Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung 2Piece Cover - definicja brzydoty?

Samsung 2Piece Cover - definicja brzydoty?

orson_dzi 30 Marca 2017 12:36

4 3

s8 akcesoria

Wraz z modelami Galaxy S8 Samsung zaprezentował serie akcesoriów dla nowych smartfonów. Jeden z pokrowców szybko został okrzyknięty jednym z najbrzydszych w historii.

Podczas przedpremierowych prezentacji przedstawiciele Samsunga mówili na ochronny pokrowiec 2Piece Cover bikini. Coś w tym jest, ponieważ zakrywa on tylko górną i dolną część smartfonu. Dzięki dziurze na środku nie zapomnimy jakiego koloru jest nasze urządzenie.




Pozostałe akcesoria wyglądają już dużo lepiej. Znajdziemy wśród nich m.in. doczepianą fizyczną klawiaturę QWERTY, przystawkę do bezprzewodowego ładowania lub powerbank o pojemności 5100 mAh. Ich ceny nie są jeszcze znane.

s8 akcesoria
s8 akcesoria
s8 akcesoria

Źródło tekstu: Samsung; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung 2piece cover

w sumie: 22
  • 0

    3.  2017-03-30 14:06:56

    po nagłówku spodziewałem sie nie wiadomo czego. piękne to nie jest ale ujdzie, nie przesadzacie trochę tymi nagłówkami rodem z Super Exprssu?

  • 0

    4. ~boncio  2017-03-30 14:25:17  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    I proszę jest złoty S8 :)
    Fakt S7 miały przód taki jak tył, więc i tak było widać jaki kolor, a tutaj wszystkie mają czarny przód. Pomysł przynajmniej oryginalny. Chciałbym, aby były gumowe w pełni przezroczyste osłony, jak clear cover z S7, tylko gumowy ;)

  • -1

    5.  2017-03-30 14:53:25

    nie ważne, że brzydkie grunt, że ma emejzing szajsunga, fanboje wybulą każdą kasę.

  • 1

    6. ~sueshack  2017-03-30 14:56:55  host: 80.245.23.162

    @6 Obecnie najbardziej zdurniałą fanbazę ma chyba Xiaomi, co mądrzejsi kupują długopisy i ręczniki z logo tej firmy (to nie jest fejk, polecam przejrzeć "okazje" na pepper.pl); faza na Samsunga już się skończyła, jak wcześniej faza na Apple.

  • 0

    7. ~Nick  2017-03-30 15:01:45  host: 83-238-238-102.adsl.inetia.pl

    Przecież to jest tylko ochrona krawędzi przy upadku, to jak ma wyglądać?
    Durnowate szarobure okładki otwierane na bok czy do dołu są piękne?

  • 0

    8. ~boncio  2017-03-30 15:17:58  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    @7 nie dość, że wszelkie otwierane na bok są uciązliwe podczas korzystania, to jeszcze wbrew pozorom nie chronią ekranu telefonu. Żona miała S-view i jak kiedys jej Note upadał, to klapka się otworzyła, po czym całość odpadła z telefonu...

  • 0

    10. ~QQQ  2017-03-30 15:31:30  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Czarny pokrowiec z tej serii może być :)

  • 0

    11.  2017-03-30 16:31:08

    Ten cover po prostu nie poszerzać telefonu to chyba
    logiczne

  • 1

    12. ~pio  2017-03-30 18:03:53  host: apn-77-114-153-108.dynamic.gprs.plus.pl

    bo te z klapką nie mają chronić przed upadkiem a przed rysowaniem w kieszeni/torebce oraz przed udeżeniami o kanty rogi itp.

  • 0

    13.  2017-03-30 18:33:28

    @6
    fanbojem nie jestem, mam duzo sprzetu xiaomi bo jest po prostu tani i dobry, co w tym zlego??

  • 0

    14.  2017-03-30 18:34:28

    ps. dlugopis tez mam, ale tylko dlatego ze byl praktycznie za kilkanascie groszy z kuponami 4/4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 0

    15.  2017-03-30 18:58:35

    faktycznie koszmarny

  • 0

    16. ~  2017-03-30 20:15:51  host: 89-72-46-138.dynamic.chello.pl

    Raaaaany doczepiana fizyczna klawiatura QWERTY - mam wreszcie na co wymienić mojego Blackberry Priv :-)

  • 0

    17.  2017-03-30 21:13:40

    i tak ludzie kupią, czy brzydki czy ładny

  • 0

    18.  2017-03-31 02:16:43

    A tam brzydota, np Japońce wszystko łykają co nam się wydaje nieładne, bardzo nieładne, passe

  • 0

    19. ~Czytelnik  2017-03-31 13:51:41  host: 31.179.201.190

    Przepraszam, a co to ma być?

    Teść newsa:
    " przedstawiciele Samsunga mówili na ochronny pokrowiec 2Piece"

    Translator za Was pisze?

  • 0

    20.  2017-03-31 14:02:41

    @19 A doczytałeś to zdanie do końca czy specjalnie urwałeś jego końcówkę?

  • 0

    21.  2017-03-31 14:15:50

    a ludzie narzekali na design tego etui od Apple.. Te wygrywa jednak konkurs na najpaskudniejsze jakie kiedykolwiek wyprodukowano :)

  • 0

    22. ~Czytelnik  2017-03-31 14:35:41  host: 31.179.201.190

    @21
    Całe zdanie:
    "Podczas przedpremierowych prezentacji przedstawiciele Samsunga mówili na ochronny pokrowiec 2Piece Cover bikini."

    Przecież to zdanie nie brzmi po polsku... Powinno być, że "mówili o ochronnym pokrowcu" a nie ta wersja,która jest w newsie.

  • 0

    23.  2017-04-01 00:06:50

    2Piece Cover - brzydota absolutna

Dodaj swoją opinię