Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samsung: 10 mln Galaxy S 4 w miesiąc

Samsung: 10 mln Galaxy S 4 w miesiąc

sirmark 23 Maja 2013 12:56

3 3

Samsung poinformował, że model Galaxy S4 w pierwszym miesiącu sprzedaży pobił rekord swojego poprzednika i znalazł 10 mln nabywców na całym świecie.

Producent szacuje, że od chwili debiutu na rynku, co sekundę są kupowane cztery egzemplarze jego flagowego telefonu. Ma on także szansę pobić wszystkie poprzednie rekordy sprzedaży. Sprzedaż popularnego Galaxy SIII w 2012 roku osiągnęła wielkość 10 mln sztuk po 50 dniach sprzedaży, podczas gdy GALAXY SII potrzebował pięciu miesięcy, a Galaxy S aż siedmiu.

samsung i9500 galaxy s4 samsung galaxy s 4 blue arctic samsung galaxy s 4 red aurora




Samsung Galaxy S 4 jest dostępny w ponad 110 krajach, a jego sprzedaż będzie stopniowo wdrażana do 155 państw we współpracy z 327 partnerami. Samsung planuje także wprowadzenie kolejnych wersji kolorystycznych. Oprócz dostępnych obecnie palet kolorów Black Mist i White Frost, jeszcze tego lata zostaną wprowadzone kolory Blue Arctic i Red Aurora, a następnie Purple Mirage i Brown Autumn.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9500 Galaxy S4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung I9505 Galaxy S4 w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 22
  • 1

    3.  2013-05-23 13:17:46

    Miałem w użyciu kilka dni S3 i zaskoczony byłem kiepską jakością rozmowy, myślałem, że to cecha pojedynczego egzemplarza, ale na innych też tak było dziwi mnie to bardzo. Ciekawe jak jest w S4 ?

  • -2

    4. ~  2013-05-23 13:21:23  host: host-79.173.34.61.tesatnet.pl

    @1 Kto bogatemu zabroni kupować. Nie we wszystkich krajach ludzie muszą podniecać się jakimiś nju czy innymi bzdetami.

  • 0

    5. ~Calm7  2013-05-23 13:26:36  host: v27-11.opera-mini.net

    3). Kup, kup, będziesz miał dwa do porównania ;-) PS. Może to wina sieci? Innego użytkownika? Twojego miejsca pobytu? Odhaczone?

  • 1

    9. ~  2013-05-23 13:45:31  host: v23-08.opera-mini.net

    8 to tu sa jacys znafcy oprocz Ciebie?

  • 1

    10.  2013-05-23 13:52:47

    9 - wszyscy pozostali... Jakbym ja był, nie używałbym taryf i telefonów jakich używam ;-) Wszyscy powtarzają, że znafca ze mnie taki jak z koziej dupy (upsss.... to słowo gwaiazdkuje, ale każdy wie o jakie chodzi) trąbka ;-)

  • 2

    11.  2013-05-23 13:54:41

    No nie popisaliście się panowie... tylko w mianowniku słowa gwiazdkujecie?

  • -1

    12. ~  2013-05-23 13:59:31  host: public-gprs569245.centertel.pl

    co kto woli .. Samsung pnie sie do gory i dawno zostawił Nokie w tyle..

  • 1

    13. ~  2013-05-23 14:11:52  host: apn-46-215-197-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Jakość obudowy - żenada, jakość rozmów - żenada, bajery związane z kontrolą wzroku - zbędne, energochłonne. To nie jest telefon, tylko szpanofon w sam raz dla wiejskiego gimnazjalisty z dzianymi starymi :-).

  • 1

    14. ~t  2013-05-23 14:21:04  host: public-gprs373421.centertel.pl

    @10: choć raz coś mądrego powiedziałeś. Pogratulował. :-D

  • 0

    15. ~galtom  2013-05-23 14:26:58  host: 62-148-76-2.ip.netia.com.pl

    Ja sie na S4 nie skusze. S3 mnie bardzo rozczarowal. Podbnie zreszta jak android. Samsung porownywal i S3 i S4 to 8 cudu swiata a tak naprawde funkcjonalnosc tego telefonu jest kiepska. System malo intuicyjny, wymaga wielu zabiegow i wiedzy by dzialac. Z obecnego telefonu (bez Andka na pokladzie) jestem duzo bardziej zadowolony.

  • 0

    16. ~  2013-05-23 14:31:03  host: apn-37-248-24-112.dynamic.gprs.plus.pl

    @15, ale i tak dziki tłum robi swoje... Głosuje na pewne partie polityczne, kupuje szajsungi za 2500 zł i robi masę innych głupot...

  • 0

    17. ~Nokia w sieci Play  2013-05-23 14:31:09  host: user-94-254-131-178.play-internet.pl

    Tylko i wyłącznie Nokia na WP i tyle w temacie. Do tego nielimitowany internet w Play i jest git.

  • 0

    18. ~Calm7  2013-05-23 14:31:46  host: v27-11.opera-mini.net

    15). No, ale S5 to już chyba sobie wszyscy strzelimy? ;-D Wlo wreszcie będzie miał smartfona z zegarkiem ;-)

  • 0

    20. ~Nokia  2013-05-23 15:32:36  host: 206.190.129.236.static.midphase.com

    Nokia i Play rządzą i tyle w temacie. A że ludzi manipulują korporacje takie jak Samsung cyferkami sprzedanych sztuk to inna bajka.. lud głupi leci co mu pokażą powiedzą.

  • 1

    21.  2013-05-23 15:37:09

    BTW, jeśli liczycie na ofertę LTE w Play za pół darmo to się przeliczycie. Ja liczę na uruchomienie usług przez P4 i T-Mobile tylko dlatego, że liczę na konkurencję na rynku, ale rewelacyjnych cen nie oczekuję, bo P4 nie jest już od sporego czasu innowacyjne

  • 0

    22. ~wlo  2013-05-23 16:16:14  host: 89-74-166-205.dynamic.chello.pl

    @18 calm7: smartfona z zegarkiem to ja dostałem już na komunię w 1960 roku ;-)

  • 0

    23. ~  2013-05-23 16:39:44  host: 194-61-69-178.rudcom.pl

    W komunikacie prasowym jest mowa o tzw. channel sales, co oznacza sprzedaż do kanałów dystrybucyjnych (operatorzy komórkowi, sieci handlowe, lokalni dystrybutorzy). Ile telefonów z tych 10 mln faktycznie znajdzie nabywców to już zupełnie inna para kaloszy, no ale można pozapychać kanały i pochwalić się tym, licząc na to, że napiszą o tym w sieci.

  • 0

    24. ~  2013-05-23 16:57:12  host: 87-205-140-3.adsl.inetia.pl

    Wolę moja 808. Dla przeciętnego usera Lumnia 620 to wypas..

  • 0

    25.  2013-05-24 16:20:16

    Jak ma tego nie być 10 mln, jak teraz w każdym salonie S4 jest na pokazie? Gdzie nie wejść do salonu to na wystawie SGS4 do obejrzenia. Szczerze mówiąc, nie zachwycił mnie ten telefon. A bardziej zaszokowało mnie, że Sony Xperia Z, wystaczy, że przesunąłem ekran i się ścięła. hehe. Miałem dobry humor potem przez cały dzień.

  • 0

    26. ~  2013-05-26 08:52:46  host: v16-03.opera-mini.net

    Samsung i jego propaganda przypomina mi Gebelsa

Dodaj swoją opinię