Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: bada OS 2.0 już dostępny

Samsung: bada OS 2.0 już dostępny

Q! 3 Stycznia 2012 16:37

0 0

badaos2.0 kies update Samsung udostępnił kolejną, oznaczoną jako 2.0, wersję swojego autorskiego systemu mobilnego, bada OS.



Nowa wersja systemu dostępna jest dla modeli S8500 Wave oraz S8530 Wave II.


Aby skorzystać z udostępnionej aktualizacji, należy podłączyć telefon do komputera i uruchomić aplikację KIES, służącą do zarządzania telefonami Samsunga.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga S8500 Wave w katalogu
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Samsunga S8530 Wave II w katalogu.




Źródło tekstu: badadownload.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10.  2012-01-03 18:51:40

    Trzeba posiadać niebrandowane oprogramowanie, czyli np. XXKF3(ostatnia oficjalna Bada 1.2)

  • 0

    11. ~  2012-01-03 18:58:23  host: z45-09.opera-mini.net

    Mój telefon jest chyba brandowany, bo po instalacji nowego lub ponownej instalacji tego samego oprogramowania co było zainstalowane, ustawiona jest tapeta, wygaszacz ekranu, dzwonek i punkty dostępu APN od Ery, chociaż simlocka zdjąłem

  • 0

    12. ~artur  2012-01-03 19:16:39  host: aagk171.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja zaaktualizowalem przez ML najprostszy i najszybszy sposob, nie wiem nie wypowiem sie moze szczegolowo bo nie mialem do tej pory smartfona wies WAVE to moj pierwszy takowy, ale mnie sie bardzo podoba ta odslona tego systemu uwazam ze jest lepszy niz 1.2, ale to moje zdanie zwyklego laika smartfonowego:P

  • 0

    13.  2012-01-03 19:32:15

    Użytkownicy brandowanych telefonów - nie czekajcie aż operatorzy dodadzą łaskawie swoją tapetę i udostępnią aktualizację za pół roku. Wgrajcie sobie przez Multiloader czysty soft i będziecie mieli odbrandowany. Po szczegóły zaglądnijcie na bada-world pl.

  • 0

    14.  2012-01-03 19:45:07

    U mnie na s8530 z softem XXKF1 nie chce sie aktualizowac.

  • 0

    15. ~  2012-01-03 19:57:01  host: 212-76-57-111.home.aster.pl

    Bo update jest jedynie na s8500

  • 0

    16.  2012-01-03 20:09:39

    Nawet bada OS jest brandowana ? Żałosne jest podejście operatorów. Płacić darmozjadom tyle samo za telefon ile życzy sobie telefon i nie mieć wsparcia, bo operator zażyczył wgranie idiotycznych melodyjek, kilku zbędnych aplikacji. Ogółem modyfikowany soft który producent kompletnie olewa. Skoro Apple nie branduje swoich telefonów dla operatorów, to po jaką cholerę inni producenci mają brandować ?. Nie dość, że oprogramowanie od operatorów jest kompletnie do d... to na dodatek nie ma wsparcia od strony producenta. No ale telefon kosztuje tyle samo, bo jak że nie inaczej ?

  • 0

    17.  2012-01-03 20:30:45

    @Q! popraw to. Model S8530 naprawdę nie ma aktualizacji.

  • 0

    18.  2012-01-03 21:30:37

    @17 Jest dostępna, ale dla Węgrów :) Żeby ją wgrać trzeba zmienić region code z KOR lub XEO na HEX.

  • 0

    19.  2012-01-03 21:35:15

    Na XEH znaczy. Tka mnie jeszcze zastanawia dlaczego nowa odłona Bady dostępna jest w Polsce i na Węgrzech.

  • 0

    20.  2012-01-03 21:52:42

    @19 i dlaczego nie na wszystkie modele?

  • 0

    22.  2012-01-03 22:32:58

    @19 no ciekawe. Z jednej strony czujemy sie zaszczyceni ze polska ma jako pierwsza a z drugiej to moze jestesmy królikami doswiadczalnymi i samsung sprawdza na malym rynku czy nie bedzie zbyt duzo uwalonych telefonow ;)

  • 0

    23. ~  2012-01-04 08:17:25  host: public-gprs188732.centertel.pl

    A kiedy nowy Android dla Swifta Blacka?...

  • 0

    24. ~xxx  2012-01-04 08:55:13  host: edw70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak ktoś ma do wyboru tylko ERA i KOR to jest jakaś nadzieja?

  • 0

    25.  2012-01-04 10:26:08

    @24, nie - musisz czekać aż zrobią update na soft T-Mobile.

  • 0

    26.  2012-01-04 11:04:37

    @24 musisz wgrać niebrandowaną wersję systemu.

  • 0

    27. ~elo  2012-01-08 07:49:03  host: 212.160.172.70

    nie znacie sie bada 2.0 jest ok juz od dawna uzywam i jest o wiele lepszy od wczesniejszych wersji, wersje nieoficjalne mialy troche niedorobek ale teraz jest spoko. Co do osoby ktora obsluguje konto samsunga to nie wiem czego chcecie od czlowieka, zarabia pewnie wielkie g... jak w kazdej takiej korporacji a wy nie wiadomo czego od niego oczekujecie. dajcie czlowiekowi spokoj

  • 0

    28. ~zbyszko74  2012-01-08 16:46:53  host: 213-241-62-107.ip.netia.com.pl

    a ja mam w telefonie s8500 softa os1.0 i gdy podłączam do kiesa ten informuje mnie że mam najnowszy soft...... w momencie gdy jest juz dostępny dawno 2.0.... co jest z tym kiesem że chrzani takie głupoty..

  • 0

    29.  2012-01-08 18:49:20

    @28, czyżby telefon pochodził z Orange?

  • 0

    30.  2012-01-08 18:49:49

    @26, co grozi utratą gwarancji.

Dodaj swoją opinię