Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung dostarczy w tym kwartale 35 mln sztuk Galaxy S5

Samsung dostarczy w tym kwartale 35 mln sztuk Galaxy S5

LuiN 16 Kwietnia 2014 15:16

2 3

samsung galaxy s5 Według The Korea Times, Samsung liczy, że dostarczy w II kwartale 2014 roku 35 mln sztuk Samsunga Galaxy S5.



Duża popularność nowego flagowca zaowocować ma w II kwartale przychodem na poziomie 16,3 mld dolarów. Warto zaznaczyć, że dostarczenie tak dużej liczby telefonów nie jest równoznaczne z ich zakupem przez klientów.




Według informacji The Korea Times, Samsung dostarczył 63 mln sztuk Galaxy S4, ale sprzedano ich ostatecznie tylko 40 mln sztuk. Biuro prasowe Samsunga nie skomentowało oficjalnie informacji koreańskiego dziennika. Dział mobilny firmy generuje obecnie 70% sprzedaży Samsunga.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: The Korea Times     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 | samsung

w sumie: 47
  • 0

    31.  2014-04-16 18:30:45

    @up do czego Ci te 64bity są potrzebne? Pytam po raz kolejny. Są jakieś szanse na odpowiedź?

  • 0

    32. ~asd  2014-04-16 18:56:21  host: 92.60.132.22

    @31 do szpanu :D

  • 0

    33.  2014-04-16 19:23:33

    applefan co ty z tym ferrari? jakiś komplex?

  • 0

    34.  2014-04-16 19:43:40

    @31 No i co takiego dał ci procesor w tej technologii oprócz w twoim rozumowaniu sztucznego poczucia wyższości ? - nic. 4 cale do szerokiej gamy multimediów na te czasy to już nie to. Zresztą skoro mowa o patelni - nadchodzą nowe ajfony sporo większe. Teraz będziesz musiał już zmienić pogląd i dalej dostosowywać swoje wypowiedzi pod dyktando apple ;-)

  • 0

    35. ~Safari  2014-04-16 19:52:46  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @34 - jeżeli inna firma ma duży telefon, to jest to patelnia. Jeżeli apple taki zrobi to jest to wygodne korzystanie z multimediów :D

  • 0

    37. ~belciu  2014-04-16 20:58:26  host: n07-07-05.opera-mini.net

    ja mam note 2 lte. sprzet smiga super wyswietlacz duzy i taki chcialem .lecz jesli bede zmienial to nie na taki plastik bo to porazka. htc one max..... teraz to bym wybral ale cuz abo trza placic

  • -1

    38.  2014-04-16 21:02:52

    @31 szybkość działania, więcej rejestrów, stabilność. Jeszcze ani razu mój iPhone nie załapał przycinki. Niezależnie od tego co robię ten sprzęt jest nie do zajechania.

  • 0

    39. ~applesram  2014-04-16 21:15:56  host: z45-14.opera-mini.net

    @38 wsadz go sobie tam gdzie lubisz

  • 0

    40. ~  2014-04-16 21:24:19  host: user-94-254-141-76.play-internet.pl

    @37 HTC One Max jest za wielki, 6 cali, do tego jak bateria się zepsuje lub będzie słaba do padaka, bo nie wymienisz bez serwisu.

  • 0

    41.  2014-04-16 21:27:11

    @40 o proszę jak to za wielki??? Przecież to tylko 0,5 cala wiekszy od Note. To Samsung o marny cm z groszami mniejszy jest dobry, a HTC juz nie? Samsung powinien zrobic smartfona wielkosci iPada bo przeciez na czyms takim korzystanie netu bedzie jeszcze wygodniejsze od 5,5 calowego smartfona.

  • 0

    42.  2014-04-16 22:28:47

    @38 szybkość? Znaczy każdy poprzedni iPhone to był muł? To czemu nas okłamywałeś twierdząc, że iPhone 4S a później iPhone 5 działają z idealną prędkością? Co ci dają te rejestry? Poprzednie iPhone były jednak niestabilne tak?

