Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung B3310 - takiej klawiatury jeszcze nie było

Samsung B3310 - takiej klawiatury jeszcze nie było

LuiN 20 Października 2009 12:41

0 0

samsung b3310Tego telefonu nie da się pomylić z żadnym innym. B3310 to oryginał z nietypową, bocznie rozsuwaną klawiaturą. Jego wyrazisty kolor i alfanumeryczna klawiatura umieszczona z boku wyświetlacza sprawiają, że telefon wpada od razu w oko.



Zaskakujące rozwiązanie frontu telefonu z jednorzędową klawiaturą, która stanowi niejako "rozbudowanie" kolorowej części obudowy pozwala na szybkie wpisanie numerów z pamięci lub błyskawiczne zapisanie nowego kontaktu. Jeśli nowo poznaną osobę umieścimy na naszej specjalnej liście znajomych, będziemy mogli połączyć się z nią w mgnieniu oka, wciskając przycisk na froncie telefonu.

Lecz to nie wszystko: wystarczy obrócić telefon do pozycji horyzontalnej i jednym ruchem dłoni wysunąć kolorową klawiaturę QWERTY. Dzięki niej kontakt z najbliższymi będzie jeszcze szybszy i wygodniejszy. W B3310 Samsung nie zapomniał także o portalach społecznościowych: w każdej chwili możemy sprawdzić, co słychać u znajomych lub wrzucać własne opisy, filmy i fotki, których jakość gwarantuje aparat fotograficzny o 2 MPix.




B3310 nie tylko czaruje kształtem i kolorem, ale też dostarcza sporą dawkę muzyki − to dzięki radiu i odtwarzaczowi plików muzycznych. Natomiast wbudowane głośniki pozwolą nam cieszyć się ulubionymi piosenkami razem z przyjaciółmi.

Telefon wchodzi do sprzedaży wyłącznie w ofercie operatora sieci Plus.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 148
  • 0

    130. ~Niki  2010-07-18 11:32:30  host: v06-16.opera-mini.net

    mam go:) fajna klawiatura wygodnie sie pisze, słabo bateria trzyma ale nie mam zadnych innych zastrzezen, klawisze wcale nie sa takie male, kwestia przyzwyczajenia, troszke denerwujaca klawiatura numeryczna, aai sam sie odblokowywuje i laczy z netem przez klawiature numeryczna jak mam go w kieszeni:D

  • 0

    131. ~Monika_=*  2010-07-30 15:36:38  host: gjc102.internetdsl.tpnet.pl

    Mam ten telefon juz poł roku, jest na serio super.! :) Na prawde nie żałuje zakupu. Polecam gorąco nie zawiedziecie sie :) Ma wszystko co potrzeba, jest "wypasiony' ale nie do przesady nie ma jakis tam zbędnych rzeczy tylko to co wystarczy : mp3, radio, fajna klawiaturę, można mieć GG i takie tam duperelki ; DD Podsumowując wszystko to na prawde jeszcze raz gorąco polecam nie mam żadnych zarzutów jest the best ; )) Pozdrawiam :*

  • 0

    132. ~Crush_  2010-07-30 18:51:14  host: 217.97.243.108

    a wchodzi tam karta pamięci micro SD? ;]

  • 0

    133. ~klaudia  2010-07-31 17:59:37  host: 12.85-237-173.tkchopin.pl

    interesuje mnie zakup właśnie tego telefonu . ale mam dwa pytania . czy dobrze odtwarza muzykę . ? i czy robi dobre fotki . ?

  • 0

    134. ~sic  2010-08-16 20:16:44  host: 21.zw.pl

    A mnie interesuje przede wszystkim ile trzyma bateria? Przy słuchaniu muzyki tak mniej więcej 40 min dziennie ? I czy mocno się zacina? :) Proszęę o odp ;)

  • 0

    135. ~Wera  2010-08-18 17:51:12  host: rt01.novacomp.pl

    Też chciałabym wiedzieć ile trzyma bateria ;) Raczej rzadko słucham muzyki w tel. od tego mam MP3 ;)

  • 0

    136. ~davidek  2010-08-22 09:45:58  host: 80.54.97.4

    Ja także chciałbym wiedzieć ile trzyma bateria mniej wiecej bo jestem zainteresowany kupnem tego telefonu

  • 0

    137. ~kasiaaa  2010-08-24 15:02:52  host: hhost-132.mtm-info.pl

    Mi bateria trzyma dwa dni, ale przez to, że dużo smsuje.

