Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Corby w wersji TXT

Samsung Corby w wersji TXT

LuiN 13 Października 2009 16:51

0 0

samsung b3210Po październikowej polskiej premierze kolorowych telefonów spod znaku Corby, do sklepów trafiła nowa, wyposażona w klawiaturę QWERTY wersja tego modelu - Samsung CorbyTXT. Łatwy i szybki dostęp do komunikatorów, poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych zmienia tę komórkę w wygodne centrum informacyjne, którym możemy zarządzać na 2,2 calowym wyświetlaczu.

Wspomniany wyświetlacz niestety może pochwalić się rozdzielczością jedynie QCIF czyli 176 x 144 pikseli - to trochę mało jak na 2,2-cala. CorbyTXT kontynuuje młodzieżowy i kolory trend rozpoczęty przez Samsung Corby. Podkreśla to kolorowa obudowa telefonu, podobny design oraz rysunkowe menu.

W najnowszym modelu postawiono jednak większy nacisk na funkcje komunikacyjne. Z CorbyTXT można nie tylko bez problemów korzystać z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych, lecz również porozumiewać się za pomocą komunikatorów. A dzięki klawiaturze QWERTY wysyłanie setek SMS-ów wchodzi po prostu w nawyk.




Funkcje komunikacyjne uzupełniają multimedia: odtwarzacz muzyki, radio z RDS-em czy aparat fotograficzny 2 Mpix. Umieszczone na przednim panelu przyciski szybkiego dostępu pozwalają na natychmiastowe uruchomienie zbiorów muzycznych, przesłanie wiadomości i zrobienie zdjęcia. Dzięki wbudowanemu wejściu 3.5 mm mini-jack, do telefonu można podłączyć paktycznie dowolne słuchawki.

Telefon CorbyTXT dostępny jest już w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 549 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~marcin1488  2009-10-13 17:07:22  host: 212.160.172.70

    ni to nokia ni to blackbeery... poprosyu samsung, nawet fajny i niedrogi

  • 0

    2. ~  2009-10-13 17:34:03  host: public70880.xdsl.centertel.pl

    Z pewnością odniesie sukces. Cena detaliczna to 549 PLN, więc w sklepach z elektroniką pojawi się niedługo za 499 PLN :)

  • 0

    3. ~  2009-10-13 17:57:12  host: v08-04.opera-mini.net

    Nokia e63 deklasuje tego Samsunga. W maju kupilem taka na allegro prawie nowka za 500zl. rcicho

  • 0

    4.  2009-10-13 18:01:51

    serwisy spolecznosciowe? na takim ekranie to chyba tylko cos a'la twitter, blip i inne takie gdzie mozna sobie jak np. na facebook'u status zmienic. e63 niestety w tym wypadku wygrywa.

  • 0

    5. ~Dave  2009-10-13 18:24:16  host: 77-255-105-213.adsl.inetia.pl

    A kiedy do Polski wejdzie CorbyPRO?

  • 0

    6. ~lee  2009-10-13 19:53:54  host: tysiaclecia-z-bie34200223077.c200.msk.pl

    a ja właśnie powoli przymierzam się do kupna tegoś taniego z qwerty hmmm.... wysyp grzybów po deszczu?? :))

  • 0

    7. ~marcin1488  2009-10-13 20:25:32  host: 212.160.172.70

    @3 pewnie xe e63 bije na głowe tego samsunga i sa w podobnej cenie ale wejz pod uwage 2 rzeczy :1- nokia miała premiere kilka lat temu i ile wtedy kosztowała?? 2-samsung nie był stworzony by zagrozic e63 lub e71 lub innemu smartkowi. To poprostu zwykły tel z klawiaturą Qw dla normalnych zjadaczy chleba kturzy chcą szybko pisac eski i mieć cos fajnego, bo niema co ukrywać telefon jest fajny

  • 0

    8. ~hajla  2009-10-13 21:49:54  host: bajabongo.ds.pg.gda.pl

    ale wybralbym jego wersje z dotykowym ekranem. ta sama cena, a jest szpan (mimo wszystko to telefon dla mlodzierzy) i bardzo dobra czulosc na dotyk

  • 0

    9.  2009-10-13 21:57:25

    @7 lat? o czym Ty piszesz? e71 miala premiere rok temu (czerwiec, albo lipiec o ile mnie pamiec nie myli), a e63 to mlodsza i ubozsza siostra e71... cena podobna, a parametry o niebo lepsze na korzysc nokii.

  • 0

    10. ~malik  2009-10-13 23:51:56  host: inet20907nq-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    "wyświetlacz niestety może pochalić się" -> pochwalić

  • 0

    11.  2009-10-14 00:08:34

    malik - dziękuję, już poprawiam.

  • 0

    12. ~lee  2009-10-14 11:09:44  host: tysiaclecia-z-bie34200223077.c200.msk.pl

    hmmm... to co polecacie na dzień dzisiejszy z klawiaturką?? :)

  • 0

    13. ~T~ Mobile  2009-10-14 11:46:41  host: 51.v47.interkam.pl

    @12 lee na dzień dzisiejszy polecę ci raczej nokię e63 można ją wyrwać około 6 stówek nową.

  • 0

    14. ~marcin1488  2009-10-14 14:30:50  host: 212.160.172.70

    thonka a gdzie ty widzisz 7 lat w moim komentarzu i od kiedy e63 jest młodsza od e71?? samsung nie jest bezposrednim rywalem tych modeli

  • 0

    15. ~lee  2009-10-14 15:00:33  host: 94.254.168.33

    13: hmmmm.... oka dzięki za odpowiedź :) narazie jeszcze chwilę poczekam zobaczę co będzie się działo w najbliższym czasie ;) Pozdro

  • 0

    16.  2009-10-15 11:04:59

    @14 napisales kilka lat. 7 z przodu mojej wypowiedzi, jakbys nie zauwazyl, to byla cyfra wypowiedzi do jakiej sie odnosze. e63 zostala zaprezentowana pozniej niz e71. najpierw byla e71, a potem nokia wydala ubozsza e63. co jak co, ale z tym jestem na biezaco, bo sam posiadam e71.

Dodaj swoją opinię