  • 0

    43. ~lol...  2014-04-16 22:52:17  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Iphone nie jest zły, ale jest mały... za mały. Kolega pokazywał mi zdjęcia z wakacji no to trochę porażka, sory ale poważnie na s2 wyglądało to lepiej niż na iphone 5, niby 0,3 cala i amoled , pomimo mniejszej rozdzielczości. applefan_ czyli jeśli wyjdzie iphone większy niż 4 cale, no załóżmy 4,4 bądź więcej to czy zostaniesz na zawsze z 5s ? No bo rozumiem że np. 4.8 cala (gdzieś czytałem, że tyle może mieć ip6) to będzie jawne kopiowanie wielkości S3 przez apple :) co jest nie dopuszczalne i powinno być zakazane przez sąd :p .... no ale czy wtedy nazwiesz go patelnią ?

  • 0

    44.  2014-04-16 23:32:46

    @up przy zmianie z 3.5" na 4" zmienił się także jego światopogląd.

  • 0

    45. ~SGS2owner  2014-04-17 00:13:48  host: 109241210063.rzeszow.vectranet.pl

    Kurde ja to jakiś walnięty jestem, muszę iść do psychiatry bo coś nie pasuje do tych pogononi. Kupiłem jakiś rok temu Galaxy S2 i SDHC 64 GB i jakoś nie odczuwam najmniejszej potrzeby na jakiekolwiek zmiany. Wszystko chodzi, wgrywam co chwila nowy CM, aktualki codziennie. Stwierdzam, że 1 000 zł to jest najodpowiedniejsza kwota za telefon. Wcześniej wywaliłem na HTC HD2 prawie 2.5 tys. i stwierdzam teraz po czasie , że byłem stratny 1500 zł. Owszem długo dział, bo prawie 4 lata ale w końcu padł. Teraz myślę, że na SGS2 pojadę jeszcze ze 2-3 lata a później pomyśle co dalej w kwocie do 1000 zł. Czasami mam ochotę na ajfona, ale jakoś szkoda, mi paru stów co zostawiłem w Google play a później będę musiał to samo wydać w ios. Jeszcze pomyśle ale mam czas na to 2 lata minimum. A już porównując te plastiki w SGS3 to już całkiem mi się odechciewa jeszcze ratuje sytuację HTC One.

  • 0

    46. ~lol...  2014-04-17 10:59:27  host: public-gprs516316.centertel.pl

    Co do plastiku w s3,s4 i n2 to są zbyt gładkie ale większość ludzi i tak nosi jakieś "gumki". W n1,n3,s5 obudowy sa lepsze znacznie i mniej podatne na uszkodzenia.

  • 0

    47. ~Panas  2014-04-17 13:57:11  host: klapa.denko.com.pl

    No to półki będą się mocno w magazynach uginać ;-)
    Kolejny raz ludzie się nie nabiorą na marketing, choć są osobniki które muszą się kilka razy sparzyć.

  • 0

    48. ~tata  2014-04-17 14:35:58  host: 89-74-89-29.dynamic.chello.pl

    Mam od kilku lat zwykly ajfon 3GS ale kazde nowinki z androida mnie smiesza.Nie plujcie na ludzi tylko ze wam sie cos wydaje.Mniemanie to ciezka choroba umyslowa.

  • 0

    49.  2014-04-17 14:41:58

    @48 więc kiedy podejmiesz się leczenia?

  • 0

    50. ~Mondi  2014-04-17 19:55:33  host: n05-06-07.opera-mini.net

    do 30. - applefan_, sam jesteś wirusem komputerowym! Przecież człowiek nie może mieć tak sztucznej inteligencji :-)

  • 0

    51. ~Mondi  2014-04-17 20:08:41  host: n05-06-07.opera-mini.net

    do 30. - Aha i jeszcze to: Jesteś applefan_ 32-bitową aplikacją i zamiast do wielkiego magazynu masz dostęp tylko do starej 1 GB-ajtowej szopy, tak więc 64 bitowy procesor absolutnie nie sprawi, że będziesz szybszy, czy też mądrzejszy ;-)

Dodaj swoją opinię