Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Samodzielna aktualizacja softu Nokii N91

Samodzielna aktualizacja softu Nokii N91

sirmark 8 Września 2006 00:35

0 0
Nokia N91 jest kolejnym modelem telefonu, którego oprogramowanie można aktualizować samodzielnie.

Pod koniec sierpnia Nokia udostępniła możliwość aktualizacji takich telefonów jak (pisaliśmy o tym w tej wiadomości): Nokii 6131, N70, N72, 6630, 6680, 6681 oraz 6682 (wersja amerykańska).

Aktualizację można przeprowadzić na stronie: www.nokia.co.uk.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Szalony  2006-09-08 01:01:47  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    Niestety na N70 z Plusa ten serwis nie działa : / pisze -sorry brak softu dla tego modelu :/ co dziwne 6131 mam bez smoka z noki i niestety też zmiana OTA nie jest możliwa a po kablu wyskakuje info - ten model telefonu nie został rozpoznany !!! Nokia musi popracować nad poprawnością tego serwisu.

  • 0

    2.  2006-09-08 01:16:15

    SirmarK: a ta akutalizacja soft'u to w polskim języku?

  • 0

    3.  2006-09-08 01:18:04

    #3 zapewnie w angielskim.

  • 0

    4.  2006-09-08 01:19:18

    3# znaczy, tak to wiem. Ale chodzi mi o to...czy soft w telefonie będzie w języku...polskim/angielskim?

  • 0

    5.  2006-09-08 01:56:18

    ***D@rio-soft będzie polski, jeśli fon jest kupiony w Polsce. ***Szalony, to chłopie masz ciągłego pecha ;-( W mojej N6680, też z +, aktualizacja bez zarzutu :)

  • 0

    6. ~  2006-09-08 03:03:26  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Dlaczego nie ma na tej liście modeli 3210 czy 3310 ? Z nowym softem może odleciałyby ;)

  • 0

    7.  2006-09-08 03:15:40

    Żabcia czemu ty nie śpisz ? ;] a może wszedł Ci temat Plusa do tej 6680 ? Czytałem na www że ktoś robił upgrade 6630 też z Plusa i mu się temat graficzny Plusa pokazał :) Ja też chce tak :-)

  • 0

    8. ~  2006-09-08 06:52:32  host: abyx138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Benq-Siemens S68 też można aktualizować soft poprzez pobranie ze strony i wrzucenie kabelkiem lub poprzez połączenie przez GPRS ze stroną producenta.

  • 0

    9. ~wlo  2006-09-08 08:42:05  host: atb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony - poczytaj trochę o tej usłudze - w FAQ-ach piszą np.:
    10. My friend could update his/her software but I couldn’t. What’s wrong?
    Update availability is based on many things including existing phone software (firmware) version, country, and operator. It may be due to one of these variables that your phone isn’t eligible for updates. You may also be lacking some required settings, or your phone may not be compatible with this phone update.

  • 0

    10. ~wlo  2006-09-08 08:54:19  host: atb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co do języka - jak wiem (a nie wiem na pewno ;-)) - firmware telefonów jest podzielone na jakieś obszary, które obejmują określone pakiety językowe. Ja na tę stronę z firmware nie trafiłem stąd albo z innego serwisu - wiedziałem o niej zanim się informacje ukazały - trafiłem tam z polskiej strony Nokii ;-) Jeśli więc w kraku podawany jest bezpośredni URL do strony UK... Upgrade z tej strony zawiera w "zestawie" język Polski jak sądzę ;-)

  • 0

    11.  2006-09-08 10:22:16

    PO aktualizacji jest jak najbardziej polski język - testowane na N70 z poręcz meni przed jej utylizacją. ;)

  • 0

    12. ~Adi  2006-09-08 12:13:41  host: eak82.internetdsl.tpnet.pl

    To ciekawe dlaczego polski oddział noki, mówi,że polskiego jezyka w uaktualnieniu nie ma?

  • 0

    13.  2006-09-08 12:19:51

    Adi: nie wiem. ;) Ja sobie zaktualizowałem soft w N70 z 2.5 do 3.coś... Polski jest, Orange Menu też cholera zostało. ;)

  • 0

    14.  2006-09-08 12:33:49

    Witek- wlasnie ja tez mam N70 z Plusa z softem 3 cos z listopada ubieglego roku :/ a przeciez juz dawno na N70 jest ponad 5cos !!! Hmm...

  • 0

    15.  2006-09-08 12:35:21

    Szalony: widocznie Poręcz jest zapóźniona w softach... ;)

  • 0

    16.  2006-09-08 12:47:39

    Nie tylko Zaba bo Plus tez ;( Ciekawe moze ktos wie jak 6131 ustawic byl soft pobrala przez siec ? W ustawieniach jest opcja - zmiany softu ale link nie jest aktywny :(

  • 0

    17.  2006-09-08 18:15:12

    źródło: symbianos.pl tak w roli wyjaśnienia ;)

  • 0

    18.  2006-09-08 18:20:20

    Blackall: a niby czemu tak sądzisz?

  • 0

    19.  2006-09-09 03:46:35

    #17. bledna teoria. zreszta na symbianos bylem tak dawno temu ze juz nawet nie pamietam kiedy.

  • 0

    20. ~wlo  2006-09-09 11:03:43  host: ati223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Blackall - mam wrażenie, że znam pochodzenie tej informacji na telepolis - przynajmniej "drogę" jaką ona dotarła do telepolis ;-) Nie jest jak myślisz... tak myślę ;-) Licytacja nie ma większego sensu poza tym, bo na jeszcze innym portalu "poświęconym" ta informacja ukazała się jeszcze wcześniej - ponad dwa tygodnie temu - więc można powiedzieć, że to było źródło dla tego symbianos.pl a nie to co oni tam podali ;-)

Dodaj swoją opinię