Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sami Swoi do Włoch za 1 zł

Sami Swoi do Włoch za 1 zł

WitekT 6 Kwietnia 2005 15:15

0 0
Ze względu na wyrażaną przez wielu Polaków potrzebę osobistego uczestnictwa w uroczystościach pogrzebowych Papieża Jana Pawła II, Sami Swoi wprowadzają specjalną stawkę dla swoich użytkowników na połączenia z numerami we Włoszech i Watykanie.

W dniach od 7. do 10. kwietnia dla użytkowników sieci Sami Swoi koszt połączenia z numerem stacjonarnym bądź komórkowym we Włoszech i Watykanie wynosić będzie 1 zł brutto za minutę.


Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-209-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet