Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sami Swoi - niższe ceny zestawów z telefonem

Sami Swoi - niższe ceny zestawów z telefonem

WitekT 10 Maja 2007 09:10

0 0
Od 11. maja w Sami Swoi obniżone zostaną ceny 5 zestawów z telefonem.

Nowe ceny to:
Sagem my100X za 99 zł (taniej o 30 zł),
Sagem my201X za 159 zł (taniej o 20 zł),
Nokia 1600 za 199 zł (taniej o 50 zł),
Samsung SGH-X150 za 269 zł (taniejo 30 zł),
Nokia 6020 za 399 zł (taniej o 50 zł).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~w  2007-05-10 09:50:01  host: aty66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w niemczech bywa w promocji Nokia 6020 za 30 euro z kilkunastoma euro do wygadania, a stara 3310 (ciekawe skąd?) po 4 euro - widziano i kupiono

  • 0

    8.  2007-05-10 10:08:52

    7 - z wyprzedaży :) swoja droga ostatnie serie już dobre byly

  • 0

    9. ~  2007-05-10 10:15:34  host: aclh193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3310 przeżyje nie jedną nową nokie za 1000 zł, tylko że tamte nokie były do dzwonienia a te do mp3, zdjeć i etc. itp.

  • 0

    10. ~Gal  2007-05-10 10:59:33  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    To ta siec jeszcze istnieje? Kto ja reklamuje teraz, kto jest na topie bezguscia?

  • 0

    11.  2007-05-10 11:06:17

    Ja akurat mam samych swoich bo kupilem starter w promocji "Darmowy Numer" - najprawopodobniej promocja trwa do konca czerwca - pozniej starter out do kosza - chyba ze cos sie zmieni, SS naprawde powinno byc zlikwidowane, oni maja promocje typu "kup Starter" albo "doladuj konto" a o starych uytkownikach anwet nie mysla .... Mowie gdyby nie ten darmowy numer dzieki ktoremu zaoszczedzam kilka stowek miesiecznie to bym w ogole na to nawet nie zwrocil uwagi

  • 0

    12.  2007-05-10 11:08:00

    Acha i niedawno szukalem osoby wsrod znajomycjh i ich znajomych ktorzy maja SS aby przelali mi z 2 pln bo blokneli mi konto - rzecza naturalna bylo ze nikt z nich nie mial

  • 0

    13.  2007-05-10 11:23:20

    ani to jakos super tanio nie jest (patrz zestawy simplus) ani nic ciekawego nie oferujana codzien - jak nie zmienia cenikka na 48/24/12 (poza/siec/sms)to nie wroze, w kazdym razie ja czekam na starter playa i testy i przenosze nr.

  • 0

    14. ~erłulf  2007-05-10 12:40:23  host: dfc149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SS było by jeszcze w miarę dobre gdyby dawali regularnie te 20 % do doładowania.A tak to loteria - raz jest,raz nie ma.Niestety ale tuning cen telefonów i starterów nic tu nie da.Tu trzeba radykalnych obniżek połączeń i sms-ów.

  • 0

    15.  2007-05-10 12:42:55

    4. - ja dzwonię jakieś 30-40% czasu z przeciętnie 6-8 godzin miesięcznie ;-)

  • 0

    16.  2007-05-10 12:43:39

    zwróć uwahę, że już ponad 66% nie pasuje Era ;-)

  • 0

    17.  2007-05-10 12:45:05

    Adriand - wśród moich znajomych nikt nie ma Heyah... I coś w tym dziwnego jest?

  • 0

    18. ~jojo  2007-05-10 12:49:15  host: edv125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "wlo" tylu osobom nie poasuje Era. A ilu osobom nie pasują nowe tryfy Kubali Plusa...

  • 0

    19.  2007-05-10 12:54:47

    U mnie za to tylko kilka osob ma heya moze 2-3 max, ale SS nikt nie ma ani znajomi moich znajomych ... Dziwne?

  • 0

    20.  2007-05-10 13:12:28

    ~jojo - nie wiem - nie kupią... tak jak 99% nie ma SS czy 66% nie ma Ery ;-) Proste ;-)

  • 0

    21.  2007-05-10 13:16:30

    Adriand - Nie mają też SS - i się nie dziwię, zarówno co do Heyah jak i co do SS. Nie muszą mieć - ja ich nie zmuszam, operator nie zmusza, państwo nie zmusza... Na tym to polega ;-) Natomiast argumenty typu, że 99% procentom coś nie pasuje, albo nikt nie korzysta, są po prostu śmieszne. Spośród moich znajomych bliższych i dalszych oraz ich znajmocyh NIKT nie ma Ferrari! A to przecież takie dobre samochody są...

  • 0

    22.  2007-05-10 13:47:14

    heheh wlo - takie porownanie z ferrari nie jest chyba trafne :P Starter kosztuje 10 pln a ferari z 2000000 :P

  • 0

    23. ~r  2007-05-10 17:40:41  host: chello087207229190.chello.pl

    #22: no i ferrari jest super a Sami Swoi do D. A co do cen to zadna rewelacja. jeśli 1600 to w Tak taku za 149zł (o 50zł taniej niż w SS ;)) no i oferta jednak nieco lepsza. Żenujące jest to Sami Swoi

  • 0

    24. ~Ganc2  2007-05-10 19:50:25  host: nat6.gress.com.pl

    Rasizm... Co się nabijacie... Kto chce SS ten już dawno zakupił starter... I siedzi cicho i nabija się z was :P

  • 0

    25. ~arek  2007-05-11 09:11:24  host: polsl2-65.rybnet.pl

    Dokladnie #24. A o starych klientow nie trzeba jak narazie specjalnie dbac bo ceny za polaczenia głosowe są wystarczająco niskie od 2 lat i nie ma lepszych ofert dla mnie. Jak wyskoczy promocja 20% wiecej to już wogóle jest super.

  • 0

    26. ~fg  2007-05-14 15:41:16  host: v100-s1.sferia.net

    rts

Dodaj swoją opinię