Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Bada OS: prezentacja 8. grudnia

Samsung Bada OS: prezentacja 8. grudnia

Q! 1 Grudnia 2009 18:23

0 0

Na 8. grudnia Samsung zapowiedział prezentację własnego systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych - Bada OS. Tym samym na rynku mobilnych systemów operacyjnych pojawi się kolejny gracz, który spróbuje utorować sobie drogę do telefonów komórkowych.

Mimo, iż do prezentacji nowego systemu pozostało zaledwie kilka dni, to wciąż nie wiadomo czego dokładnie będzie można się spodziewać po tej propozycji Samsunga. Obecnie jedyną wiadomą jest ta, że system będzie otwarty. Oznacza to, że otworzy to drogę producentom telefonów do jego personalizacji.
Z dotychczasowych informacji wiadomo jedynie, że nowy system ma udostępnić szerokiej gamie urządzeń możliwości, które dotychczas zarezerwowane były jedynie dla telefonów z wyższej półki. Więcej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: mobilecrunch     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-12-01 18:30:05

    a tutaj jedno z najnowszych urządzeń Samsunga z nowym systemem http://ropy.001webs.com/i9000/index.htm szczerze mówiąc to HD2 może się schować:)

  • 0

    2. ~ala  2009-12-07 23:16:15  host: 082139040200.radom.vectranet.pl

    mam Samsunga H1 (nagrywanie HD), ktory jest zgodny z LiMo R2. Stawiam na to, ze Samsung (bedacy czlonkiem w LiMo) stawia na LiMo

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-198-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet