Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung D600 na pokazie mody Macieja Zienia

Samsung D600 na pokazie mody Macieja Zienia

WitekT 15 Grudnia 2005 17:58

0 0

Samsung był sponsorem najnowszego pokazu mody Macieja Zienia, który odbył się 13. grudnia w hotelu Hyatt. Nowa kolekcja karnawałowa Macieja Zienia dobrze komponowała się z najnowszym telefonem Samsung SGH-D600 promowanym podczas tego wydarzenia.

W ramach prezentacji przygotowane zostały cztery stanowiska prezentacyjne z telefonami D600 podłączonymi do 42–calowych plazm Samsung (dzięki D600 można wyświetlać dokumenty i prezentacje w dowolnych formatach na ekranie telewizora łącząc się z nim przez specjalny kabel). Hostessy objaśniały kilkuset zgromadzonym na pokazie gościom zasady obsługi i funkcje telefonów. Dla zainteresowanych przygotowane zostały informacje prasowe o nowym, flagowym modelu Samsunga, który cieszy się w Europie niezwykłą popularnością.
Maciej Zień jest Ambasadorem Marki Samsung i często używa najnowszych modeli telefonów promowanych przez firmę na polskim rynku. Podczas pokazu osobiście zaprezentował niektórym gościom telefon D600. Samsung zamierza kontynuować współpracę z Maciejem Zieniem również w przyszłości.
4 m3 m2 m1 m
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-251.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery  zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet