Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Application Store w Omnii II

Samsung Application Store w Omnii II

LuiN 26 Listopada 2009 23:20

0 0

samsung i8000 omnia ii Ruszyła kampania reklamowa Samsunga Omnia II, w której wykorzystano długo zapowiadaną pozycję w menu telefonu - Samsung Application Store. Niezależny od Windows Marketplace sklep z aplikacjami ma ułatwić użytkownikom telefonu szybkie przystosowanie urządzenia do własnych potrzeb.

Jak poinformował Microsoft, obecnie do jego sklepu zapisało się ponad 1 tys. producentów i twórców oprogramowania. W zasobach sklepu znajduje się obecnie ponad 800 aplikacji. Samsung nie podał jeszcze swoich statystyk, można jednak sądzić, że przynajmniej na starcie będzie oferował mniej programów dla Windows Mobile.

Podobne inicjatywy do tej, z którą wyszedł Apple prezentując swój App Store zaprezentowali Nokia, Palm, RIM, Sony Ericsson czy Google. Tak jak większość konkurentów Apple'a, tak i Samsung w swoim sklepie chce sprzedawać programy i gry na wiele platform sprzętowych i programistycznych. Sukcesy Apple'a (setki milionów pobrań, ponad 100 tys. aplikacji w sklepie) wydają się wynikać jednak z odwrotnej sytuacji - z zachowania maksymalnej zgodności trzech generacji telefonów z już dostępnym i nowotworzonym oprogramowaniem.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~T  2009-11-27 01:53:55  host: dynamic-78-8-238-29.ssp.dialog.net.pl

    Sukces App Store wynika przede wszystkim z tego, że nie opłaci się "piracić" aplikacji bo kosztują niewiele. A innym xmarketom nie wróżę powodzenia jeśli aplikacja która w AS kosztuje dolca w WMPlace od dziesięciu razy w górę więcej. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet