Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: Czytnik linii papilarnych miał być już w Note 3

Samsung: Czytnik linii papilarnych miał być już w Note 3

LuiN 4 Marca 2014 11:33

4 1

samsung galaxy s5 Jak się okazuje, Samsung planował umieszczenie czytnika linii papilarnych już w modelu Note 3, zawiedli jednak dostawcy. Teraz firma ma podobny problem z czytnikami dla Galaxy S5.




Gdyby Samsung wyrobił się z czytnikiem linii papilarnych, wyprzedziłby Apple'a, który na nowo "odkrył" tę funkcję w iPhone'ie 5s. Zawiedli jednak dostawcy podzespołów i Samsung postanowił wyprodukować własny czytnik dla Galaxy S5. Jednak i koreański gigant ma problemy z ich produkcją.


Teraz, gdy wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie sprzedaży nowego flagowca (kwiecień 2014), firma musi szybko szukać pomocy z zewnątrz. Czytniki dostarczy Samsungowi Crucialtec - wkrótce zostaną podpisane odpowiednie umowy.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: gsmarena, wł     

Dodaj do:

Tagi: crucialtec | samsung

w sumie: 17
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Red  2014-03-04 11:46:07  host: staticline-31-182-69-34.toya.net.pl

    No cóż, Note3 miał mieć też funkcję parzenia kawy ale okazało się Saeco już to wprowadziło w swoich ekspresach. Bardzo ciekawe, bo teraz w dobie przecieków nim się telefon pojawia na rynku to już wiadomo o nim wszystko a tu się okazuje że jednak nie ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~.aj  2014-03-04 11:54:56  host: 94.245.87.203

    1. Dobre. Podoba mi sie Twoj koment. Mnie natomiast zastanawia gdzie sie podziala cala histeria zwiazana z czytnikami i prywatnoscia. Teraz nagle wszyscy rzucili sie na nie, media przestaly wietrzyc spisek i kolejne zrodlo fraudow...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~me  2014-03-04 12:04:41  host: 194.114.62.72

    1 nie wszystkie innowacje należą do apple.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-03-04 12:09:57

    2, aj - czytniki linii papilarnych w telefonach nie są niczym nowym. Były już kilka lat temu. Nowa jest natomiast tematyka szeroko zakrojonego szpiegowania przez NSA. Aktualnie środek ciężkości przeniósł się na Angry Birds i inne aplikacje. Czytniki już były, czekamy na nowe narzędzia NSA ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    5.  2014-03-04 12:45:13

    Samsung miał też wprowadzić smartfony z ekranem dotykowym pojemnościowym z systemem który będzie umożliwiał instalację aplikacji ze sklepu i wyprzedziłby tym Apple, ale zawiedli dostawcy ekranów dotykowych i Google nie dostarczył Androida na czas... Co za pech, ale Samsung i tak był pierwszy!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-03-04 12:58:50

    3 lata temu wyrabiałem sobie paszport. Dopiero trzecia para palców dała pozytywny wynik. Ci co zawodowo niszczą sobie opuszki palców będą zachwyceni. :->

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~Astral  2014-03-04 14:16:44  host: n10-04-08.opera-mini.net

    @4. LuiN, nie bądź naiwny. Myślisz, że tylko NSA szpieguje? A Chiny, czy Rosja to co? Niepokalane dziewice? ;-) Cyberwojna z różnym nasileniem trwa od lat, a teraz w związku z sytuacją na Ukrainie na pewno upubliczni się jakiś jej przejaw.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Haha  2014-03-04 15:23:49  host: 84-10-20-218.static.chello.pl

    I kolejny "flagowiec" opuści fabrykę zrobiony w pośpiechu i byle jak. Po SGS II jest ciągle tylko gorzej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9.  2014-03-04 15:25:57

    Galaxy Note 3 miał mieć czytnik, ale za mało czasu na skopiowanie od premiery iP 5S mieli. Zresztą, jak widać po Galaxy S5, nawet pół roku im mało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-03-04 15:41:50

    @9 Też mnie dziwi, że Samsunga ciągnie do niektórych rzeczy z Apple - przecież ten czytnik to pierdoła i na dodatek NWO. Narazie najlepszym zabezpieczeniem wymyślonym na komórkę jest KnockCode od LG.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-03-04 17:10:15

    NSA tylko czeka na spopularyzowanie czytników linii papilarnych w smartfonach. Wtedy swoją "inwigilacyjną" bazę danych powiększa o odciski palców użytkowników. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2014-03-04 18:38:55  host: 81.219.84.18

    Ja czekam na opcję w Samsungu S6, gdzie do logowania będzie potrzebna próbka krwi. Z pod klapki będzie można wyciągnąć rysik, który z drugiej strony ma "igiełkę", nakłuwamy palec, mażemy nim po ekranie, i już w łatwy sposób bez pinu można się zalogować.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-03-04 19:21:42

    " nie wszystkie innowacje należą do apple." A jakiekolwiek w ogóle należą?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-03-04 20:25:39

    Jak już kiedyś pisałem, w Tokio w 2007 roku w salonie NTTDOCOMO widziałem i bawiłem się osobiście telefonami o których w Europie wtedy mogliśmy tylko śnić, lwia część z nich miała czytnik lini papilarnych, teraz okazuje się że Apple to wymyślił bo zobaczyli to ludzie na naszym kontynencie, śmiać mi się chcę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~lol...  2014-03-05 05:27:49  host: host-n2-75-8.telpol.net.pl

    Hehe dobry jesteś applefan, ciekawe czy jak apple zwiększy wielkość ekranu to czy przyznasz, że skopiowalo samsunga i ich jedyne słuszne 3,5 cala już nie wystarcza. Teraz jest 4 cale skopiowane żywcem z S advance, ale to można tłumaczyć proporcjami. Żartuje oczywiście, ale nie można wytykać "bo skopiowane", to że ktoś wstawi coś do telefonu to już reszta ma zakaz? .... chore. Ważne żeby było dobrze zrobione, poza tym telefonu w dzisiejszych czasach używa się do sweetfoci na instagram, fb itp. Ewentualnie czasem jako kalkulator.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~@Li  2014-03-05 08:48:00  host: klapa.denko.com.pl

    @Hose - Apple tego nie wymyśliło, jedynie zastosowało to rozwiązanie na przyzwoitym poziomie w swoich produktach, dotyczy to też wielu innych rozwiązań. Nie sztuką jest coś wymyślić, sztuką jest wdrożyć to w życie tak by działało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-03-05 18:35:16

    @16 -Uważasz że tam to nie działało?

Dodaj swoją opinię