16:13:02  host: 77-253-255-112.adsl.inetia.pl

    nastepca E1080 ;) nawet klawisze i tył podobny :P

  • -2

    2.  2012-05-18 16:20:39

    No super. Nawet GPRS ma. Mam nadzieję, że latarka nie taka jak w E1170 bo to była zwykła kpina. Trochę szkoda, że bateria nie 1000mAh bo to by się przekładało na 1-2 dni pracy więcej w przypadku takiego telefonu.

  • 3

    4. ~sintesi  2012-05-18 16:30:11  host: 178-36-221-10.adsl.inetia.pl

    @3... nie ma LTE, 41 MPix, Baterii 1787767Mah, BT standard 7.0 :( Nie kupię... szkoda mi tych 79 PLN :(

  • 2

    5. ~sintesi  2012-05-18 16:32:37  host: 178-36-221-10.adsl.inetia.pl

    ... a na serio... kolejny prosty telefon dla babci/dziadka, który zastąpi im stacjonarny z prepaidem o ważności 1-2 lata :) I dobrze, bo się stacjonarkom obrywa solidnie... jak ktoś seniorkę/seniora rodu przekona do komórki, to już po kłopocie. Nieistotne w jakiej sieci.

  • 0

    6.  2012-05-18 16:41:13

    sintesi (5), właśnie kłopot w tym, żeby przekonać. To wbrew pozorom nie takie łatwe. I ja takich ludzi staram się zrozumieć.

  • -1

    8.  2012-05-18 17:03:36

    W MM taki sam lub podobny chodzi po 49 zł. Co do telefonu, ładnie wygląda się prezentuje, ma GPRS. Zamierzam kupić podobny telefon, bo Nokia 101 już mi się znudziła przez pół roku. Jak już będę kupował to coś z UMTS 900/2100 np: C2-01 chyba że ktoś da jeszcze przykład najtańszego nowego telefonu z UMTS 900/2100 MHz może być nawet gołe 384 kb/s?

  • 0

    9. ~Dobry wnuczek  2012-05-18 17:38:58  host: 89-72-182-11.dynamic.chello.pl

    Mówicie, że taki telefon nadaje się dla babci/dziadka, a jak to jest z jego głośnością (dzwonki/rozmowa)? Planuję zakupić nową komórkę dla babci, i o ile nie ma ona problemów ze wzrokiem, to ze słuchem jest już nieco gorzej. Aktualnie testuję Panasonic KX-TU301, jedyna wada jaką do tej pory zauważyłem to potrzeba potwierdzania (wciskanie OK) przy podgłaszaniu rozmowy na max, ciężko pewnie będzie tego babcię nauczyć. Jakie proponujecie modele telefonów dla starszych osób, z dobrą baterią, w miarę dużymi przyciskami i głośnymi dzwonkami/rozmową? Wynalazki typu MaxCom, BinaTone, MyPhone odpadają.

  • 0

    10. ~do 9  2012-05-18 18:03:54  host: user-109-243-103-230.play-internet.pl

    a ma być mały czy może być raczej większy? czytelny wyśw. duże klawisze prosty i pewnie odpowiednio głośny dla słabosłyszących np. linia / seria EMPORIA.

  • 0

    11. ~Dobry wnuczek  2012-05-18 18:28:57  host: 89-72-182-11.dynamic.chello.pl

    Zastanawiałem się kiedyś nad tel Emporia, ale doszedłem do wniosku, że chyba nie warto pchać się w takie wynalazki. W obecnym telefonie Binatone spuchła bateria, ładować ja trzeba codziennie, telefon się potrafi sam wyłączyć, obudowa jest strasznie kiepsko spasowana. Teraz poszukuje telefonu od jakiegoś renomowanego producenta - Nokia, Samsung, etc. Polećcie coś.

  • 0

    12.  2012-05-18 18:38:25

    @11 na forum z tym.

  • 0

    13. ~  2012-05-18 18:44:09  host: t19-16.opera-mini.net

    @12 na onet trollu

  • 1

    14.  2012-05-18 18:56:03

    szkoda, że nie dual-sim

  • 0

    15. ~b  2012-05-18 21:41:10  host: ip-78-30-102-70.free.aero2.net.pl

    9* ja mam cos z linii super low end- i glosnik ryczy jak nazistowska szczekaczka. Troche sobie przy tym potrzeszczy, ale dzwiek jest akceptowalny. Jak nie masz uszkodzenia sluchu- sciszysz i jest dobrze! Polecam takie szajsofony. Bateria tez nie bedziesz zawiedziony. proponuje jednak przeprowadzic test macadora- tzn jak starsza osoba odbiera telefon i jak widzi wyswietlacz i klawisze. Jak ma Plusy, to takie male szmelcofony nie sa dla niej. Jak jest krotkowidzem- to zobaczy wszystko spokojnie ;)

  • 0

    16. ~tramwajowy didżej  2012-05-20 14:27:03  host: 94.42.250.19

    Nie ma Androida i mocnego głośnika. Nie kupuję!

  • 0

    17. ~StefanFspanialy  2013-01-10 10:37:23  host: duo154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam to "Malenstwo"...dziala wysmienicie ....glosnosc rozmow powalajaca....mozna spobie spokojnie na glosnomowiacy wlaczyc....do SMS-owania tak samo super i szybko...nic wiecej nie potrzeba ...jako druga sluchawka , bardzo lekka i mala zgrabna ....bateria dziala juz 12 dni i jest ok ...rozmawiam srednio okolo 1 godzinny dziennie , wiec wynik jak dlamnie jest znakomity

  • 0

    18. ~retromaN  2013-03-04 12:21:27  host: 62.152.132.1.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    nie ma androida, full hd wyświetlacza, 14MPix aparatu , blutocza, szkoda tylko że nie ma monochromatycznego wyświetlacza. W ofercia Saturn'a za 59zł, Telefon super. Kupuje dla całej rodzinmy.

Dodaj swoją opinię