Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Chat 335 w Zetafonie

Samsung Chat 335 w Zetafonie

LuiN 17 Maja 2011 19:42

0 0
samsung s3350 Do oferty Zetafon trafił Samsunga Chat 335 (model S3350), ze sprzętową klawiaturą QWERTY.

W e-sklepie i telesprzedaży nowego Samsunga nabyć można za 1 zł (cena salonowa 79 zł) w ofercie z miesięcznym zobowiązaniem 50 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -1

    1.  2011-05-17 19:50:04

    Samsung chat 2,0 mpx na te czasy .. masakra ;] i po 50zł mc ...

  • 0

    2. ~Recenzent  2011-05-17 20:04:59  host: staticline18941.toya.net.pl

    Od kiedy Ch@t 335 to smartphone?

  • 0

    3. ~KPOS  2011-05-17 20:06:19  host: 83-238-171-111.ip.netia.com.pl

    50zł na miesiąc, ale za to masz pop'a i atrakcyjne stawki... Bo co mi po HTC Wildfire w Erze, skoro minuta kosztuje ponad 49gr... i to na n doładowań... Ogólnie zetafon jest dla emerytów lub dzieci, więc dyskusja odnośnie parametrów telefonu jest śmieszna, tym bardziej, że dla Ciebie najważniejsze są Mpix... Osobiście wolałbym 2Mpix z K750, niż 8Mpix z C7/E7... :)

  • 0

    4.  2011-05-17 20:07:37

    Jednak w tym przypadku lepszy abonament 50zł na miesiąc i jakiś szajs za 1zł, bez przesady.

  • 0

    5.  2011-05-17 20:19:53

    2, Recenzent - celna uwaga.

  • 0

    6. ~anulka8845  2011-05-17 20:52:25  host: host-89-229-56-93.elk.mm.pl

    LuiN, widzę, że nie tylko ja dziś mocno przemeczona jestem:D W tytule powinien być "Samsung" a nie "Samsunga" ;) Pozdrawiam

  • 0

    7. ~  2011-05-17 20:58:49  host: 178-214-22-24.mtm-info.pl

    a ten nodel w play jest 30x30

  • 0

    8.  2011-05-17 21:00:36

    Zetafon... też dałem się niestety zwieść i podpisałem kiedyś umowę. W międzyczasie sytuacja na rynku zmieniła się diametralnie - wszedł Fresz, a ja musiałem wywiązywać się z durnego cyrografu. Wtedy podjąłem życiową decyzję : nigdy więcej zobowiązań GSM !

  • 0

    9. ~xxxx  2011-05-17 21:02:13  host: dynamic-87-105-140-215.ssp.dialog.net.pl

    @3 Ufff, widze gość szczeka a nawet oferty nie zna... dla twojego info - htc wildfire przy 50 zł/mc na liczbe doładowań masz stawke 30 gr, więc popuść wodze fantazji w ubikacji. Jeżeli zetafon jest dla dzieci i emerytów to czym jest PF ???... w/g mnie dla dzieci i emerytów.

  • 0

    10.  2011-05-17 21:11:33

    anulka8845 - dzięki!

  • 0

    11. ~mosiek  2011-05-17 21:19:41  host: 89-72-233-42.dynamic.chello.pl

    Refleks szachisty z newsem. Od kilku dni jest w ofercie, więc gratuluje bystrości.

  • 0

    13.  2011-05-17 22:16:27

    "...W e-sklepie i telesprzedaży nowego Samsunga nabyć można za 1 zł..." typowa reklama, wszystko aby było jak najtaniej. Może warto wspominać tylko o najwyższych cenach, albo o wszystkich trzech, a tak brzmi to jak kolejna reklama opertatora. U nas wszystkie telefony za złotówkę to fakt, ale ile przez tę złotówkę trzeba potem co miesiąc płacić tego już nikt nie wspomina.

  • 0

    14. ~Piotr  2011-07-07 13:34:55  host: acox239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja wezmę sobie zetafona. Miałem teraz przez 2 lata i nie czulem sie uwiązany. Mało dzwonie i w ogole nie piszę, więc 50 zł co 3 miesiace wystarczało

  • 0

    15. ~danka  2011-09-04 14:39:11  host: 195.74.79.17

    mam problem, zablkowałam kontakt...i za chinynie da rady teraz odblokowac tą osobe, zna ktos rozwiazanie?

  • 0

    16. ~oluu  2011-12-20 20:23:57  host: aeby34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    masakra.! :(

  • 0

    17. ~mar  2012-02-18 20:36:31  host: user-46-112-42-109.play-internet.pl

    szzerze ja tez nigdy nie wezme telefonu na jakakolwiek umowe! a co do samsunga to bajka a aparat mi nie potrzebny ;)

  • 0

    18. ~laleczka1111  2012-03-08 16:40:22  host: user-109-243-192-130.play-internet.pl

    ja bardzo chetnie wezme w zetafonie tel, bo to orange i dziala na zupelnie innej zasadzie niz mix plus. jezeli wezme cos na umowe to wlsanie w orange. w mix plus masz wyznaczony termin i musisz zaplacic a jak nie to dowawy odnowic umowe a jak nie to oplata karna za zerwanie umowy-masakra. szukam telefonu za jakas normalna cene, muzycznego, bardzo glosnego jak np: motorola ve66 czy lg kp500. czy mozecie mi jakis doradzic procz tych co wymienilam??? pozdrawiam

  • 0

    19. ~aen  2012-07-24 14:54:47  host: public130553.cdma.centertel.pl

    A jaki jest limit pisania notatek w tym telefonie? I jaki limit ich znaków? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo szukam i szukam, pytam tu i tam i nikt nie chce odpowiedzieć :(

Dodaj swoją opinię