  • 0

    138. ~kefirek1999633  2010-10-09 17:36:22  host: public68291.xdsl.centertel.pl

    W dupe z tym telefonem poryty jak nic nie radze kupować :/

  • 0

    139. ~MiMixXx  2010-10-14 15:11:09  host: user-188-33-115-106.play-internet.pl

    dla mnie telefon spxx : )) polecam

  • 0

    140. ~olaa  2010-10-17 21:34:46  host: ip-91-193-196-42.enterpol.pl

    heej ;) ja także jestem zainteresowana tym modelem. ale jestem ciekawa czy dobrze odtwara muzykę i ma sporo pamięci? aaa i czy np. jak go schowam do kieszeni to czy sam mi ssie nie włączyy ? ;)) prosze o odp. na mój e-mail : aleksandra135@o2.pl

  • 0

    141. ~aga  2010-10-21 20:21:09  host: igp187.internetdsl.tpnet.pl

    hej nie moge odbierac połaczen guziczkiem gdzie jest słuchawka mzoe wie ktos jak sie odbiera połaczenia przez klawiature?? piszcie na agusia181@onet.eu

  • 0

    142. ~isia  2010-10-22 12:49:59  host: 84.38.106.24.internetia.net.pl

    mam ten telefon i polecam ;)

  • 0

    143. ~Hayley_s  2010-11-24 19:05:46  host: 78-131-204-136.tktelekom.pl

    witam ;d mam ten tel od dziś;d ma pytanie, jak wyłączyc znaki "ł" "ą" "ę" itd ? ;d;d;d pzdr ;d

  • 0

    144. ~nulka  2011-01-16 21:34:22  host: sinope.wide-net.pl

    jak zastrzec nr..w tym cudownym telefonie bo nie umiem..:( prosze pomóżcie,,:**

  • 0

    145. ~jaaa  2011-02-28 16:12:52  host: 92-55-206-226.net.pbthawe.eu

    moja kolezanka goma . no nawet jest bateria trzyma 2-3dni. menu popieram jest kiepskie ; /

  • 0

    146. ~miki  2011-05-17 20:18:58  host: staticline58394.toya.net.pl

    fajny ale troche sie za szybko psuje i ekran chyba słaby !!!!!!

  • 0

    147. ~kaska  2011-06-27 20:21:23  host: cal221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam ten telefon 1.5 roku. Polecam gorąco. Bateria co prawda dośc szybko wysiada, ale jest ok :) Działa bez zarzutów. Z czystym sumieniem mogę go polecic każdemu. Mam tylko jeden problem. Ma złe ustawienia sieci i niestety nie działa na nim nowa wersja gg, a stara ( która działała) jest już niedostępna. :(

  • 0

    148. ~dosia  2011-06-29 19:19:10  host: achf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten telefon mam od trochę więcej niż roku. działa bez wad, nie żałuję że go kupiłam. bateria trzyma 3-4 dni, bez problemu wczytuje karte pamięci, nigdy mi się nie zapsuł. może gdy ktoś nie ma karty pamięci nie pomieści na tym telefonie dużo muzyki, obrazków itp. jednym z minusów u mnie było to że jak trzymałam go w kieszeni i siedziałam np. tak że nogi miałam na fotelu podgięte, to sam sie odblokowywał i dzwonił do ludzi z książki telefonicznej, ale znalazłam na to rozwiązanie, można sobie dać hasło na telefon i coś takiego już sie nie zdarza.. ale pomimo tego BARDZO POLECAM TEN TELEFON I JESTEM Z NIEGO NAPRAWDE BARDZO ZADOWOLONA

  • 0

    149. ~gumma xD  2011-07-23 20:09:34  host: 81.15.131.134.bransat.pl

    jestem zainteresowana kupnem tego telefonu zastanawiam się nad tym telefonem lub nad telefonem B3410 nie wiem który by był lepszy. Zastanawia mnie to czy telefon jest dotykowy (chyba nie ale wole się upewnić):)

Dodaj swoją opinię