Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: 4 listopada ruszyć ma w Polsce ponownie sprzedaż Note 7

Samsung: 4 listopada ruszyć ma w Polsce ponownie sprzedaż Note 7

sirmark 30 Września 2016 22:04

3 1

samsung galaxy note 7Samsung potwierdził, że w Europie wymienionych zostało już 57% smartfonów Note 7. Firma prognozuje, że program wymiany powinien zakończyć się na początku października.



Producent podał także, że (licząc od 19 września) 90% użytkowników korzystających z programu wymiany, wybrało ponownie Note 7, natomiast 3% z nich wybrało inne smartfony z serii Samsung Galaxy




Opierając się na obecnym poziomie realizacji wymiany urządzeń, w Europie program powinien zakończyć się na początku października. Jeżeli program zostanie całkowicie zakończony, to Samsung chce przywrócić sprzedaż Note 7 w Polsce od 4 listopada.

Uwaga, jeśli zakupiłeś Note'a 7 w Polsce, koniecznie zapoznaj się z tym komunikatem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy note 7 | samsung

w sumie: 14
  • 1

    1. ~cleo  2016-09-30 22:44:28  host: 103-84.echostar.pl

    Kochany samsungu, po note 4 nie ma już u ciebie alternatywy... dlatego wybieram mate 8 lub 9

  • 1

    2.  2016-09-30 23:35:54

    Ciekawe czy będą Fajerwerki ;-)

  • 0

    3. ~X  2016-10-01 08:39:26  host: apn-5-60-16-87.dynamic.gprs.plus.pl

    ~2. Obecnie sie tylko przegrzewa w czasie rozmow :D jakosc za 3799 :)

  • 1

    4.  2016-10-01 08:43:58

    @X: Powinien być przecinek dokładnie w środku tej ceny. ;)

  • 0

    5. ~Laki  2016-10-01 08:58:38  host: apn-37-249-38-152.dynamic.gprs.plus.pl

    Za przegrzewanie się Note 7 odpowiada aplikacja VR od Oculusa. Ma być poprawka.
    http://tlp.is/bbq

  • 0

    6. ~nmn  2016-10-01 09:11:50  host: 8.37.225.61

    3 - ale chyba tych wideo rozmów? nie zwykłych?

  • 0

    7. ~nmn  2016-10-01 09:16:00  host: 8.37.225.61

    4 - W nowym roku rząd przecinek w rencie Ci przestawi, to kupisz bez problemu ;-)

  • 2

    8.  2016-10-01 10:47:15

    Baterić naprawić- naprawią ale jestem ciekaw jak oni przekonaja zwykłych uzytkownikow ze te telefony sa bezpieczne. Przecietny Kowalski nie wie ze problem dotyczył 0,000001% telefonów tylko na hasło Samsung(juz bez dopisuku Note 7) pyta "a czy telefon jest bezpieczny? czy nie wybuchnie? Chcieli byc szybciej z premiera niz Apple i będa bardzo dlugo za to płacic

  • 0

    9.  2016-10-01 12:42:42

    Gorąca wiadomość ;)

  • 0

    10.  2016-10-01 13:06:37

    Mi wysłali wczoraj nowy note 7 po braku telefonu przez 18 dni ... 12 września wysłałem, w poniedziałek dopiero odbiorę nowy jak nie nie wypadnie po drodze ...
    Oby ten się nie restartował i działał jak należy bo można zwariować przez te problemy ze złomem.

  • 0

    11. ~Zdzicho  2016-10-01 20:01:00  host: ip-5-172-255-118.free.aero2.net.pl

    Refurby za 4k ? nie... dziękuję ...

  • 0

    12. ~ML  2016-10-02 07:47:37  host: 77-253-208-120.static.ip.netia.com.pl

    Już niedługo trafi do sprzedaży następca mojego Note 4 - Huawei Mate 9.
    Eksperyment z S7 EDGE, był katastrofą - nigdy więcej krzywego ekranu.

  • 0

    13. ~nmn  2016-10-02 11:40:38  host: 8.37.225.54

    Ciekawe, czy zwrócone Note 7 - będą miały kasowane imei i nadany nowy numer ...

  • 0

    14. ~nmn  2016-10-02 11:49:55  host: 8.37.225.54

    12 - krzywy ekran? to raczej LG Flex ma krzywy ekran. S7e - kwestia gustu, a Ty przed kupnem nie mogłeś go "posmyrać"? Chyba, że takie prezenta dostajesz ;-)

Dodaj swoją opinię