Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem o swoich planach na 2006 rok

Sagem o swoich planach na 2006 rok

WitekT 20 Lutego 2006 23:28

0 0

Na dzisiejszej konferencji prasowej, Sagem zaprezentował modele my400X i my401X oraz nakreślił swoje plany na ten rok.

Zmieniła się polityka nazewnictwa modeli telefonów Sagema. Zakłada ona w tej w chwili podział na 3 segmenty, które potem dzielą się na 3 podsegmenty w zależności od wyposażenia i oferowanej funkcjonalności.

Głos – modele 100, 200 oraz 300. Telefony z podstawowymi funkcjami bez aparatu fotograficznego, skierowane głównie do masowego segmentu prepaid. W tym segmencie pojawił się pierwszy model zgodny z nową polityką nazewnictwa – my301X.

Kamera – modele 400, 500 oraz 600. Telefony z aparatem fotograficznym i w niektórych wypadkach Bluetooth, ale bez zaawansowanych funkcji muzycznych i slotów kart pamięci. Telefony skierowane na masowy rynek postpaid.

Multimedia – modele 700, 800 oraz 900. Telefony z zaawansowanymi funkcjami, w tym smartfony i 3G.
Sagem zaprezentuje w tym roku około 20 modeli, z czego 3 będą pracowały także w sieciach UMTS. Niektóre z nich będą także wspierały transmisję EDGE oraz cyfrową telewizję w standardzie DVB-H. Będą wchodzić sukcesywnie do oferty operatora już od II kwartału tego roku, a kilka z nich zaprezentowanych będzie na nadchodzących targach CeBIT, na których nasza redakcja będzie obecna jak co roku.

Nie wiadomo ile nowych modeli Sagem zaprezentuje w Polsce, jednak według zapewnień jego przedstawicieli, Polska jest traktowana jako ważny rynek, a prezentowane modele – my400X i my401X – weszły do naszego kraju jako jednego z pierwszych. Oba modele wizualnie wyglądają identycznie, różni je tylko obecność Bluetooth i syncML oraz trójsystemowość w modelu my401X.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my400X w katalogu.

Dane techniczne i zdjęcia telefonu Sagem my401X w katalogu.

Galerię telefonów my400(1)X.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~dw  2006-02-21 15:07:28  host: ecu174.internetdsl.tpnet.pl

    wow... W końcu ktoś będzie miał po ludzku uszeregowane modele telefonów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet