Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung DuoS z dwiema kartami SIM

Samsung DuoS z dwiema kartami SIM

LuiN 5 Października 2007 19:55

0 0

Na rynek europejski trafić ma dość niecodzienny telefon. Mowa tu o Samsungu, o kodowej nazwie D880 kryjącym w sobie nie jedno, a dwa gniazda karty SIM.

samsung sgh d880 duos samsung sgh d880 duos

Telefon promowany jako Samsung DuoS z zewnątrz nie wyróżnia się względem innych propozycji tego producenta. Nie znaczy to jednak, że jest ubogi w funkcje - do perfekcji zabrakło właściwie tylko obsługi technologii 3G, poza tym, już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z telefonem z górnej półki. Dobry aparat fotograficzny i inne współczesne udogodnienia połączono tu z solidną baterią o pojemności 1200 mAh.




Najciekawszą jednak funkcją jest wspomniana w nagłówku obsługa 2 kart SIM, gdzie w przeciwieństwie do rozwiązania DualSIM, obie karty pracują jednocześnie. Podczas połączenia przychodzącego widoczne są zarówno numer osoby dzwoniącej jak i informacja na który z numerów ta osoba dzwoni. Podczas inicjacji połączenia głosowego, czy internetowego pojawia się zaś zapytanie która karta ma być użyta w tym celu.

Według zapowiedzi telefon trafi na rynek europejski jeszcze w listopadzie w cenie około 700 euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 80
  • 0

    61.  2007-10-07 17:46:58

    wsd

  • 0

    62.  2007-10-07 17:47:08

    f

  • 0

    63.  2007-10-07 17:47:43

    sxjfcedhkmmejrIg5vI|VJU(|CDNJEFBDNJDDJDHSJUXD

  • 0

    64. ~ggg  2007-10-07 18:15:49  host: acda201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    siema kupilem sobi e czoraj ty7bn tleefon i jest sup[er bo naprade ma 2 kart na simiy n0kiafun ty bys sie pepeij nauczyl czytac a nie pisadź jakieź bstruty :?

  • 0

    65. ~www.doktorgsm.pl  2007-10-08 22:19:56  host: chello084010224200.chello.pl

    biorąc pod uwage, ze w jednej obudowie sa 2 telfonony to 350euro za sluchawke to nie jest juz tak duzo, a jesli komfort uzytkowania 2 kart bedzie dobru to sluchawki dualsimowe beda bez apelacyjnie hitem, zresztą widać to po przedaży dualsimów na allegro

  • 0

    66.  2007-10-10 13:39:43

    55. - ale za to masz EDGE wszędzie a nie jak w Plusie więcej go nie ma niż jest ;-)

  • 0

    67. ~  2007-10-11 12:54:52  host: dsl01.83.171.191.88.ip-pool.nefkom.net

    Telefon fajny ale z cena to ich pogielo

  • 0

    68. ~niewiem  2007-10-11 18:19:24  host: acld170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wybierz Milion !!! hehe :D

  • 0

    69. ~  2007-10-12 13:10:03  host: pc13-196.cable.tmark.pl

    Nie chce sie zastanawiac ile nokia by za niego chciala... napewno duzo ;)

  • 0

    70. ~gość.  2007-10-12 23:23:20  host: dhcp9-69.eastwest.com.pl

    POmysł z dwoma gniazdami super. Tylko.... która sieć się odważy go sprzedawać w promocji. I co do niego będzie można włożyć? kartę z abonamentem i kartę prepaid tej samej sieci? bo simlocka będzie ciężko z niego zdjąć.

  • 0

    71. ~arcio  2007-10-13 21:37:46  host: nat-mi3.aster.pl

    PLAY RZĄDZI

  • 0

    72. ~jjjs  2007-10-15 10:49:22  host: cet131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby portal stanowiacy o telefonii komorkowej, a wszyscy jacys zacofani?! Pierwszy telefon z mozliwosciami jak samsung byl dostepny juz niemal rok temu, teraz jest ich juz cala masa w tym rowniez na allegro.

  • 0

    73.  2007-10-15 10:50:39

    jjjs: nikt nie przeczy, że były - ale to była dalekowchodnia produkcja bez nazwy, a nie brandowana przez wytwórcę z TOP5. To jest podstawowa różnica...

  • 0

    74. ~arti  2007-10-15 11:10:41  host: chello089078174144.chello.pl

    popieram WitkaT - top 5 to top 5 a nie jakas tam chińszczyzna

  • 0

    75. ~  2007-10-15 11:21:20  host: chaos.tpnet.pl

    WitekT: cect moze nie top, ale bez przesady :)

  • 0

    76. ~arti  2007-10-15 11:23:05  host: chello089078174144.chello.pl

    Powiem tak - mi ten telefon wydał się całkiem interesujący ...oczywiście z mojej perspektywy użytkowania - gdyż na sim 1 miałbym np karte umozliwiającą mi prowadzenie darmowych rozmów z dziewczyną a z sim2 (przykładowo play) prowadziłbym rozmowy z innymi sieciami (np po 25 gr za minute bądz taniej + smsy po 1 gr do wszystkich sieci) ... widze wiele plusów w takim rozwiązaniu - przede wszystkim miałbym telefon ,który pozwala mi sporo zaoszczędzić , nie nosić 2 telefonów gdyż ma 2 sim i jest już przy tym markowy (nie to ,że jestem zwolennikiem szpanowania tymi markowymi fonami ale zawsze to lepiej mieć np samsunga niż jakieś tam cian ciung cing i każdemu tłumaczyć ,że może tel nie jest markowy ale ma 2 sim i stąd i tak jest w cenie tych drogich)... poważnie zastanawiałem się nad kupnem tego modelu i nawet z przymrużeniem oka traktowałem informacje o tym ,że bateria pewnie będzie chodziła krócej niż dobe - aż do wczoraj kiedy na youtube znalazłem krótką amatorską prezentację tego modelu - i ku mojemu zaskoczeniu menu tego telefonu jest ....CZARNO-BIAŁE? nie wiem czy to tylko taka opcja ,że może wyłączyli kolor ...ale mi to pachnie oszczędzaniem energii używając jedynie czarno-białego wyświetlacza zamiast kolorowego podczas podróży po menu - tutaj wklejam link http://www.youtube.com/watch?v=nEwfJxHxJig - czy to naprawde możliwe ,że telefon tej klasy ma czarno-białe menu? bo dla mnie wydaje się to nie do zaakceptowania i od razu przeszła mi ochota na ten model

  • 0

    77.  2007-10-15 11:27:38

    75: no ok... Ale sam rozumiesz, że jednak Samsung, aktualnie no. 2, to jednak wydarzenie ciut innego kalibru. ;)

  • 0

    78. ~Jozek  2008-03-02 18:48:03  host: ablx205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A JA JESTEM ZA CHINSKIMI KOMBAJNAMI I PLATFORMA ANDROID. ZA 600ZL MOZNA DOSTAC PDA PHONE NA 2 KARTY, ODBIORNIK TV ANALOG. DUZO TANIEJ NIZ COKOLWIEK INNEGO.

  • 0

    79. ~noelka  2008-10-13 21:30:19  host: chello089079092097.chello.pl

    prosze o pomoc: jak wylaczyc dzwiek potwierdzajacy zmiane ustawien? ten gong mnie mega irytuje :(

  • 0

    80. ~karo  2009-02-26 15:52:11  host: acvy7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon jest spoko tylko pytanie czy on obsługuje karty MicroSDHC 4GB? bo coś nie chce sie formatować.jakby jej nie czytał?!

Dodaj swoją opinię