Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sami Swoi na nową platformę

Sami Swoi na nową platformę

WitekT 16 Lutego 2009 17:43

0 0
18. lutego Polkomtel rozpocznie masową migrację klientów Sami Swoi ze starej i awaryjnej platformy Sicap na nową, opartą o billing Inteca - dowiedziało się TELEPOLIS.PL. Oznacza to, że stan konta nie będzie już wyświetlany na ekranie komórki, lecz dostępny za pomocą kodu *100#.

Numery będą migrowane paczkami po 5 tys. przez kolejne dni. Na każdy numer, w przeddzień migracji, zostanie wysłany stosowny SMS informacyjny.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~kintor  2009-02-16 17:47:53  host: aanb121.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam mixplusa na nowej platformie i muszę powiedzieć, że jest ona o niebo lepsza niż ta stara. Wszystkie usługi rozliczane są na bieżąco i nie trzeba czekać na żadne zwrotne rozliczenia. Stan konta pod kodem to też wygoda.

  • 0

    2. ~  2009-02-16 17:54:31  host: 77-253-245-199.adsl.inetia.pl

    Kiedy zmigrują Simplusa?

  • 0

    3.  2009-02-16 17:57:49

    "Numery będą migrowane paczkami po 5 tys. przez kolejne dni"-czyli przenoszenie "samychSwoich" zajmie im 2-max 3 godziny :)

  • 0

    4.  2009-02-16 18:03:47

    #2 dobre pytanie :D #3 nie bądź taki dowciapny

  • 0

    5.  2009-02-16 18:05:25

    @hettman: dobre :-)

  • 0

    6. ~berdys  2009-02-16 18:31:15  host: ip-94-42-49-102.multimo.gtsenergis.pl

    a dziala gprs i roaming rownoczesnie ? czy nadal to " rozlaczne" uslugi ?

  • 0

    7. ~Simplusowiec  2009-02-16 18:36:37  host: 116.34.rev.vline.pl

    Kurcze, Nr 2 i 4!!! Nie wiecie za dużo. Już 3 lata temu można było przejść ze starej na nową platformę Simplusa. Kodem *101*11*99# Po tym stan konta już nie był widoczny na ekranie telefonu na stałe, a usługi były rozliczane w czasie rzeczywistym (bez zwrotów itp.) Teraz zresztą każdy kto jest w ofercie Nowy Simplus jest już automatycznie na nowej platformie (o ile mi wiadomo).

  • 0

    8. ~berdys  2009-02-16 18:40:08  host: ip-94-42-49-102.multimo.gtsenergis.pl

    7*No mozna bylo, tylko ze ta platforma nie byla jakims cudem, mimo ze sie nazywalo ze ona "nowa" - wtedy nie moglem uzywac gprs i roamingu. Jesli teraz nadal tak jest, to ona niezbyt nowa ;) a do tego jeszcze te pamietne awarie z pakietami itp...

  • 0

    9. ~berdys  2009-02-16 18:43:08  host: ip-94-42-49-102.multimo.gtsenergis.pl

    w kazdym razie , nowa stara, ja mam zle wspomnienia w simplusa. Powinno to dzialac, tak jak w Playu... lacznie z ebokiem.. czyli bezproblemowo... lub chociaz jak w TT- jak mialem , to nigdy nie narzekalem... troche iboa brakowalo bilingu dla prepaida... moze teraz juz jest... ?

  • 0

    10. ~andy  2009-02-16 19:30:35  host: inet20909ng-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    No to teraz już wiem czemu mi "zeżarło' ponad 40 zeteł na połączenia do internetu mimo, że miałem ustawione na dzwonienie a nie na gprs ! Sami swoi (czyli Plus), to też złodziej jak wszyscy polscy operatorzy ! Tak jest, miałem w erze nadpłacony rachunek w 2001 roku i do dziś mi nie zwrócili. Teraz znowu Plus "skasował" mi ponad 4 dychy ! O Idei/Orangu nie mówie, bo chcaiłbym tą nazwę na zawsze zapomnieć...

  • 0

    11.  2009-02-16 19:33:23

    w erze od zawsze jest rozliczane na bierząco

  • 0

    12.  2009-02-16 19:56:25

    Długo ta operacja trwać nie będzie;)

  • 0

    13.  2009-02-16 20:11:10

    #11 chodzi co o bieżąco?

  • 0

    14. ~Łukasz_W  2009-02-16 20:19:18  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @7: Ty też mało wiesz. Teraz jest jeszcze inna platforma! Działają na niej m.in. 36,6 i MixPlus 4, chyba niektóre Simplusy nowe też.

  • 0

    15.  2009-02-16 21:08:05

    no właśnie W Plusie jest platformuf jak psuf ;-)

  • 0

    16. ~Fyne  2009-02-16 22:00:58  host: bmj22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 chirurg to sie polacz z internetem z tak taka przez pierwsze 3 dni za free:P

  • 0

    17.  2009-02-16 23:49:26

    no ja też jestem w Plusie, jak narazie jest wszystko ok, wiec nie narzekam.

  • 0

    18. ~voip  2009-02-17 09:41:58  host: 80.238.80.2.ip.airbites.pl

    U mnie ta stara platforma Sicap działa wręcz idealnie. Szczególnie ostatnio.

  • 0

    19. ~  2009-02-17 20:50:29  host: host-81-190-229-174.wroclaw.mm.pl

    pusia -A mi stary system odpowiada bardzo!-kontrola wydatków w trakcie rozmowy jest:)_ a nie dopiero po jej zakończeniu i wysłaniu kodu!Można wcześniej kończyć rozmowę jak sie widzi uciekające grosiki.

Dodaj swoją opinię