Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung D600E w Orange

Samsung D600E w Orange

WitekT 12 Grudnia 2005 19:10

0 0
Od 13. grudnia w ofercie Twój Plan, Twój Mix i Orange dla Firm dostępny będzie Samsung SGH-D600E.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2005-12-12 21:21:39

    ciekawe czy dobrodzieje zmarnują ten telefon pomarańczowym menu...

  • 0

    2.  2005-12-12 22:36:34

    Na wiosnę go chyba wezmę w ProPozycji, jeśli oczywiście zaoferują go w rozsądnej cenie w firma 100. co myślicie? Nokia mnie zawiodła w serwisie gwarancyjnym...

  • 0

    3.  2005-12-13 09:15:35

    spoko telefon - ciekawe czy cena będzie spoko ???

  • 0

    4.  2005-12-13 09:52:42

    do arnie: znajomy mial firme 100 i przedluzyl znowu na 2 lata i dali mu nokie 6230i za 1zl. samsung jest drozszy w tej taryfie o 450zl takze mysle ze te 300-400zl pewnie bedziesz i tak musial za niego zaplacic..ale do znajomego dzwonili z wawy bo w salonie nikt Ci takiej oferty nie da, poprostu w centrali maja wieksze mozliwosci:) wiec jak bedzie taka mozliwosc to z nimi wszystko zalatwiaj i twardo stawiaj warunki bo oni chca ostro zdzierac ale jak sie nie dasz to mozesz sporo wywalczyc:) zycze powowdzenia!

  • 0

    5.  2005-12-13 11:10:27

    qbiq dzięki za radę- napewno skorzystam!

  • 0

    6. ~  2005-12-13 11:42:18  host: chello084010043160.chello.pl

    arnie, napisz jakie płacisz rachunki, Nokia 6230i w Orange jest w specjalnej cenie (umowa zawarta z Nokią poprzez upusty dla Orange),z Samsungiem takiej umowy nie mają

  • 0

    7. ~HT  2005-12-13 11:52:14  host: nat-pra.aster.pl

    No nie wierze SE K700i za 299zl w taryfie za 25zl. Wow nareszcie taniej niz w Erze i to prawie o polowe. Nie wiem czy nie zmienia tej ceny szybko bo jak na razie to jest super promocja!!!

  • 0

    8.  2005-12-13 12:31:39

    no niestety miesięcznie to będzie ledwo ponad 70zł brutto- mieszczę się w abonamencie, ale mam 3 numery koncie, jeśli to coś zmieni... :)

  • 0

    9. ~gerber  2005-12-13 15:00:09  host: dqd105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niezły telefonik. Ale troche nie ufam samsungom. Ciekawe jaką ceną go orangutan zmasakruje?

  • 0

    10.  2005-12-13 15:13:35

    pomaranczka juz z cena poszalala, ale ciekawe jest to ze cena d500 sie nie zmienila i jest zblizona:(

  • 0

    11.  2005-12-13 15:16:38

    Samsungi mają jedną poważną wadę - przykład e700 - pod koniec trwania dwuletniej umowy wyświetlacz był już biały jak mleko. Niestety z tym, że tracą kolory spotkałem się niejednokrotnie.

  • 0

    12. ~c  2005-12-18 08:35:35  host: chg253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    samsung w elektronice to nie jest mocna marka - najtańsze cd i dvd; lcd są dobre ale te z najwyżej półki - nazwa jest mało oklepana ale to taki koreański sagem :)

  • 0

    13. ~Fellmann  2006-01-30 12:38:32  host: dfk9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witam.Wlasnie czekam za tym telefonem.Mam dostac w tym typodniu.Dostane go we firmie 200 za okolo 300zl.Ja nie narzekam.Mnustwo czytalem o tym telefonie i jestem bardzo przekonany do Niego.Troche martwila wysowana czesc telefonu.Zeby po czasie sie sama nie wysowala ale rozmawialem z ludzmi ktorzy maja D500 od okolo dwoch lat i nic im sie nie dzieje wiec o D600 rowniez sie nie martwie.Na allegro mozna kupic ten telefon juz za okolo 1200zl.Jak troche go przetestuje to napisze co i jak :) Pozdrawiam

  • 0

    14. ~kacha  2006-04-07 21:56:13  host: klb.atol.com.pl

    witam
    ja kupilam 3 motorole V547 dno dno dno . W przypadku dwoch telefonow dwa razy wymieniali terminale czyli wszystko oprocz bateri, Telefony przez rok non stop jezdziły do centralnego serwisu. Ale teraz zamienili mi na samsungi D 600E, jutro mam odebrac nie wiem czy dobre ale chyba nic gorszego nie moze byc od motorolek tych co mam. samsung kazdy po złotóweczce + dwa bilety do multikina w kazdym telefonie . A co wy myslicie o samusngu D600E?

  • 0

    15. ~Slawek  2006-05-04 20:07:54  host: host86-141-252-252.range86-141.btcentralplus.com

    siema telefon jest wypas!!!polecam!!jak narazie mam go 3 miesiące i nienarzekam!

  • 0

    16. ~przemek  2006-05-07 12:36:00  host: cle102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    samsung d600e jest najlepszym telefonem jaki widzialem super zdjecia

Dodaj swoją opinię