Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung Acme i8910 - dotyk HD

Samsung Acme i8910 - dotyk HD

LuiN 5 Lutego 2009 14:15

0 0

samsung acme Liczba atrakcji od Samsunga przygotowanych na MWC 2009 stale rośnie. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia telefonu Samsung Acme i8910, który według spekulantów będzie pracował pod kontrolą Symbiana S60 piątej edycji.

Kompaktowe urządzenie zaoferuje wielki dotykowy ekran, GPS, wyjście TV w standardzie HDMI, WiFi, łączność HSPA i złącze słuchawkowe 3,5 mm. Telefon ma być multimedialnym monstrum, o czym świadczyć może certyfikat DLNA, odtwarzacz DivX i do wyboru - 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej.




Telefon ma aparat fotograficzny z matrycą 8 Mpix, który zaoferuje oprócz wysokiej jakości zdjęć również nagrywanie wideo o jakości HD. Zagraniczna prasa spekuluje na temat systemu operacyjnego zastosowanego w urządzeniu - ma być to ponoć Symbian.

Źródło tekstu: gaj-it, unwired-view, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-02-05 14:27:08

    Cud miód i orzeszki :)

  • 0

    2.  2009-02-05 14:28:01

    Hmm ciekawe Samsung na S60v5, widać obstawiają wszystkie rynki WM, Symbian , Android czekamy wiec na "hita" z Androidem jak nic na MWC będzie. Przy okazji LG Arena o ktorej pisaliscie wczoraj kolejny tani dotykowiec bez UMTS ale z GPS i WIFI wiec cos miedzy Cookie a Renoir

  • 0

    3.  2009-02-05 15:09:29

    to mi się podoba ;-) wolał bym nowy system w stylu tego z iP, no ale ;-)

  • 0

    4. ~  2009-02-05 15:09:48  host: 94.254.134.140

    Robi sie naprawde ciekawie. Mam nadzieje, ze jednak bedzie oparty na Windows Mobile :) Bede mial na co zmienic Omnie.

  • 0

    5.  2009-02-05 15:23:20

    Jeśli zastosują ekran dotykowy tak dobry jak w iPhonie i mocna baterie to może być niezły hit.

  • 0

    6. ~Romek  2009-02-05 15:35:54  host: 94.254.205.132

    Ekran wygląda jakby mila schowana pod sobą klawiature... to z symbianem jeszcze co najmniej 2 z windwsem i androidem... CIEKAWE JAK BEDZIE WYGLADAL SAMSUNG 12MPX APARATEM

  • 0

    7.  2009-02-05 15:52:30

    4- ja tam mam nadzieję, że nie będzie to WM - jeśli będzie to Symbian, to genialnie - za Androida też się nie obrażę. Romek - no właśnie tak oglądałem te zdjęcia na powiększeniu i jakoś nie mogę dość czy aby na pewno ten telefon się rozsuwa - na górze telefonu też jest wgłębienie za metalową ramką. Ale fakt - stylistyka dolnego bieguna telefonu przypomina to co już widzieliśmy w sliderach Samsunga np. w SGH-U900 Soul.

  • 0

    8. ~dkm44  2009-02-05 16:43:08  host: host.26.64.martel.pl

    As far as rumors go Samsung i8910 sports an 8 megapixel camera with HD video recording (1280 x 768 pixels) O KURDE

  • 0

    9.  2009-02-05 16:46:22

    LuiN a co takiego złego jest w WM? Ja mam Touch Pro i WM sobie chwalę :)

  • 0

    10.  2009-02-05 19:30:07

    No to do pełni szczęścia brakuje jedynie Windows Mobile... Nie wiem jaki będzie dotykowy Symbian, ale wiem, że na aplikacje wykorzystujące dotyk w Symbianie to sobie długo poczekamy...

  • 0

    11. ~  2009-02-05 20:49:06  host: 94.254.137.144

    1280x768? Faktycznie mocna rzecz - myslalem, ze bedzie te nizsze HD 780x480 czy jakos tak.

  • 0

    12. ~Solos  2009-02-06 08:19:38  host: 213.77.0.218

    Do pelni szczescia, to brakuje Androida na pokladzie, a nie Windows Mobile. WM bedzie dobry jak nie trzebe bedzie w ogole uzywac rysika, czyli od wersji 7.0.

  • 0

    13.  2009-02-06 09:06:41

    Klusek : no super ale filmow w rozdzielczosci ekranu nie wyswietla :) bo sie muli :) Pozatym na boga rozdzielczosc fajna ale 2,8 cala w tym HTC Touch Pr to jakis zart chyba. A juz te koleczko to kula w leb dla projektanta

  • 0

    14.  2009-02-06 13:54:52

    @robbo2k, dziwne, ale u mnie CorePlayer wyświetla wylmy bez konwertowania bez zająknięcia. Wiele aparatów ma mniejsze ekrany a ludzie jakoś tego żartem nie nazywają. Dzięki takiej rozdzielczości obraz na ekranie jest ostry jak żyleta. Kółeczko też jest fajne, wystarczy dotknąć żeby złapać ostrość w aparacie lub powiększyć/pomniejszyć np. stronę w Operze. Jak dla mnie super sprawa.

  • 0

    15. ~ziomek  2009-02-08 05:36:08  host: public42077.xdsl.centertel.pl

    wm - dla tych co chcą mieć namiastkę komputera, symbian dla tych co chcą mieć telefon z funkcją smartfona, sam przesiadłem się z wm na symbiana - ergonomia, czas odświeżania, reakcja na polecenia jakieś 6x szybciej niż wm nawet przy słabszym CPU - nawet te same aplikacje reagują x razy szybciej pod symbianem (żal jedynie automapy i kilku fajnych gier/programów), swoją drogą szkoda że niedługo tylko dotykowce będą robić bo nic nie zastąpi klawiatury

  • 0

    16. ~Boj  2009-02-09 22:05:49  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    iPhon jest cienki wobec Omni chodzi mi o oprogramowanie WM jest lepszy od Symbiana i Aplle.Poruwnywałem obie sztuki.

Dodaj swoją opinię