Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samodzielna aktualizacja softu w Nokii

Samodzielna aktualizacja softu w Nokii

sirmark 25 Sierpnia 2006 14:30

0 0
Bez specjalnego rozgłosu Nokia dała użytkownikom możliwość samodzielnej aktualizacji oprogramowania dla najnowszych telefonów.

Pierwsza metoda to zdalna aktualizacja bezpośrednio z telefonu, dostępna jest tylko dla Nokii 6131. Druga metoda, wykorzystująca komputer użytkownika, dostępna jest dla modeli: N70, N72, 6630, 6680, 6681 oraz 6682 (wersja amerykańska).

Aktualizację można przeprowadzić na stronie: www.nokia.co.uk.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2006-08-25 16:34:33

    wow!!!!!!!! :) ale super!!! :)))))) nie no, humor mi się poprawił odrazu :))

  • 0

    14. ~getITright  2006-08-25 17:38:37  host: phantom.teldom.pl

    już mam dla ciebie radę @15 - zawołaj mamusię, albo kogoś dorosłego to ci wytłumaczy moją wypowiedź, może to ci pomoże zrozumieć :D

  • 0

    15. ~getITright  2006-08-25 17:43:12  host: phantom.teldom.pl

    heh, widzę już dziciaka (@15) wywaliło :) w związku z tym ,moja wypowiedź nr. 14 nie ma sensu, także może by tak ją też wywalić ? :) (oczywiście tą też)

  • 0

    16. ~kafelski  2006-08-25 19:50:45  host: a74.net152.okay.pl

    @getITright plastikowe telefony to Nokia robi, gdyby nie było tego plastiku, to by się te telefony rozpadały w rękach. Telefony SE wytrzymują 2 miesiące? HAHAHA T68i i K700i które miałem jakoś wytrzymały, choć były katowane dość mocno (zwłaszcza K700i). W nokii nie było potrzeba funkcji aktualizacji, bo oprogramowanie się chyba nie zmieniło od 3210 tylko kolorów nabrało.

  • 0

    17.  2006-08-25 20:21:48

    Troche pozno ukazal sie ten news...
    Taka mozliwosc istenieje od pewnego czasu

  • 0

    18. ~scoorviel  2006-08-25 22:08:57  host: piast-nat.os1.kn.pl

    @getITright
    bzdura. Miałem t68i i mam t610.fakt - joystick czasem nie zaskakuje po hmmm 2? 3? latach szczesliwego uzywania tego telefonu.
    Rozwiązania userfriendly ZNACZNIE lepsze niż np w symbianowcu 6600. I prosze mi nie mówić ze do symbiana wszystko można wgrać...pewnie, ale fabrycznie - to jest dla mnie gorszy telefon.

  • 0

    19.  2006-08-25 22:49:15

    *szalony - właśnie też nie mogę uruchomić opery mini na 6131 i 6280, ustawienia ma OK i nic, to musi być coś z oprogramowaniem.

  • 0

    20.  2006-08-25 23:19:51

    Ja zaktualizowałam polski soft przez tę stronkę, do najnowszej dostępnej wersji mojej N6680, oczywiście z zachowaniem polonizacji softu i smoka.***Szalony, czemu opchnąłeś swoją N6680 i przesiadłeś się na N6131? Pozdro dla wszystkich krytykujących niedowiarków.

  • 0

    21. ~  2006-08-25 23:27:50  host: dug21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem dlaczego mój komentarz, w odpowiedzi na bajki wyssane z palca getITrighta, został usunięty. Człowieku, skoro wydaje Ci się, żeś tak mądry i możesz wciskać kit, to zostań szklarzem a nie obrażaj innych.
    Nie używam na co dzień wszystkich marek ale przeczytałem tyle specyfikacji telefonów, porównań, opinii użytkowników cenników, macania aparatów, że powiem głośno i wyraźnie w Twoim stylu: "wpieprzaj sreberka razem ze świstakiem".
    SE i powoli Sagem za niższą cenę niż Nokia oferują dużo bogatszy sprzęt o porównywalnej jakości. Jeżeli nie zechcą być wzorem Nokii telefonem dla efekciarzy i pozerów z kosmicznymi cenami, to wygrają walkę z Nokią po 1. cenowo, po 2. jakościowo.

  • 0

    22.  2006-08-25 23:36:49

    21: hym... My tu nic nie usuwamy... Jesteś pewien, że pisałeś pod tym newsem a nie innym? Bo już bywały takie przypadki. :)

  • 0

    23.  2006-08-25 23:44:23

    Żabcia- tą 6131 ma mój brat a konkretnie jego żona czyli moja szagrowa jak ją zwał :-) bo chłop z klapką to jak baba z wąsami :-):-):-) a 6680 sprzedałem bo brak pamięci operacyjnej w niej do białej gorączki mnie doprowadzał :) a mam symbiana bo telefon bez systemu operacyjnego to tak jak chłop bez jaj ;-) ps i przestańcie pisać o wyższości SE nad NOKIĄ lub odwrotnie bo to jest śmieszne i bez sensu . To tak jakby udowadniać wyższość jajek gotowanych na miękko nad tymi na twardo :-)

