Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung C3322 - tani Dual SIM

Samsung C3322 - tani Dual SIM

LuiN 7 Lipca 2011 12:50

0 0

samsung c3322Lśniąca metalowa obudowa, a w niej zamknięty uniwersalny telefon z Dual Sim - to podstawowe atuty nowego Samsunga C3322, które uzupełnia konkurencyjna cena - 279 zł.



Samsung C3322 to propozycja dla użytkowników, którzy kontaktując się z różnymi grupami osób, chcą odseparować służbowe rozmowy od prywatnych. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM użytkownik w jednym urządzeniu może mieć podwójny dostęp do sieci, dwa numery telefonów i dwa oddzielne plany taryfowe.

Telefon ma 2,2-calowy ekran QVGA, aparat 2 Mpix, obsługuje komunikatory internetowe i oferuje ponadto aplikację ActiveSync, dającą możliwość synchronizacji poczty w trybie push z kilku kont jednocześnie.

Samsung C3322 to również stały kontakt ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, takie jak: Twitter Facebook, czy MySpace. Z kolei widżet AccuWeather zapewni stały dostęp do aktualnej prognozy pogody.




Nie zabrakło radia FM z możliwością nagrywania utworów, jak i odtwarzacza muzycznego, dla którego muzykę dostarczymy za pomocą karty microSD (do 16 GB).

Telefon Samsung C3322 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 279 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~  2011-07-07 16:06:09  host: ddc150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepszy niż myPhone, bo obie karty działają, ale jednak droższy.

  • 0

    24. ~xxx  2011-07-07 18:08:48  host: aftj245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    glupota jest kupowac ten telefon na allegro za cene 329zl + koszty wysylki, w poczciwym media marku jest w sugerowanej cenie detalicznej tj 279zl

  • 0

    25.  2011-07-07 18:30:11

    #24: a mają już go w mm?

  • 0

    26. ~  2011-07-07 20:14:19  host: z47-16.opera-mini.net

    Ten model różni się od b7722 tylko tym, że nie ma modułu UMTS ? A w tych dual simach Samsunga działa usługa info ze stacji bazowych ? Jeśli tak to na jednej z kart czy na dwóch jednocześnie ? Np. PLAY OLSZTYN, a niżej T-mobile.pl Olsztyn, os. Kortowo, Pojezierze Mazurskie. Tak to wygląda na wyświetlaczu ? Gargamel Ten model różni się od b7722 tylko tym, że nie ma modułu UMTS ? A w tych dual simach Samsunga działa usługa info ze stacji bazowych ? Jeśli tak to na jednej z kart czy na dwóch jednocześnie ? Np. PLAY OLSZTYN, a niżej T-mobile.pl Olsztyn, os. Kortowo, Pojezierze Mazurskie. Tak to wygląda na wyświetlaczu ? Gargamel

  • 0

    27. ~xxx  2011-07-07 21:23:48  host: aftj245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #25: tak maja, dzisiaj go ogladalem nawet

  • 0

    28.  2011-07-07 21:39:51

    Otoz model ten rozni sie tylko brakiem 3G i brakiem dotyku. Sam mam od ponad 2 lat D980 i ma niesamowicie czula antene i swietnie trzyma zasieg. Co do Cell Info to chyba zalezy od sieci. Ja uzywam z Orange i Plusem i "Milego dnia" zabiera miejsce na Cell Info. Na kazda karte sa dwie linijki. Przy Erze i Plusie powinno byc ok

  • 0

    29.  2011-07-07 21:48:56

    #27: i jak się prezentuje na zywo? przyznam się, że wizualnie mi się spodobał, miałem d780 i ostatnio mi się rozsypał, kupiłem na szybko c5212, teraz zastanawiam się czy nie sprzedać i nie kupić tego.

  • 0

    30. ~  2011-07-08 01:30:15  host: z44-07.opera-mini.net

    a Sony Ericsson kiedy wypuści na rynek xperię na 2 karty sim ?

  • 0

    31. ~  2011-07-08 05:09:24  host: z39-16.opera-mini.net

    Jaki ma wyświetlacz? Chodzi mi o to czy polaryzuje w słońcu - czy przy dużym nasłonecznieniu jest czytelny na zasadzie odbicia czy nic nie widać?Jaki ma wyświetlacz? Chodzi mi o to czy polaryzuje w słońcu - czy przy dużym nasłonecznieniu jest czytelny na zasadzie odbicia czy nic nie widać?

