Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung E1080 - gdy liczy się każda złotówka

Samsung E1080 - gdy liczy się każda złotówka

LuiN 4 Sierpnia 2009 11:36

0 0

samsung e1080Na polski rynek wszedł nowy model Samsunga - E1080 - cechujący się atrakcyjnym wzornictwem i jedną z najniższych cen na rynku. Oprócz niskiej ceny, telefon oferuje też bardzo długi maksymalny czas rozmowy i czuwania.

64,5 grama to bardzo niewiele biorąc pod uwagę, że telefon oferuje do 540 minut rozmowy lub do 560 godzin czuwania. W tym prostym urządzeniu nie zabrakło tak podstawowych funkcji jak budzik czy kalkulator - prezentowanych na 1,53-calowym ekranie o rozdzielczości 128 x 128 pikseli, wyświetlającym 65 tys. kolorów.

Dla niektórych osób ograniczeniem może być książka telefoniczna telefonu, która pomieści tylko 200 wpisów. Wymiary urządzenia to 105,4 x 45,4, x 14,2 mm. Rekomendowana przez producenta cena detaliczna telefonu to 99 zł.




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26.  2009-08-04 15:09:55

    6 i Joey (7) - niestety mylicie się. MMS w dzisiejszych czasach jest konieczny. Nie chodzi tu o robienie zdjęć, czy też nagrywanie filmów i późniejsze ich wysyłanie. Tu chodzi po prostu o komfortowe i tani kontakt tekstowy. MMS jest w tym względzie lepszym niż SMS rozwiązaniem. Jeżeli np. w Tak Tak-u mam 18 gr za SMS-a do wszystkich w cenniku, a we Fresh mam MMS-a za 20 gr do wszystkich w cenniku (i to za całe 300 kB), to jasne jest, że wolę wysłać MMS-a, którego również można za darmo odebrać (podobnie jak SMS-a) Za Podobną cenę mogę napisać znacznie więcej i mam też bardziej rozbudowaną możliwość edycji tekstu.

  • 0

    27. ~iskra  2009-08-04 15:13:33  host: xdsl.245.c65.petrotel.pl

    bambo nie cofniemy sie z Toba... a co do 3310 to jak widac nie robia juz tego poszukaj sobie na allegro (: jesli cos Ci sie nie podoba to ok ale po co ciagle to podkreslasz i walkujesz ; o napisz do noki albo do samsunga niech zrobia telefon z monochromatycznym wyswietlaczem.

  • 0

    28.  2009-08-04 15:17:52

    @23 1200 dostępna w merlin.pl

  • 0

    29. ~bambo  2009-08-04 15:21:48  host: 94.254.227.208

    iskra: no przecież napisałem, że nokia robi modele z monochromatycznym wyświetlaczem, np. 1202 czy 1203. Więc po co mam pisać? A za zakup na Allegro jakiegoś starocia katowanego nie wiadomo ile to ja dziękuję. Ja wolę sprzęt nowy. Ze sklepu. Szczególnie, że na takim prostym telefoniku ile mógłbym zaoszczędzić? 40zł? A jaki mam komfort używając nówki sztuki z gwarancją. To jest bezcenne :)

  • 0

    30. ~bambo  2009-08-04 15:27:15  host: 94.254.227.208

    Peet: tak, tylko cena to chyba jakiś żart? 122zł? Plus pewnie wysyłka jeszcze? No dzięki, ale raczej nie skorzystam. Pewnie mają resztki w magazynie więc podnieśli cenę, żeby nie uszczuplać asortymentu.

  • 0

    31. ~danieluk  2009-08-04 15:39:40  host: t07-08.opera-mini.net

    bambo- przed kryzysem kupilem Nokie 1200 w sklepie komputerowym za niecale 80zl. Teraz 1 sensowny wybor to np. N 1202 nowa za 99zl. Dostepna na Alledrogo.

