Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung B7620 Armani 2

Samsung B7620 Armani 2

LuiN 14 Lipca 2009 17:19

0 0

samsung armaniPlotki o tym, że Samsung przymierza się do wypuszczenia nowej edycji telefonu Samsung Armani pracującej pod kontrolą Windows Mobile nie są niczym nowym. Tym razem jednak do sieci wyciekła garść szczegółów dotyczących specyfikacji "modnego maleństwa".

Samsung D7620 Armani 2 trafi na rynek jeszcze z Windows Mobile 6.1 na pokładzie - wbrew pierwotnym spekulacjom na temat wersji 6.5 w nowym Armanim. Najbardziej elektryzującą informacją jest procesor, który ma być taktowany zegarem 800 MHz.

Jeśli nowa wersja urządzenia zachowa kompaktowe rozmiary protoplasty - 87,5 x 54,5 x 10,5 mm - to będziemy mieli do czynienia z najpotężniejszym telefonem wśród tych najmniejszych.




Obok wydajnego procesora nie zabrakło łączności Wi-Fi, HSPA, GPS-u z funkcją AGPS, radia FM z RDS-em, łączności Bluetooth i dedykowanego odtwarzacza multimedialnego radzącego sobie między innymi z plikami DivX i Xvid. Z kolei z myślą o zastosowaniach biznesowych nie zapomniano o czytniku wizytówek.

Niestety szczegółowe dane na temat nowego modelu nie zostały jeszcze zaprezentowane przez producenta. (Dołączone zdjęcie przedstawia pierwsze urządzenie Samsung Armani)

Źródło tekstu: unwiredview, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~bambo  2009-07-14 17:49:43  host: 94.254.153.136

    ciekawe ile bateria w czuwaniu pociągnie przy takim procku i takich gabarytach? Kilka godzin? Dzięki, ale to nie dla mnie. Ja chcę kobylasty telefon z porządną baterią a nie taką popierdółkę :-/

  • 0

    2. ~2rx  2009-07-14 18:45:13  host: adfx19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ma 2 razy więcej MHz niż mój pierwszy komputer...

  • 0

    3. ~  2009-07-14 19:18:26  host: 212.160.172.70

    ile wyswietlacz ma cali i czy bedzie oporowy czy pojemnosciowy to wazne info tak samo jak aparat i ram... na razie telefon marzenie

  • 0

    4.  2009-07-14 19:44:40

    Jestem ciekaw, kiedy Samsung wypuści jakiegoś dual-sima z Windows Mobile. Teraz stawiałbym na takie telefony, przecież nie okłamujmy się- prawie każdy ma przynajmniej dwa telefony. Choćby jeden służbowy i drugi prywatny. Takie połączenie służbówki z prywatnym byłoby niezłe.

  • 0

    5. ~bambo  2009-07-14 20:01:44  host: 94.254.153.136

    A kiedy triple-sim? Nie musi być z windowsem akurat. Byleby była jakaś solidna bateryjka.

  • 0

    6. ~  2009-07-14 20:19:20  host: 212.160.172.70

    moze quattro wtedy cala rodzina by dzwonila z jednego

  • 0

    7.  2009-07-14 20:48:22

    Luin: HSDPA chyba?

  • 0

    8. ~lol  2009-07-14 21:51:13  host: 78.133.210.185

    @4 - nie nie kazdy, ja np nie mam i nie widze sensu posiadania dwoch w przypadku osoby prywatnej...:]

  • 0

    9. ~  2009-07-14 21:59:06  host: 90-156-33-206.as.kn.pl

    #2.. ma 4 razy więcej niż mój pierwszy komp :D

  • 0

    10.  2009-07-14 22:00:06

    Narazie jest problem ze zrobieniem dual sima 3G. Asus próbowal, ale efekty nie sa zbyt satysfakcjonujace. Sam od niedawan uzywam Samsunga D980 i musze przyznac ze w 2G jest juz prawie idealnie. Na obu kartach switna jakosc dzwieku i na obu pelne wsparcie EDGE czyli internet, MMSy chulaja swietnie (to byly bolaczki D880). Dodatkowo dotykowy wyswietlacz, swietna jakosc wykonania i 2 baterie w zestawie. Coz jedynym problemem jest dosyc wysoka cena, ale jezeli ktos oczekuje jakosci i Dual Sima to zaden Track czy inny chinski dwukartowiec nie doruwnuje mu jakoscia do piet.

  • 0

    11.  2009-07-14 22:04:03

    Wada oprócz ceny moze byc jeszcze waga chociaz 117gram nie jest to moze wiele, ale przesiadajac sie ze sliderów Samsunga typu D900 czy U700 ktore waza po 90gram czuc róznice i troche wieksze gabaryty szczegolnie jezeli chodzi o grubosc. No ale w koncu to 2 karty i spora bateria ktorej nie jesten smartfon nie ma. Wg subiektywnych ocen kobiet z jakimi sie spotkalem telefon jest bardzo meski. Wracajac do Armaniego 2 - pozyjemy zobaczymy narazie zbyt malo danych podano.

  • 0

    12. ~mhm  2009-07-14 22:04:52  host: 188.33.90.54

    ma 100 razy wiecej niz moj pierwszy komp i 6 razy wiecej niz dzialajacy laptop ktory mam do dzis,

  • 0

    13. ~vonski  2009-07-14 22:14:26  host: 188.33.53.96

    Dual by sie przydal, chocby po to, zeby wrzucic jako druga karte np. Play Online. A nei zasuwac z 2 kobylami z WM jak ja w tej chwili :)

  • 0

    14. ~Bartosz  2009-07-15 08:11:47  host: inet20909np-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    lepiej do sprzedaży na wszystkich rynkach wprowadzili Ego :] a nie tylko w Rosji :(

  • 0

    15.  2009-07-15 11:10:10

    #7 Jednak jest dobrze,mój błąd.

Dodaj swoją opinię