  • 0

    24. ~  2006-08-26 02:28:54  host: dug21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @WitekT: Może serwer fiksuje :) bo getITright w wypowiedzi 15 odnosi się do wypowiedzi, której nie ma, a która była bardzo krótka i rzeczowa: "@12: A świstak wpieprza sreberka..." lub coś podobnego :D

  • 0

    25. ~Ghostdog  2006-08-26 09:52:31  host: p01-12.opera-mini.net

    Witam wszystkich i mam takie małe pytanie do użytkowników nokii 6630 lub 6680 lub n70: ile macie wolnej pamięci ram po uruchomieniu telefonu? Najlepiej to sprawdzić programem FExplorer w głównym oknie u góry jest informacja "FreeMem". Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich symbianowców :)

  • 0

    26.  2006-08-26 10:49:08

    24: hym, no mieliśmy wczoraj restart serwera, może rzeczywiście coś sfiksowało - jeżeli tak, to przepraszam, to nie było celowe. :)

  • 0

    27. ~wlo  2006-08-26 10:51:35  host: anv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krzyno - jaki masz komunikat? nie możesz uruchomić aplikacji, czy może nie możesz nawiązać połączenia z siecią? Szalony - przesadzasz - z tymi jajami ;-) Ja rozmyślnie wybtałem 6233 zamiast E czy N. Mówię poważnie. I nie żałuję. Telefon to telefon a nie komputer - ja uważam, że lepszy dobry telefon i palmtop niż 2 w 1 ;-). No ale nie każdy musi podzielać moją opinię. Ale z tymi jajami... Nie zgadzam się ;-) Co do wyższości marek. Nie uważam, żeby to miało większe znaczenie. Jednak ma. W przypadkui kiedy posiadam mnóstwo akcesoriów do danej serii określonego producenta, oczywiste jest, że nie będę kupował innej marki. Używam od zawsze Nokii z tego powodu właśnie (chociaż moim pierwszym telefonem był Ericsson GA628). Teraz wyrzuciłem np. słuchawki bluetooth Nokii i kupiłem SE ;-) Bo jest lepsza. A telefony? Powiedzcie - po co mi telefon, który nie jest w stanie spełnić techo czego od niego oczekuję? Świetne telefony SE K500 i 700 nie nadają/nadawały się dla mnie z prostej przyczyny - nie umożliwiają aplikacjom java kozrysanie z bluetootha. To pełna dyskwalifikacja choćby nie wiem co o nich opowiadać. Bo ja tego potrzebuję i one tgo nie mają. Po co więc wchodzić w dyskusję co ma odpowiednik Nokii a czego nie ma, skoro te właśnie nie mają tego co mi jest niezbędne? Bez sensu. Czy sprzedawca pietruszki na zielonym rynku kiedy potrzebuje samochód do jej wożenia idzie do salonu porsche? PBo porsche sprzedaje tylnionapędowe samochody, dobre, szybkie, i jeszcze jakieś tam? Co z tego, kiedy nie mają "kipy"?

  • 0

    28.  2006-08-26 14:38:53

    ***wlo napisz proszę, czemu słuchaka BT SE jest lepsza od Nokii i czy nie zrywa powiązania z fonem Nokii. Czytałam, że podstawową słabością palma jest słaba bateria i niestabilność WM, w przeciwieństwie do telefonów na Symbianie. BTW sprzedawca pietruszki może ją wozić Porsche Cayenne ;-)

  • 0

    29. ~wlo  2006-08-26 15:39:30  host: anv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zabcia - lepsza bo cyfrowa :-) Normalnie można przynajmniej podczas jazdy samochodem rozmawiać i przy otwartych oknach, czego nie można było zrobić z popularnmi słuchawkami Nokii. Rozmówca zawsze zalecał zmianę położenia w celu polepszenia zasięgu ;-)) Owszem i Nokia wprowadziła słuchawki z procesorem DSP, no za późno jednak. Nie - nie zrywa, bo i czemu miałaby zrywać? Bluetooth to standard - używam od dawna, także np. na pożyczonej Motoroli kiedyś, kiedy "testowałem" technologię.

  • 0

    30. ~wlo  2006-08-26 15:40:33  host: anv205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do samochodu - może także kupić od razu kilkudziesięciotonową naczepę i ciągnik siodłowy z dwiema sypialniami...

  • 0

    31. ~Tomek  2006-08-27 13:15:06  host: nodomaintransfer27.com

    Mam pytanko. Mój telefon to nokia 6680. Pobrałem soft do tego telefonu ze stronki www.nokia.co.uk. Czy zawiera on także język polski? W nazwie pliku jest _en. Z góry dziękuję za odpowiedz.

  • 0

    32. ~mp  2006-08-27 17:18:16  host: 13-tor-4.acn.waw.pl

    to co pobrałes to tylko program do aktualizacji, ktory po zainstalowaniu na kompie i podłączeniu telefonu ściągnie z netu soft i zainstaluje w twoim telefonie

Dodaj swoją opinię