Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Brand Store otwarty w Poznaniu

Samsung Brand Store otwarty w Poznaniu

LuiN 26 Września 2013 12:11

5 2

samsung stary browar 26. września podczas uroczystości zatytułowanej "technologia wiąże się z poznaniem", został oficjalnie otwarty salon firmowy Samsung Electronics w poznańskim Starym Browarze.

W otoczeniu sztuki zaprezentowane zostały najnowsze produkty firmy, m.in. tablety, telewizory, kina domowe i smartfony. Podczas wydarzenia odbyła się także prezentacja najnowszego phabletu Samsung Galaxy Note 3 i zintegrowanego z nim zegarka Samsung Galaxy Gear.




Po otwarciu pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej sklepu firmowego w Warszawie, drugi polski Brand Store to dowód na rolę, jaką nasz kraj odgrywa w strategii Samsunga. Fakt, że to właśnie w Polsce zatrudnionych jest 50% wszystkich osób, które pracują dla Samsung w regionie CEE jest tego najlepszym potwierdzeniem - przekonuje Maciej Filipkowski, wiceprezes Samsung Electronics Polska i szef dywizji IT i Mobile.

Sklep firmowy Samsung o powierzchni 140 metrów kwadratowych, znajduje się w CH Stary Browar, przy ulicy Półwiejskiej 32. Godziny otwarcia: 10:00-21:00 (w niedzielę do 20:00).

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 44
  • 1

    27. ~  2013-09-26 14:21:28  host: apn-77-113-45-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Pasują tam jak sklep "wszystko po 4 zł". Hihi

  • 0

    28. ~JustMe  2013-09-26 14:24:41  host: genld-224-227.t-mobile.co.uk

    Applefan, mówisz o Polskim rynku, że nie dojrzały? Masz racje, ale jesteś jego ofiarą, na całym świecie ludzie używają iPhone, ale tylko Ty, w Polsce robisz z tego coś nadzwyczajnego. Podniecasz się jak 5 letni Jasio.

  • -1

    29.  2013-09-26 14:52:12

    @28 ja jestem tylko fanem tej marki, która szczególnie w Polsce oraz na tym portalu (modlących się do wiecznie żywej E52) jest wyjątkowo mocno hejtowana. To nie moja wina, że przypadła mi taka rola aby pozytywnie o tej firmie pisać.

  • -1

    30.  2013-09-26 14:56:37

    @13 i to jest właśnie przykład jak system który masz w swoim SGS4 wpływa na ludzi. Zamulony system zbugowany powoduje nerwice u swoich właścicieli, szczególnie jak widzą płynnie działające jabłuszka i to takie 3,5 letnie z nową aktualizacją... W obliczu takiej sytuacji i faktów też stałbym się agresywny ;)

  • 1

    31. ~Calm7  2013-09-26 15:20:42  host: v28-08.opera-mini.net

    30). Fakt, nie stałeś się agresywny, ale popadłeś w obłęd * Miłego dnia!

  • 1

    32. ~  2013-09-26 15:34:52  host: v43-15.opera-mini.net

    Doszło do tego, że w gimnazjum już wstyd nosić iphone.

  • 1

    33. ~  2013-09-26 15:40:45  host: v26-07.opera-mini.net

    @30 płynnie działajace jabłuszka -chyba nie masz na myśli tych map apple? Hehehe.

  • 1

    34. ~Murek  2013-09-26 15:45:38  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    @ co sie dziwisz ze dla niego plynnie chodzi jak sam jest ograniczony :)

  • 0

    35. ~JustMe  2013-09-26 16:22:50  host: genld-224-227.t-mobile.co.uk

    Applefan, "przypadła mi taka rola"? Czyli jednak za darmoche tego nie robisz, nie z czystych chęci.... Teraz wszystko jasne

  • 1

    36. ~Calm7  2013-09-26 17:06:54  host: v28-08.opera-mini.net

    35). Nie, tu raczej chodzi o to, że uważa się za wybrańca, który jako jedyny, głosi jedyne słuszne słowo ciemnemu ludowi :-D

  • 0

    37. ~  2013-09-26 17:12:04  host: 62.61.55.135

    "drugi polski Brand Store to dowód na rolę, jaką nasz kraj odgrywa w strategii Samsunga" taaa, dowodem jest też brak procesorów ośmiordzeniowych, dual simów i zawsze wyższe ceny niż w "mniej ważnych krajach"

  • -2

    38.  2013-09-26 18:17:53

    @37 tez sie nabrales na 8 rdzeni??? Masakra. Wydawalo mi sie ze uzytkownicy Androida sa madrzejsi. Jednak marketing zrobil swoje. Iphone 5S ma dwa rdzenie a jest szybszy niz sgs4 :)

  • 0

    39. ~JustMe  2013-09-26 19:19:29  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Szybszy niż S4? W jakim sensie? Bo na ta chwile najlepsza przeglądarka jest w BlackBerry Z10 czy Q10

  • 0

    40. ~JustMe  2013-09-26 19:22:13  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Html5 test: BlackBerry 10: 485 IOS 7 : 399

  • 0

    41.  2013-09-26 19:35:52

    @40 na jakim fonie ten iOS 7?

  • 1

    42. ~  2013-09-26 19:43:09  host: V34-16.opera-mini.net

    @41 a co to za różnica, przecież wszystkie wyglądają identycznie. Po prostu więcej kosztują i zmieniają tylko numery.

  • 1

    43. ~JustMe  2013-09-26 19:47:09  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Applefan, pewnie to bez różnicy. Wejdź na www.html5test.com i sprawdź

  • 1

    44.  2013-09-26 21:07:01

    @5 - applefan - A jaką my mamy nadzieję że ciepie nie skopiują, nawet nie jesteś sobie tego w stanie wyobrazić. Dwie aż tak bardzo "błyskotliwe inaczej" osoby to już nadmiar szczęścia.

  • 0

    45. ~Calm7  2013-09-26 21:28:46  host: v28-08.opera-mini.net

    44). Podobno zdrowa konkurencja działa cuda, może by się zagryźli..? He he

  • 1

    46.  2013-09-26 21:35:23

    @21 - No wiadomo że koła nie wymyślą, koło przecież wymyśliło Apple !!!

Dodaj swoją opinię