Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sami Swoi i Heyah w bankomatach BGŻ

Sami Swoi i Heyah w bankomatach BGŻ

WitekT 27 Czerwca 2005 09:38

0 0
Bank Gospodarki Żywnościowej rozszerzył ofertę doładowań telefonów online w sieci swoich bankomatów dla posiadaczy kont Heyah i Sami Swoi.

Przeprowadzenie transakcji w bankomacie odbywa się na podobnych zasadach jak doładowanie przez Internet. Po autoryzacji karty, osoba doładowująca telefon wybiera sieć, do której należy telefon, wpisuje numer zasilanego telefonu i określa kwotę doładowania. Tuż po dokonaniu operacji następuje zasilenie konta. Potwierdzeniem jest wydruk z bankomatu oraz SMS na telefon użytkownika.


Źródło tekstu: Blue Media     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~DD  2005-06-27 10:55:00  host: dpi254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co prawda nie mam konta w BGZ i nie korzystam z ich bankomatow ale kazda maozliwosc doladowania Heyah mnie cieszy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-151-201.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.