Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Corby Pro - młodzieżowe QWERTY

Samsung Corby Pro - młodzieżowe QWERTY

LuiN 26 Stycznia 2010 09:57

0 0

samsung b5310 Samsung wprowadza na polski rynek trzeci z kolei model z młodzieżowej linii Corby. Corby Pro zachęca do siebie nie tylko kolorową obudową, ale też solidnym pakietem funkcji, wśród których nie zabrakło tym razem GPS-u, WiFi i łączności HSDPA.

Podobnie jak w przypadku pierwszego modelu Corby, również w tym użytkownik znajdzie w opakowaniu trzy wymienne "plecy" telefonu: kolorowe, ozdobione fantazyjnymi kółkami i czarne.

Multimedialny Corby Pro, z dotykowym ekranem QVGA oraz wygodną klawiaturą typu QWERTY, zaadresowany jest do młodych wielbicieli technologicznych nowinek. Kompaktowego Corbiego Pro wyposażono w aparat fotograficzny 3,2 Mpix z możliwością nagrywania wideo, odtwarzacz MP3 i radio z funkcją RDS. Ponadto telefon posiada uniwersalne wejście słuchawkowe 3,5 mm mini-jack.




Samsung Corby Pro wchodzi do sprzedaży na przełomie stycznia i lutego w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 849 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~skalarek  2010-01-26 12:15:49  host: 89.191.147.125

    @Rosa no w mixie (zapewne Play) jak znalazł

  • 0

    8. ~qwerty  2010-01-26 12:22:43  host: public60365.xdsl.centertel.pl

    w maju nówki będą po 600 a potem jeszcze mnie więc cena całkiem spoko, avila nie była wiele tańsza w momencie premiery

  • 0

    9. ~robbo2k  2010-01-26 12:29:44  host: prx01.tktelekom.pl

    To jest o 200zł taniej niz cena LG GT500 ktore na allegro kosztuje juz 500zł. Wystarczy sobie porownac. Z drugiej strony drozej niz taki HTC Smart.

  • 0

    10.  2010-01-26 13:40:40

    Cena na dzień dobry taka jakiej się spodziewałem,ale pewnie szybko stanieje.Fajny telefon ,tylko żeby była też wersja z czarną klawiatura, bo ta czerwona bije po oczach.Ogólnie pewnie kolejny hit ze stajni Samsunga.

  • -1

    11. ~DJ1910  2010-01-26 13:58:06  host: staticline54034.toya.net.pl

    To juz lepiej kupić Omnie Lite...nie ma wprawdzie Qwerty, ale ma WM 6.5

  • 0

    12. ~seba  2010-01-26 14:06:14  host: xdsl.225.c84.petrotel.pl

    hmm mi sie wydaje troche lipa klawiatura mogly zaporzyczyc od delphi gdzie jest chociaz kilka milimetrow odstepu miedzy klawiszami ale ogolnie jestem za :)

  • 0

    13.  2010-01-26 14:23:24

    A ja jestem na NIE, bo to już było w htc tytn i w tytn2. To co nam samsung próbuje wciskać jako nowość to odgrzewany stary kotlet do tego wybrakowany , bo bez OS.

  • 0

    14. ~anomax  2010-01-26 15:18:19  host: 83.2.207.23

    Telefon prezentuje się naprawdę dobrze. T może być kolejny hit od samsunga.

  • 0

    15. ~robbo2k  2010-01-26 15:44:14  host: prx01.tktelekom.pl

    @11 Omnia Lite w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 1199zł Łapiesz ?

  • 0

    16. ~me  2010-01-26 19:24:03  host: chello087206178193.chello.pl

    tej, narzekacze... Nie przesadzajcie, bo nie kazdy potrzebuje OS'a - ba, wiele osob nawet z Symbianem sobie nie radzi i to bedzie rewelacyjny telefon wlasnie dla nich. Wi-Fi, ekran dotykowy, pelna QWERTY, a do tego GPS (Naviexpert dziala swietnie na telefonach bez systemu a i jest imho lepszy niz np. Garmin, gdyz ma codzienna akutalizacje). Cena rowniez OK, a jak bedzie w ofercie Play, to tez go pewnie dobrze ustawia w ofercie

  • 0

    17. ~a_lex  2010-01-26 22:14:40  host: v05-16.opera-mini.net

    Nie lubię telefonów z QWERTY i Javą, bo się dziwnie obsługuje aplikacje. Po pierwsze, są najczęściej pisane na zwykłą klawiaturę alfanumeryczną, a to oznacza że, po drugie, nie da się ich obsługiwać bez rozsunicia telefonu.

  • 0

    18.  2010-01-28 00:48:05

    w media markt już jest (Kraków). Patrząc po tym jak działał corby jak miałem okazję testować to jesteś też dość sceptyczny i do tego 'pro' chociaż wi-fi, gps...to akurat na plus - chociaż ciekawe jak to będzie działać w telefonie który przycinał się przy wejściu do menu...

  • 0

    19. ~ziomal  2010-01-31 22:06:42  host: 188.33.74.91

    będzie w ofercie play od 1 lutego tak powiedział rzecznik play PS: cena na kartę tego telefonu to 719 zł (play)

  • 0

    20. ~  2010-02-03 18:37:50  host: 87-205-194-237.adsl.inetia.pl

    A wie ktoś czy Corby Pro będzie w abonamencie Play?

  • 0

    21. ~pinki  2010-02-24 19:42:07  host: 77-253-196-245.adsl.inetia.pl

    w play w abo 40 na 24m- 199zł, na 36m- 149zł, w abo 60 na 24m- 99zł. W marcu są urodziny play- może potanieć

  • 0

    22. ~Ulka.  2010-03-07 11:23:06  host: ikm218.internetdsl.tpnet.pl

    Czy Samsung Corby Pro wejdzie w marcu do sprzedarzy w orange?

  • 0

    23. ~  2010-03-12 15:49:12  host: 81.219.254.218

    a wie ktoś czy do końca czerwca wejdzie do plusa?:)

  • 0

    24. ~shinai  2010-05-10 18:30:04  host: 078088072237.polkowice.vectranet.pl

    No było by genialnie jakby ktoś wiedział czy ten fon będzie w plusie ^^ Bardzo mi na nim zależy ale jest troochę drogi na razie dla mnie ^^ wolała bym go wziąć w plusie ^^ Ogulnie wg mnie jest świetny ;)

  • 0

    25. ~adam  2010-09-27 00:39:58  host: 77-242-236-38.net.pbthawe.eu

    niema go w mixie PLUS niestety

  • 0

    26. ~anusia  2010-12-06 15:54:16  host: 213.108.85.3.dolnet.pl

    ukradli mi corby 3650 i mam ten jest dziadowski bo ta klawiatura się zacina corbi 3650 jest o wiele lepszy

Dodaj swoją opinię