Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung B7720 - Dual SIM z 3G

Samsung B7720 - Dual SIM z 3G

LuiN 11 Czerwca 2010 07:33

0 0

samsung b7722Samsung zapowiedział w Szwecji premierę nowego dualnego telefonu, modelu B7722. Nowością jest fakt, że jedna z dwóch równocześnie zainstalowanych kart SIM może pracować w sieci 3G.

Telefon ma 3,2-calowy ekran dotykowy, interfejs TouchWiz, łączność WiFi, Bluetooth, radio FM z RDS-em, aparat 5 Mpix z diodową lampą błyskową i 200 MB pamięci wewnętrznej, którą rozbudować można za pomocą kart microSDHC (do 16 GB). Całość zasila bateria o pojemności 1200 mAh.




Specyfikacja wydaje się być dość kompletna - zwykle telefony dualne to rezygnacja z jakichś istotnych funkcji, tu tak nie jest. Nie do końca jednak satysfakcjonuje cena, którą ustalono na 4 tys. koron szwedzkich, czyli około 1713 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: samsunghub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2010-06-11 09:18:41

    Wizualnie ten telefon jest po prostu kolejny dotykowcem od Samsunga, ta sama stylistyka co w kilku innych modelach..? Świetny model, w końcu dualSIM z istotnymi funkcjami, ale ja czekam na takiego z dobrą specyfikacją i OSem jakimś, może ktoś w końcu przełamie bariery:)

  • 0

    13.  2010-06-11 09:27:07

    mam nadzieje że za jakiś czas dualsim będzie standardem, niestety widać że nie prędko :( ale ten telefon design ma ciekawy, cena pewnie z czasem spadnie po wprowadzeniu na rynek.

  • 0

    14. ~Aster  2010-06-11 10:24:24  host: 1.184.rev.mni.pl

    Tylko czemu nie ma Androida?

  • 0

    15.  2010-06-11 10:48:49

    Świetny sprzęt,tylko ciekawe jakiego typu ekran ma,pojemnościowy czy oporowy.Bo jak oporowy to trochę kaszanka,mógłby Samsung w ogóle skończyć z tą przestarzałą technologią,w końcu jest liderem technologicznym,a to zobowiązuje.

  • 0

    16. ~Arturro  2010-06-11 11:09:13  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    Cena z kosmosu. Nikt go nie kupi dopóki znacznie nie stanieje. Cena rozsądna za taki tel to góra 1000zł... ale cóż...

  • 0

    17. ~gros1k  2010-06-11 11:10:29  host: 91-193-208-106.eimperium.pl

    telefon ma TouchWiz więc bardzo prawdopodobne że jest na BadaOS

  • 0

    18.  2010-06-11 11:49:33

    Tez biore go w ciemno. Oby byl pokrowiec i druga bateria w zestawie. Następca mojego znakomitego zreszta Samsunga D980 Duos :)

  • 0

    19. ~Aster  2010-06-11 12:17:36  host: 1.184.rev.mni.pl

    *17 - TouchWiz'a ma "połowa" Samsungów więc nie znaczy to, że musi mieć Bada.

  • 0

    20.  2010-06-11 12:26:08

    16@ - nikt znaczy Ty? Nie wypowiadaj się za innych, prawdę mówiąc to pierwszy dual z troszkę wyższej półki (wi-fi, 3G, 5Mpix) może nie będzie jakimś przebojem ale wielu ludzi czekało właśnie na coś takiego. Cena i tak niebawem pewnie spadnie...

  • 0

    21. ~wroc  2010-06-11 12:51:35  host: user-188-33-88-143.play-internet.pl

    Wreszcie krok w dobrą stroną, ale np. Acer DX900 obsługuje 3G na obu kartach.

  • 0

    22. ~Arturro  2010-06-11 13:25:47  host: ip-178-219-17-2.e-gco.pl

    20@ - ja i moi znajomi. będę się wypowiadał bo mam na to pozwolenie. Cena PARANOJA. Wolę Nokie DUAL...

  • 0

    23.  2010-06-11 13:29:17

    Ad 22. Chyba Nokle bo dualsim od Nokii jeszcze nie ma na rynku. Były tylko zapowiedzi, zdjecia i specyfikacje.

  • 0

    24.  2010-06-11 13:36:50

    haha woli dualsima nokii, zabawny czlowiek. produkt nokii to dopiero jest shit.

  • 0

    25.  2010-06-11 14:58:00

    22@ - w takim razie pisz czytelnie przykładowo ("ja i moi znajomi") Generalnie "nikt" jest znacznie szerszym pojęciem niż garstka ludzi. Nawiasem mówiąc życzę powodzenia jeśli chodzi o duale Nokii hehe ;-)

  • 0

    26. ~wibra  2010-06-11 20:34:53  host: nat2-138.ghnet.pl

    Dual nokii...... hi,hi,hi,hi... Dobry zart. Brzmi jak dual kalosze. W tym nokia kiedys byla dobra. Teraz to tylko zal... pozostal.

  • 0

    27. ~MajsterBudowlany  2010-06-11 21:14:58  host: dru140.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to za pierdoły gadają niektórzy to szok ! Jaki niby model Nokii i Sony Ericssona jest na 2 karty sim online ? No słucham ? Tylko Samsung i MyPhone robią dualne telefony. Może kiedyś niektóre tłumoki zrozumieją, że nie ma idealnej sieci, a coś prawie perfekt to połączenie 2 sieci jednocześnie. W moim przypadku Play i Ery.

  • 0

    28.  2010-07-05 10:30:52

    czekam na ten model ... kiedy sie pojawi na rynku ktos wie ?

  • 0

    29.  2010-07-08 19:05:00

    Kit go wie, ale ja go biorę tylko jak się pojawi na rynku.

  • 0

    30. ~namur  2010-08-16 20:37:19  host: 90-156-25-2.as.kn.pl

    cena- masakra. jak na mój gust narazie w ogole nieopłacane. za droga przjemność. zarówno sam wypada drogo jak i w porównaniu z najpopularniejszymi dualnymi telefonami czyli myphone

  • 0

    31. ~marcovalik  2010-10-09 01:00:05  host: abkk242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam ten telefon od paru dni i chciałbym go podłączyć przez WI-Fi do modem routera AIRLIVE jakie maja byc ustawienia w telefonie by sie połączyłł z siecią bezprzewodową, chyb aże sa jakies standartowe ustawienia ?

Dodaj swoją opinię