Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung demonstruje możliwości duetu Galaxy Note 3 i zegarka Gear [wideo]

Samsung demonstruje możliwości duetu Galaxy Note 3 i zegarka Gear [wideo]

WitekT 6 Września 2013 09:27

2 0
samsung galaxy note 3Samsung w prawie 20-minutowym filmie zaprezentował możliwości duetu Galaxy Note 3 i zegarka Galaxy Gear.

Zobacz: Samsung Galaxy Gear - zamiast zegarka.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: gear | note 3 | samsung

w sumie: 24
  • 0

    5. ~m  2013-09-06 11:00:05  host: hbd13.internetdsl.tpnet.pl

    @1 - kto? PS. Dziewczę słodko sepleni.

  • -1

    6.  2013-09-06 11:05:07

    @4 spokojnie. Samsung starał się coś wymyślić. Skoro jest to firma tylko kopiująca ze schorzeniem które powoduje, że wszystko tylko puchnie więc wyszło jak wyszło. We wtorek Apple im pokaże jak to się robi.

  • 1

    7. ~m  2013-09-06 11:18:20  host: hbd13.internetdsl.tpnet.pl

    @4 - Nie musisz wyjąć łopaty żeby: przeczytać sms, odebrać lub nawiązać rozmowę, sprawdzić pogodę, zrobić zdjęcie itp. Znając życie będzie do tego jakieś API, które umożliwi innym aplikacjom korzystanie z wyświetlacza (ma to sens w przypadku np. endomondo czy podobnych). Napisz czego Ci brakuje. Mając telefon schowany w torbie/plecaku trzeba go wyjmować praktycznie tylko po to, żeby napisać smsa. Te prostsze można przedyktować. Mnie ciekawi czy to ma wibrację. Wibracja na ręce byłaby fajna pod kątem dyskrecji.

  • 0

    8. ~darayavahus  2013-09-06 11:39:24  host: 093105016130.lowicz.vectranet.pl

    Słodkie było to jej ciągłe "just like so"

  • 0

    10. ~  2013-09-06 12:34:41  host: agv125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9, taa, i wcześniej zapłaciłeś za odebrane SMS-y kilka razy tyle, tępy spamerze.

  • 0

    11. ~Octopus  2013-09-06 12:38:06  host: host-37-190-146-149.dynamic.mm.pl

    @9 kłamiesz. Naliczają opłaty .

  • 0

    12. ~  2013-09-06 12:53:44  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Czyli najpierw się coraz większe telefony robi, a potem, jako że wyjmowanie ich z kieszeni/torby/etc. jest zbyt męczące robi się zegarki, by można było używać wspomnianych mobilnych urządzeń bez wyjmowania ich z kieszeni, etc.?

  • 0

    13. ~Hose  2013-09-06 12:58:04  host: 80.50.142.34

    Jak na to patrze, to szczerze nasuwa się jedno stwierdzenie: "dupy nie urywa"

  • 1

    14.  2013-09-06 13:25:38

    Może się sprawdzić, sam osobiście noszę oprócz komórki zegarek... Czemu nie miał bym zamienić go na cyfrowe urządzenie? Ciekawi mnie tylko jak z wydajnością baterii? Bo jak dotychczas bateria to jest pięta achillesowa współczesnych telefonów.

  • -2

    15.  2013-09-06 13:42:10

    @12 dlatego Apple robi najbardziej ergonomiczne i najbardziej użyteczne smartfony, nie to co te patelnie Samsunga. Gdzie jest granica, 8 cali???

  • 1

    16. ~fallw  2013-09-06 14:00:50  host: 212.160.172.70

    @15 ergonomia, cóż, prawda jest taka że jak apple wypuści kiedyś iphone z wyświetlaczem 5 czy ileś cali, znow to będzie jedyny słuszny rozmiar. szanuje iphone za ekosystem, ale rozmiar 3,5-4 cale jest dobry dla mojego 5 letniego syna, baaa, nawet moja żona uważa że fon z ekranem mniejszym niż 4,5 cala to dziecięca zabawka :D

  • 0

    17. ~  2013-09-06 14:02:21  host: V32-14.opera-mini.net

    @15 a gdzie jest granica appla? ciekawe co powiesz na 6 calowego iphone. Podobno pracują nad czym takim.

  • 1

    18. ~P  2013-09-06 14:11:14  host: 77-255-110-183.adsl.inetia.pl

    A gdyby ktoś chciał zobaczyć w natłoku informacji o tzw. smartwatchach, jak wyglądają prawdziwe, ładne zegarki to polecam zaglądnąć chociażby tutaj: chronos24.pl :P

  • 0

    19.  2013-09-06 15:46:55

    @18 a jak ktoś chce zobaczyć prawdziwy tv to nie obejrzy ruskiego rubina. To nie jest zamiennik standardowych klasycznych zegarków,tylko gadżet, na którym między innymi wyświetla się godzina. To samo jak ludzie próbują wmawiać innym, że tablet to zamiennik laptopa. To zupełnie co innego, i choć niektóre funkcje często się zazębiają, to jednak i to i to często się przydaje, a czasu i tak nei zatrzymacie. Rynek smartwatchów dalej się będzie dynamicznie rozwijał, co nie znaczy, że klasyczne zegarki znikną, tak jak nie zniknęły zegarki na łańcuszku z designem z XIX wieku.

  • 0

    20.  2013-09-06 16:50:58

    Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości jak bardzo ten zegarek jest bezużyteczny?

  • 0

    21.  2013-09-06 17:27:45

    Jak Note 3 to świetny sprzęt, tak ten zegarek jest beznadziejny, a dlatego, że działa tylko jako akcesorium, które bez telefonu jest prawie bezużyteczne. A jeśli już mam telefon przy sobie to nie mam potrzeby czytać SMS lub nagrywać video zegarkiem.

  • 0

    22. ~code  2013-09-06 21:21:57  host: 87-206-180-145.dynamic.chello.pl

    zegarek, na którym nie widać nic pod słońce? pffff.... dziękuję.

  • 0

    23. ~a_lex  2013-09-06 21:25:48  host: 91.222.57.138

    Ja od dawna używam zestawu o podobnej funkcjonalności: w plecaku telefon ponad 4 cale jako mini tablet, a w kieszeni klasyczny telefon Sony Ericsson k550, który doskonale sie sprawdza do smsow, szybkich zdjęć. Nawet rozmawiac przez niego mozna ;)

  • 0

    24. ~Tom  2013-09-06 21:41:57  host: aehs112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja uważam że to jest krok w dobrą stronę, szczególnie przy dużych aparatach. Mi to rozwiązanie się podoba i to bardzo.

  • 0

    25. ~Ron  2013-09-09 10:23:45  host: 87-205-11-107.ip.netia.com.pl

    DO CZEGO SŁUZY,...UŻYTECZNEGO,...TEN ZEGAREK,...:-(

Dodaj swoją opinię