  • 0

    32. ~xxx  2011-07-08 06:42:06  host: aftj129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #29: obudowa sprawia wrazenie w miare solidnej, przyciski ok, ogolnie jak za taka kase i 2 simy to spokojnie mozna go brac, sam sie zastanawiam czy go nie zakupic jako dodatkowy telefon dual sim

  • 0

    33. ~  2011-07-08 08:01:07  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    Trochę za małe klawisze, żeby go babci kupić. Chyba jednak stanie na GX200. Ojciec ma i jest zadowolony.

  • 0

    34.  2011-07-08 16:32:49

    właśnie byłem go oglądać i mi pasuje, teraz tylko muszę coś z poprzednim zrobić, i być może poczekam bo w sierpniu mają mieć weekendy bez vat.

  • 0

    35. ~Antoni  2011-07-11 14:52:13  host: ip-89-174-118-91.multimo.pl

    Sugerowana cena 279, a za mniej jak 300 się nie kupi.

  • 0

    36. ~  2011-07-11 15:20:31  host: gaja.tpnet.pl

    @35: Jak najbardziej napaleni się już zaopatrzą, to cena opadnie do sugerowanej.

  • 0

    37.  2011-07-11 17:09:18

    35, 36 kupisz kupisz;) w media i saturnie mają w sugerowanej:)

  • 0

    38. ~robaas  2011-07-21 17:39:36  host: omb51.internetdsl.tpnet.pl

    no i jest poważny minus: w trakcie rozmowy z 1 karty, 2 jest nieaktywna - dzwoniący usłyszy tak jakbyśmy mieli wyłączony telefon. Wielka szkoda, wielki krok wstecz, 3 lata temu samsung wypuszczał telefony z działającymi równolegle kartami, miałem d780, c5212 i wszystko pięknie sygnalizowało w trakcie rozmowy, a tu nie ma takiej opcji, nie można też zawiesić połączenia i zadzwonić z 2 karty.

  • 0

    40. ~ferdek  2011-09-30 21:32:32  host: 90-156-22-61.internetia.net.pl

    nie jest drogi ale czy lepszy od myphone to nie wiem. cena jest wyższa niż sugerowana prawda?

  • 0

    41. ~jaa !!  2011-11-22 14:32:40  host: public90309.xdsl.centertel.pl

    mam ten telefon i jest bardzo dobry.. no i mogę sobie wchodzić na facebook'a !! ja go kupiłam niedawno ale i tak mi się bardzo podoba.. :)

  • 0

    42. ~Tomek  2012-02-11 11:35:35  host: c193-109.icpnet.pl

    Telefon zakupiłem 15.12.2011r. w Media Markt w cenie 240zł brutto. Zastąpił mi wysłużonego już po 3 latach Samsunga D880. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Idealny telefon dla kogoś kto głównie dzwoni i wysyła smsy, bez zbędnych bajerów. Najbardziej jestem zadowolony z baterii - trzyma 9 dni. Jak na telefon dual sim wynik rewelacyjny. Ładowanie i komunikacja przez micro usb - kolejny plus. Możliwość wyjęcia karty micro sd bez wyłączania telefonu, czego nie było w D880. Gdyby jeszcze miał lepszy aparat byłby idealny. Ale uważam że jak na telefon za 200 zł to i tak jest rewelacja. Trzeba tylko pamiętać o tym, że w trakcie rozmowy aktywna jest tylko jedna karta sim, druga się wylogowuje. Dlatego trzeba mieć ustawione powiadomienia sms z sieci że ktoś dzwonił. Mi to akurat nie przeszkadza, ale dla osób które aktywnie korzystają z dwóch kart sim może to być rzeczywiście problem.

  • 0

    43. ~Lolosław  2013-01-13 18:10:00  host: afov137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam ten telefon dopiero kilka dni, ale i tak mogę wyrazić o nim opinię xD. ZALETY: -Dobra jakość dźwięku (na słuchawkach i głośniku, także podczas rozwowy) -Można instalować ściągane gry (niestety tylko te, które zajmują max. 0.5 MB pamięci), co jest w Samsung-u rzadkością -Ładny, prosty w obłudze, dobrze się trzyma w dłoni -Szybko działa, wiele funkcji :) -Można do niego wpiąć najpopularniejsze słuchawki (3,5 mm) :D WADY: -Przeglądarka działa niezbyt zadowalająco, jeśli chodzi o szybkość -Możliwość instalowania gier do max. 500 KB -Jakość (chociaż nie tragiczna ale pozostawia trochę do życzenia) zdjęć i filmów oraz brak lampy błyskowej :( PODSUMOWANIE: Tani jak na funkcjalność(w Saturnie 219.90 zł) ponad przeciętny telefon komórkowy. Gracze raczej go zaakceptują, bo ma nie tak mało RAM-u. Ogólnie wg. mnie jest to bardzo fajny fon :P

Dodaj swoją opinię