  • 0

    32. ~mk  2009-08-04 15:45:50  host: chello084010214018.chello.pl

    iskra: zdaje się, że z trudem przychodzi ci zrozumienie podstawowej kwestii. Nie chodzi tu bynajmniej o cofanie się, czy stanie w miejscu, podczas gdy technika idzie do przodu, ale o sens wyposażania aparatów oferujących jedynie podstawową funkcjonalność w przestarzałe, mizernej jakości kolorowe wyświetlacze. Czy kolorowy wyświetlacz jest wyznacznikiem postępu technologicznego? Zapewne tak, ale o postępie można mówić w przypadku 5800, N97, czy i8910 oferujących wręcz znakomite ekrany. Modele pokroju E1080 mają być z założenia tanie i łatwe w obsłudze. Tej łatwości z całą pewnością nie przysparza im maleńki wyświetlacz CSTN o niskiej rozdzielczości (nieczytelny przy silnym oświetleniu, z łatwością zauważalna pikseloza). Znacznie lepszym (i pewnie tańszym) rozwiązaniem jest zastosowanie wyświetlacza monochromatycznego.

  • 0

    33. ~  2009-08-04 16:16:26  host: 80.51.91.245

    czy gadżeciarze, który nie mają nic do powdzenia odnośnie tego telefonu mogliby zamilczeć? Niech się chwalą swoimi zabaweczkami gdzie indziej

  • 0

    34.  2009-08-04 19:25:07

    Takie modele bardzo dobrze będą się sprzedawać na rynkach rozwijajacych się tj Afryka, Indie, Bangladesz itp. Telefon też prawie idealny dla ludzi starszych, ktorzy szukają komórki prostej w uzytkowaniu, bez zbędnych bajerów i aparatów.

  • 0

    35. ~prymityw  2009-08-04 20:47:36  host: public52991.xdsl.centertel.pl

    mam pytanie: jestem na etapie kupna aparatu bez bajerów - nie chcę foto, nie chcę navi, nie chce mp3 -z czytelnym ekranem. Co polecacie?

  • 0

    36. ~trekkis  2009-08-04 21:04:08  host: xdsl-5701.wroclaw.dialog.net.pl

    wyświetlacz b&w w dzisiejszych czasach to bezsens totalny :) Kolorowy LCD sprawdza się o niebo lepiej. Pikselozę ma taką sama jak b&w, więc bez różnicy, nie mniej, dzięki kolorom jest o wiele czytelniejszy. W słońcu porządny lcd kolorowy ma taka samą widoczność jak b&w, więc panowie od nokii 1200 - do muzeum :)

  • 0

    37.  2009-08-04 21:15:07

    Samsung produkuje najróżniejsze telefony, żeby właśnie też zaistnieć na tym rynku, czyli telefony to sms i gadania, konkurencja dla Nokii 1208 się szykuje.

  • 0

    38. ~hiszpan  2009-08-04 22:57:44  host: 078088061177.bielskobiala.vectranet.pl

    Zasięg w telefonach samsung woła o pomstę do nieba. Miałem dwa takie d900i i pare osób także mi na nie żaliło. Nigdy więcej telefonu który łapie 2x gorzej sygnał od innych.

  • 0

    39.  2009-08-04 23:09:47

    38. niestety gorzka prawda.

  • 0

    40. ~  2009-08-05 00:03:18  host: 80.51.91.245

    @39 a co ty mozesz o tym wiedziec, skoro uwielbiasz SE?

  • 0

    41. ~  2009-08-05 10:07:29  host: gpl194.internetdsl.tpnet.pl

    39.Skąd wiesz,jak ty nigdy Samsunga nie miałeś.

  • 0

    42. ~  2009-08-05 16:59:20  host: 80.51.91.245

    @41 A skąd wiesz?

  • 0

    43. ~damaino  2010-05-11 14:37:01  host: 193.19.165.15.osk.enformatic.pl

    nowy 24m gw. za 49zl + wysylka = allegro

  • 0

    44. ~  2011-02-07 04:37:46  host: dcq244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W MM za 59 PLN :P. Za takie pieniądze nie ma co wybrzydzać. Rozmawiać i smsować. Do trgo jest i tyle. Po co dual, jak można kupić drugi za śmieszne pieniądze.

  • 0

    45. ~playowiec  2012-05-31 20:21:53  host: 94.42.249.63

    co jakiś czas jest w neonet w promo za 59 pln. niezła cena.

Dodaj swoją opinię